دانلود نرم افزار حسابداری رایگان معین

دانلود نسخه رایگان

دانلود نرم افزار حسابداری رایگان معین مناسب کسانی است که به کامپیوتر دسترسی دارند و می خواهند نسخه رایگان را روی سیستم خود نصب کنند و به صورت عملی اطلاعات واقعی خود را در سیستم ثبت کنند، این حالت بیشتر توصیه می شود چون در صورت ورود اطلاعات واقعی در نسخه رایگان پس از تهیه نسخه اصلی کلیه اطلاعات ثبت شده، به نسخه اصلی منتقل می شود و کاربر میتواند به کار خود ادامه دهد.

all in one

مشاهده دموی آنلاین

دموی آنلاین مناسب کسانی است که در حال حاضر دسترسی به کامپیوتر نداشته یا فرصت کافی برای دانلود و نصب نسخه رایگان ندارند، مناسب است. در این حالت پس از وارد کردن یوزر و پسورد میتوانید از نسخه رایگان استفاده کنید. در این حالت پس از خارج شدن از نسخه دمو کلیه اطلاعات ثبت شده در سیستم حذف خواهد شد، این حالت صرفا جهت آشنایی با محیط نرم افزار مناسب است.

all in one

فرم دانلود نسخه رایگان

پس از تکمیل فرم چه اتفاقی می افتد؟
  1. به صفحه اطلاعات استفاده از نسخه رایگان هدایت خواهید شد.
  2. لینک های دانلود نرم افزار حسابداری رایگان فعال خواهند شد.
  3. رمز نصب نسخه رایگان نمایش داده خواهد شد.
آیا نسخه رایگان محدودیت دارد؟

دانلود نرم افزار حسابداری رایگان معین، این برنامه ویژه تمامی مشاغل طراحی شده، نسخه رایگان دارای محدودیت زمانی و محدودیت تعداد ثبت صد فاکتور می باشد و به مدت یک ماه قابل استفاده است. (در نسخه اصلی این محدودیت ها وجود ندارد)

آیا اطلاعات نسخه رایگان به اصلی منتقل می شود؟

تمامی اطلاعاتی که در نسخه رایگان ثبت می کنید به نسخه اصلی منتقل می شود.

ویژگی های نسخه دمو چیست؟

پس از نصب نسخه رایگان، شما می‌توانید یک ماه آموزش و پشتیبانی رایگان هم از ما دریافت کنید تا بتوانید به راحتی اطلاعات واقعی خود را در نرم افزار ثبت کنید و به صورت عملی با اطلاعات واقعی خود، نرم افزار را تست کنید و هم بیشتر با کیفیت خدمات پشتیبانی و آموزش ما آشنا شوید.

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

درخواست مشاوره