ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری

ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری

ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری: خرید نرم افزار حسابداری، همواره یکی از چالش های بزرگ برای کسب و کارهای مختلف بوده است. شاید در نگاه اول خرید یک نرم افزار حسابداری و استفاده از آن کار پیچیده ای نباشد و ساده بنظر برسد اما پس از بررسی ویژگی های نرم افزار های مختلف و نحوه کار با آنها، متوجه این مسئله خواهید شد. 

انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری، به طور کلی بستگی به کارکرد و امکانات مختلف آن دارد. جدا از وظایف کلی نرم افزار های حسابداری، ویژگی های خاصی وجود دارند که تعدادی از نرم افزار ها را از بقیه متمایز می کنند. در این مقاله قصد داریم به ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری و وجه تمایز آن با سایر موارد مشابه بپردازیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ویژگی های بهترین نرم افزار های حسابداری

بررسی ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری، کمک زیادی در انتخاب یک نرم فزار و استفاده طولانی مدت از آن خواهد کرد. در این بخش قصد داریم نکاتی که باعث وجه تمایز یک نرم افزار حسابداری از سایر نرم افزار ها می شوند را بررسی نماییم.

امنیت بالا

یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری، امنیت بالای آن است. اطلاعات زیادی به طور روزانه وارد نرم افزار حسابداری می شود که هر یک از آنها، نقش مهمی در رود کاری شما خواهد داشت. نرم افزار حسابداری شما باید به شکلی صحیح و مطئمن از این اطلاعات نگهداری کند.

در علم حسابداری هیچ گونه اطلاعات ثبت شده ای نباید از بین بروند یا دچار تغییرات و دستکاری شوند. امنیت ویژگی مهمی است که تمام شرکت های ارائه دهنده خدمات حسابداری باید آن را به مشتریان خود ارائه دهند. شکسته شدن امنیت اطلاعات باعث ایجاد ضررات مالی جبران ناپذیری به شرکت می شوند. فایروال ها، آنتی ویروس ها و افزونه هایی مانند ضد باج افزار، باعث تامین امنیت اطلاعات حسابداری شما می شوند.

رابط کاربری ساده

از دیگر ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری، رابط کاربری ساده آن است. شما در تمام ساعات کاری خود، از نرم افزار حسابداری استفاده خواهید کرد به همین دلیل نباید کارکردن با آن پیچیده باشد و یا باعث خستگی شما شود.

نکته مهمی دیگری که در انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری، گاها نادیده گرفته می شود قابلیت سفارش سازی آن است. یک حسابدار یا مدیر شرکت، در تمام زمان کاری با نرم افزار حسابداری سر و کار دارد. میزان سایز نوشته ها، رنگ صفحات و بطور کلی تجربه کاربری نرم افزار، نقش مهمی در میزان خستگی حسابدار دارد. نرم افزار حسابداری باید قابلیت های زیادی برای تغییر ظاهر و سفارشی کردن انواع فرم ها، گزارشات و بیانیه ها را داشته باشد.

ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری

قابلیت ارتقاء و به روز رسانی نرم افزار

نرم افزار حسابداری مناسب باید به طور منظم به روزرسانی شود و شرکت ارائه دهنده آن، مشکلات و خطاهای آن را در آپدیت های بعدی برطرف نماید. هنگام خرید نرم افزار حسابداری دقت نمایید که نرم افزار از رده خارج نشده باشد و به روزرسانی و آپدیت های آن، به طور منظم ارائه داده شود. با به روز رسانی های مختلف، امنیت نرم افزار در برابر باج افزار ها بهتر می شود و خطاهای دیگر نرم افزار نیز برطرف خواهد شد.

پشتیابی مناسب

یکی از ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری، پشتیبانی مناسب آن است. این ویژگی جزو ویژگی های درون نرم افزار نیست اما تاثیر زیادی در استفاده شما از نرم افزار خواهد داشت. خدمات پس از فروش مناسب باعث خواهد شد که بهترین استفاده را از نرم افزار خود ببرید. پشتیبانی و حل مشکلات کاربران با هزینه ای معقولانه و پاسخگویی مناسب در ساعات کاری، امتیاز مثبتی برای نرم افزار حسابداری محصوب می شود.

امکان توسعه

از دیگر ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری، قابلیت توسعه آن است. نرم افزار حسابداری باید افزونه ها یا قابلیت هایی داشته باشد که حسابدار بتواند ویژگی های محصولات را افزایش دهد. قابلیت هایی مانند معرفی انبار ها و صندوق ها بصورت نامحدود، افزودن کاربران زیاد و استفاده از قابلیت آنلاین یا حسابداری تحت شبکه بدون محدودیت مسافت از ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری است.

سایر ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری

  • همگام سازی با سایر بخش ها
  • انجام عملیات های خودکار
  • نمایش نمودار های بصری
  • قیمت مناسب
  • سرعت بالا در پردازش داده ها
  • تنوع در گزارش گیری ها
  • سازگاری با CRM
  • اتصال به سایت (در صورت طراحی سایت برای کسب و کار)
  • مناسب با نوع کسب و کار شما

ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری

خرید نرم افزار حسابداری معین

نرم افزار های حسابداری معین با ارائه تمامی ویژگی های ضروری، برای انواع کسب و کارها طراحی شده است. ویژگی های مختلف نرم افزار در مدیریت انواع فاکتور ها، مدیریت تمامی چک ها، ارائه گزارشات متنوع، مدیریت سود و زیان، مدیریت انبارها، مدیریت تمامی حساب های بانکی، مدیریت کاربران، مدیریت سال های مالی و … باعث می شود که بتوانید امور مالی و حسابداری کسب و کار خود را به بهترین نحو پیش ببرید.

در صورتی که قصد خرید نرم افزار حسابداری معین را دارید، می توانید با دانلود دموی رایگان نرم افزار، به مدت یک ماه تمامی امکانات نرم افزار و عملکرد پشتیبانی را به صورت کاملا رایگان مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت رضایت اقدام به پرداخت و خرید نرم افزار حسابداری خدماتی مورد نظر خود کنید.

نصب نرم افزار حسابداری معین

جمع بندی

شناخت ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری، تاثیر زیادی در انتخاب شما خواهد داشت. با خرید یک نرم افزار حسابداری مناسب می توانید کسب و کار خود را بهتر مدیریت نمایید و باعث پیشرفت و رونق کاری خود شوید.

در این مقاله به بررسی ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری پرداختیم. اگر نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمینه دارید می توانید با همکاران پشتیبانی نرم افزار حسابداری معین در ارتباط باشید.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×