downicon.png
راهنمای خرید برنامه حسابداری رایگان
راهنمای خرید برنامه حسابداری رایگان
راهنمای خرید برنامه حسابداری رایگان

خرید برنامه حسابداری رایگان: استفاده از نرم افزار حسابداری، یکی از مهم ترین اصول موفقیت در هر کسب و کاری است. برای مدیریت امور مالی و حسابداری کسب و کار خود، باید از نرم افزاری حرفه ای و همه جانبه استفاده کنید که تمامی بخش های کاری شما را پوشش دهد و نیاز های شما در زمینه های مالی و حسابداری را برطرف نماید.

خرید این نوع نرم افزار ممکن است هزینه های مختلفی داشته باشد؛ به همین دلیل اغلب افرادی که به تازگی اقدام به راه اندازی کسب و کار خود کرده اند برای کاهش هزینه ها، قصد استفاده و خرید برنامه حسابداری رایگان را دارند. این مشاغل با توجه به تازه کار بودن و نداشتن مشتریان زیاد، مشکلی برای استفاده از نرم افزارهای حسابداری رایگان ندارند اما در صورتی که کسب و کار شما مشتریان زیادی دارد و حساب و کتاب شما پیچیده است، پیشنهاد می کنیم از یک نرم افزار حرفه ای برای انجام امور مالی و حسابداری خود استفاده کنید.

خرید برنامه حسابداری رایگان برای کسب و کارهای کوچک و یا مشاغل تازه راه اندازی شده، نیازمند بررسی های بیشتری است. ممکن است با خرید نرم افزار های بی کیفیت رایگان، با مشکلات زیادی مواجه شوید که پیشرفت کاری شما را کند کنند. در این مقاله قصد داریم به بررسی نرم افزار های حسابداری رایگان بپردازیم. اینکه آیا خرید برنامه حسابداری رایگان برای کسب و کار شما کارآمد است یا خیر؟ هنگام خرید این نوع نرم افزار چه ویژگی هایی را باید مد نظر قرار دهیم؟ با ما همراه باشید.

خرید برنامه حسابداری رایگان برای چه مشاغلی مناسب است؟

اصلی ترین دلیل خرید برنامه حسابداری رایگان، صرفه جویی و کاهش هزینه هاست. اکثر مشاغلی که هنوز به سود چندانی در کسب و کار خود نرسیده اند با خرید این نوع نرم افزارهای حسابداری، قصد کاهش هزینه ها را دارند.

توجه داشته باشید که خرید برنامه حسابداری رایگان می تواند معایب مختلفی نیز داشته باشد. بنابراین در صورتی که امکان هزینه کردن برای نرم افزار های کامل و پیشرفته را دارید، از خرید و استفاده از نرم افزار حسابداری رایگان چشم پوشی کنید.

با این وجود برخی مشاغل و کسب و کارهای کوچک که به تازگی راه اندازی شده اند می توانند برای انجام امور مالی و حسابداری خود از این نرم افزار ها استفاده کنند. انجام امور مالی این کسب و کار ها پیچیدگی زیادی ندارد و نرم افزار های رایگان می توانند آنها را مدیریت کنند. باید به این نکته توجه داشت که در صورت پیشرفت کاری و افزایش مشتریان، به دلیل حجم بالای فاکتور ها و امور مالی مختلف، باید از یک نرم افزار حسابداری کامل و پیشرفته مخصوص کسب و کار خود استفاده کنید.

 

خرید برنامه حسابداری رایگان

مزایا و معایب خرید برنامه حسابداری رایگان

خرید برنامه حسابداری رایگان می تواند مزایا و معایب مختلفی داشته باشد. با بررسی کامل این ویژگی ها می توانید انتخاب کنید که آیا خرید این نوع نرم افزار برای کسب و کار شما مفید خواهد بود یا خیر. در این بخش به بررسی مزایا و معایب نرم افزار حسابداری رایگان می پردازیم.

