تلگرام فیلتر است اما اینستاگرام رفع فیلتر شدReviewed by کاربر 5 on Jan 4Rating: 5.0اینستاگرام رفع فیلتر شد اما چه بر سر تلگرام می آید لحظاتی قبل بالاخره دسترسی به اینستاگرام باز شد و به نظر می رسد که دسترسی به صورت کامل باز شده است ولی هنوز مشخص نیست که چه اتفاقی برای تلگرام خواهد افتاد . 

اینستاگرام و تلگرام - تلگرام فیلتر است اما اینستاگرام رفع فیلتر شد

ایا تلگرام رفع فیلتر می شود مانند اینستاگرام یا نه !!

 

 

 

این چند روزه اعتراضات زیادی به فیلترینگ تلگرام و اینستاگرام شده است . کاربران خواستار این بودند که این شبکه های اجتماعی دوباره رفع فیلتر شود چرا که کسب و کار های زیادی وابسته به این شبکه های اجتماعی می باشد و استارتاپ های زیادی بر اساس این شبکه های اجتماعی شکل گرفته است که در حال نابودی می باشند .

 

لحظاتی قبل بالاخره دسترسی به اینستاگرام باز شد و به نظر می رسد که دسترسی به صورت کامل باز شده است ولی هنوز مشخص نیست که چه اتفاقی برای تلگرام خواهد افتاد .

 

در مورد رفع فیلتر تلگرام گمانه زنی های بسیاری زده شده است و کاربران هنوز امید دارند که این پیام رسان هم رفع فیلتر شود اما با توجه به عملکرد مدیر تلگرام و شرط و شروطی که مسئولین ایرانی برای آن گذاشته اند و همچنین با وجود نسخه های بومی ، بعید به نظر می رسد که این پیام رسان رفع فیلتر شود .

ارسال دیدگاه