دانلود نرم افزار حسابداری رایگان معین

نکات مهم قبل از  دانلود دموی رایگان 

  • دانلود نرم افزار حسابداری رایگان معین، این برنامه ویژه تمامی مشاغل طراحی شده، نسخه دموی رایگان دارای محدودیت زمانی و تعداد ثبت فاکتور می باشد و به مدت یک ماه قابل استفاده است.
  • شما قبل از خرید نسخه اصلی، می توانید نسخه رایگان نرم افزار حسابداری معین را دانلود و استفاده کنید و با محیط و نحوه کار نرم افزار بیشتر آشنا شوید.
  • نکته ۱. تمامی اطلاعاتی که در نسخه رایگان ثبت می کنید به نسخه اصلی قابل انتقال است.
  • نکته ۲. توجه داشته باشید پس از نصب نسخه رایگان، شما می‌توانید یک ماه آموزش و پشتیبانی رایگان هم از ما دریافت کنید تا بتوانید به راحتی اطلاعات واقعی خود را در نرم افزار ثبت کنید و به صورت عملی با اطلاعات واقعی خود، نرم افزار را تست کنید و هم بیشتر با کیفیت خدمات پشتیبانی و آموزش ما آشنا شوید.
  • لطفا حتما فرم دریافت پسورد را تکمیل نمایید تا به صفحه لینک های دانلود و رمزهای نصب نسخه دموی رایگان نرم افزار حسابداری معین هدایت شوید.

لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید

فرم دریافت دموی دانلودی پسورد دموی دانلودی دموی آنلاین پسورد دموی آنلاین

پس از تکمیل فرم زیر پسورد دمو برای شما پیامک می شود و به صفحه دانلود هدایت خواهید شد

دانلود دموی رایگان دموی رایگان

دموی دانلودی مناسب کسانی است که به کامپیوتر دسترسی دارند و می خواهند نسخه آزمایشی رایگان را روی سیستم خود نصب کنند و به صورت عملی اطلاعات واقعی خود را در سیستم ثبت کنند، این حالت بیشتر توصیه می شود چون در صورت ورود اطلاعات واقعی در نسخه دمو پس از تهیه نسخه اصلی کلیه اطلاعات ثبت شده، به نسخه اصلی منتقل می شود و کاربر میتواند به کار خود ادامه دهد.

جهت دریافت پسورد نصب لطفا فرم دریافت پسورد را تکمیل نمایید

مشاهده دموی آنلاین دموی آنلاین

دموی آنلاین مناسب کسانی است که در حال حاضر دسترسی به کامپیوتر نداشته یا فرصت کافی برای دانلود و نصب نسخه آزمایشی ندارند، مناسب است. در این حالت پس از وارد کردن یوزر و پسورد میتوانید از نسخه رایگان استفاده کنید. در این حالت پس از خارج شدن از نسخه دمو کلیه اطلاعات ثبت شده در سیستم حذف خواهد شد، این حالت صرفا جهت آشنایی با محیط نرم افزار مناسب است.

جهت دریافت پسورد دموی آنلاین لطفا فرم دریافت پسورد را تکمیل نمایید

×