مزایای خرید برنامه حسابداری رایگان

 • ارزیایی نسخه کامل نرم افزار حسابداری

  برخی افراد با خرید نرم افزار های حسابداری رایگان، قصد ارزیابی و تست نسخه کامل آن را دارند. به این شکل که با استفاده از نرم افزار حسابداری رایگان، کار با بخش های مختلف آن را ارزیابی می کنند و در صورت رضایت، اقدام به خرید نسخه کامل و اصلی نرم افزار حسابداری می کنند.

 • رایگان بودن

  مسلما نداشتن هزینه، بزرگترین مزیت خرید برنامه حسابداری رایگان است. برای استفاده از این نوع نرم افزار نیازی به پرداخت هیچ گونه وجهی ندارید و می توانید بخش های مختلف کسب و کار خود را به صورت رایگان مدیریت کنید.

 • رابط کاربری ساده

  این نوع نرم افزار ها به دلیل طراحی ساده، استفاده آسانی خواهند داشت و هنگام کار با بخش های مختلف آن، دچار سردرگمی نخواهید شد.

معایب خرید برنامه حسابداری رایگان

 • امنیت پایین

  این نرم افزارها به دلیل طراحی ساده، معمولا از امنیت پایینی برخورداند و امکان از دست رفتن اطلاعات شما در هر لحظه وجود دارد.

 • خروجی های نامطمئن

  هنگام استفاده از نرم افزار های حسابداری رایگان، نمی توان تضمینی برای درست بودن و صحت خروجی داده کرد.

 • تاریخ انقضا

  اکثر نرم افزارهای حسابداری رایگان دارای تاریخ انقضا هستند و پس از مدتی از کار خواهند افتاد.

 • عدم پشتیبانی

  با خرید برنامه حسابداری رایگان، از یکی از بخش های اصلی هر نرم افزار یعنی پشتیبانی محروم خواهید بود و امکان ارتباط با این بخش برای حل مشکلات نرم افزاری خود را ندارید.

 • نداشتن به روزرسانی

  اکثر نرم افزار های حسابداری رایگان در یک نسخه ارائه داده می شوند و به روز رسانی برای آنها منتشر نمی شود. به این شکل ایرادات نرم افزار تصحیح نخواهند شد که ممکن است در طولانی مدت مشکلات مختلفی را برای شما ایجاد کند.

 

خرید برنامه حسابداری رایگان

خرید برنامه حسابداری رایگان معین

در صورتی که قصد دارید از یک نرم افزار حسابداری رایگان مطمئن استفاده نمایید و از مزایای مختلفی مانند پشتیبانی نیز بهره مند شوید، می توانید نرم افزار حسابداری معین را انتخاب کنید. با خرید این نسخه از نرم افزار می توانید تمامی امکانات آن را مورد ارزیابی قرار داده و مشکلات خود را از طریق پشتیبانی رفع نمایید.

برای شروع می توانید با دانلود دموی رایگان نرم افزار، به مدت یک ماه تمامی امکانات نرم افزار و عملکرد پشتیبانی را به صورت کاملا رایگان مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت رضایت اقدام به پرداخت و خرید نرم افزار حسابداری مدنظر خود کنید و از یک سال پشتیبانی رایگان نیز بهره مند شوید.

 

خرید برنامه حسابداری رایگان

جمع بندی

دلایل بسیاری برای خرید برنامه حسابداری رایگان و استفاده از آن وجود دارد. برای استفاده درست از این نوع نرم افزار باید ویژگی ها و امکانات آن را مورد بررسی قرار داده و با دانش کامل، از آن استفاده نمایید.

در این مقاله به بررسی ویژگی ها، مزایا و معایب استفاده از برنامه حسابداری رایگان پرداختیم. اگر سوال یا نظری در این زمینه دارید، می توانید با مشاورین گروه نرم افزار حسابداری معین در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.