آموزش معرفی گروه خدمات جدید در نرم افزار حسابداری معین

آموزش معرفی گروه خدمات جدید در نرم افزار حسابداری معین
آموزش معرفی گروه خدمات جدید در نرم افزار حسابداری معین
فهرست مطالب

بخش مدیریت کالا و خدمات فروشگاه، یکی از مهم ترین بخش های هر نرم افزار حسابداری است. بسیاری از مشاغل مانند مکانیکی ها، شرکت های نظافتی، شرکت های آموزشی و … در کنار فروش محصولات مختلف، خدمات زیادی نیز به مشتریان خود ارائه می دهند. مدیریت این خدمات ارائه داده شده باید همانند مدیریت کالا ها، به سادگی صورت گیرد. بخش معرفی گروه خدمات جدید در نرم افزار حسابداری نیز به همین منظور طراحی شده است. به کمک این بخش می توانید گروه های زیادی از خدمات را تعریف نمایید و خدمات مختلف شرکت یا فروشگاه خود را، در این گروه و دسته بندی ها قرار دهید.

نرم افزار حسابداری معین با ارائه امکانات کاربردی و زیاد، می تواند مدیریت شما در این بخش را بهبود ببخشد. تنها کافی است آموزش های لازم را مشاهده نمایید تا متوجه میزان سادگی کار با نرم افزار حسابداری معین شوید. بخش معرفی گروه خدمات جدید در نرم افزار حسابداری معین نیز به سادگی قابل انجام است و پیچیدگی خاصی ندارد.

در این مقاله قصد داریم نحوه معرفی گروه خدمات جدید در نرم افزار حسابداری را آموزش دهیم. در صورتی که به تازگی نرم افزار حسابداری معین را خریداری کرده اید و با این بخش آشنایی ندارید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 

آموزش معرفی گروه خدمات جدید در نرم افزار حسابداری معین

 

در صورتی که شما نیز مانند بسیاری از مدیران مشاغل و کسب و کارهای دیگر از نرم افزار حسابداری معین استفاده می کنید، نیاز است با نحوه معرفی گروه خدمات جدید در نرم افزار حسابداری آشنایی کامل داشته باشید. ویژگی ها و امکانات زیاد این بخش از نرم افزار باعث می شود که بتوانید گروه های مختلفی از خدماتی که در فروشگاه و یا شرکت خود ارائه می دهید را به راحتی معرفی و کنترل نمایید.

کار کردن با این بخش بسیار ساده است و تنها با مشاهده این آموزش، می توانید به سادگی معرفی گروه خدمات جدید در نرم افزار حسابداری را انجام دهید.

  1. برای معرفی گروه خدمات جدید در نرم افزار حسابداری معین، ابتدا از منوی معرفی اطلاعات، گزینه سوم یعنی معرفی خدمات را کلیک نمایید.معرفی گروه خدمات جدید در نرم افزار حسابداری
  2. با کلیک روی بخش معرفی خدمات، پنجره ای باز خواهد شد که در سمت راست آن، گروه خدمات تعریف شده قرار دارند و در سمت چپ نیز، لیست خدمات تعریف شده مشاهده می شود.
    برای معرفی گروه خدمات جدید در نرم افزار حسابداری معین، روی دکه ” گروه خدمات ” که در بالای سمت راست پنجره قرار دارد کلیک نمایید.معرفی گروه خدمات جدید در نرم افزار حسابداری
  3. در پنجره باز شده، دسته بندی خدمات را مشاهده می کنید. برای معرفی دسته بندی جدید در این بخش، روی دکمه ” جدید ” کلیک نمایید.معرفی گروه خدمات جدید در نرم افزار حسابداری
  4. در پنجره باز شده، نام گروه خدمات مورد نظر را وارد نمایید و برای ثبت و معرفی آن،  روی دکمه ” ثبت ” کلیک کنید.معرفی گروه خدمات جدید در نرم افزار حسابداری
    همانطور که مشاهده می کنید، معرفی گروه جدید در نرم افزار حسابداری، با موفقیت انجام شده است.

ویرایش نام گروه خدمات معرفی شده در نرم افزار حسابداری معین

 

ممکن است در معرفی گروه خدمات جدید در نرم افزار حسابداری، دچار اشتباهاتی شده باشید و یا پس از مدتی، قصد تغییر دسته بندی خدمات خود را داشته باشید. با امکان ویرایش گروه خدمات، به راحتی می توانید دسته بندی مورد نظر خود را تغییر نام دهید.

  1. جهت ویرایش نام دسته بندی خدمات، ابتدا نام گروه مورد نظر را انتخاب نموده و سپس روی دکمه ویرایش کلیک نمایید.معرفی گروه خدمات جدید در نرم افزار حسابداری
  2. در پنجره باز شده این امکان را دارید که نام گروه خدمات مورد نظرتان را ویرایش نمایید. برای ذخیره گروه نیز، روی دکمه ” ثبت ” کلیک کنید.معرفی گروه خدمات جدید در نرم افزار حسابداری

همانطور که مطابق این مقاله آموزشی مشاهده نمودید، معرفی گروه خدمات جدید در نرم افزار حسابداری معین به سادگی قابل انجام است و امکانات زیادی را در زمینه معرفی گروه و ویرایش آنها، به شما ارائه می دهد. در صورتی که نیاز به راهنمایی و آموزش بیشتری در این زمینه دارید، می توانید با ورود به صفحه فیلم های آموزشی، نحوه معرفی گروه خدمات جدید در نرم افزار حسابداری معین را به صورت ویدیویی مشاهده نمایید.

 

جمع بندی

 

امکانات بسیار زیادی باعث شده است که مدیران و صاحبان کسب و کار های مختلف، از نرم افزار حسابداری معین برای انجام امور مالی و حسابداری خود استفاده کنند. رابط کاربری ساده و آسان این نرم افزار به همراه امکانات و ویژگی های کاربردی، باعث شده که تمام افراد، حتی بدون دانش حسابداری، بتوانند از این نرم افزار استفاده نمایند و مشکلی با آن نداشته باشند.

در این مقاله به آموزش یکی از بخش های اصلی نرم افزار که تاثیر زیادی روی مدیریت خدمات ارائه شده شما دارد پرداختیم. در بخش معرفی گروه خدمات جدید در نرم افزار حسابداری می توانید توانید گروه های مختلفی از خدمات ارائه شده فروشگاه و یا شرکت خود را به به تعداد زیاد، ثبت کنید و به راحتی آنها را مدیریت نمایید. کار با این قسمت بسیار ساده است و به راحتی می توانید این عملیات را انجام دهید.

در صورتی که هنوز از نرم افزار حسابداری معین استفاده نمی کنید و قصد خرید آن را دارید، می توانید با دانلود دموی رایگان نرم افزار، به مدت یک ماه تمامی امکانات نرم افزار و عملکرد پشتیبانی را به صورت کاملا رایگان مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت رضایت اقدام به پرداخت و خرید نرم افزار حسابداری مورد نظر خود کنید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمینه دارید می توانید با همکاران پشتیبانی نرم افزار حسابداری معین در ارتباط باشید.

 

مقالات مرتبط

 

پیشنهاد میکنیم مقالات مرتبط به این مقاله را هم مطالعه کنید.

 

نکاتی هنگام خرید نرم افزار حسابداری خدماتی

مهم ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری خدماتی

ویژگی ها و مزایای نرم افزار حسابداری خدماتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.