512

درباره ما

درباره نرم افزار حسابداری معین!

نرم افزار حسابداری معین کاملترین مجموعه نرم افزار حسابداری تخصصی ویژه مشاغل در کشورMoeinSoft1 150x120 1
اسم معین از کجا آمده است؟ اسم معین از دفتر معین برگرفته شده است که در لوگوی نرم افزار حسابداری معین به سادگی به نمایش درآمده است. دفتر معین یکی از پر استفاده ترین دفاتر حسابداری می باشد که حساب های جزء یک حساب کل در آن نگهداری و ثبت می شود.
نرم افزار حسابداری معین با هدف کمک به مدیران مشاغل که از استخدام پی در پی حسابداران و خرید نرم افزارهای حسابداری سخت و پیچیده و گران قیمت و در عین حال ناکارآمد خسته شده اند تاسیس شد.
هدف اصلی ما رفع مشکلات بزرگ مشاغل از جمله ارائه نرم افزار تخصصی مشاغل و شخصی سازی نرم افزار حسابداری معین نسبت به هر شغل و ادغام حسابداری با امکانات تخصصی هر صنف و گردآوری حدود 600.000 قلم از کالاهای مشاغل و ارائه کالاهای هر شغل پس از تهیه نرم افزار حسابداری معین, جایگزینی فرم های آسان و کارآمد در عین حال کاربر پسند به جای فرم های پیچیده و سخت, حذف نمایندگی های فیزیکی در سراسر کشور برای جلوگیری از دریافت هزینه های هنگفت و نامتعارف که همچنان در دیگر شرکت های نرم افزاری مرسوم است و جایگزینی آن با خدمات آنلاین و رایگان و فوق العاده سریع, حذف معضل آموزش اولیه که در دیگر شرکت های نرم افزاری تنها یک تا سه ساعت به صورت رایگان ارائه می شود و جایگزینی آن با یک سال آموزش و پشتیبانی رایگان, حذف محدودیت استفاده یکساله که در تمامی شرکت های نرم افزاری همچنان مرسوم است, رفع محدودیت مسافت فروشگاه های زنجیره ای که در سراسر دنیا قرار دارند از طریق اینترنت می توانند به صورت یکپارچه کار کنند.
تمامی این موارد هدف اصلی ما شد و با تلاش شبانه روزی برنامه نویسان و کارشناسان مجرب با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا در زمینه طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای حسابداری, در مدت دو سال نرم افزار حسابداری معین طراحی و پیاده سازی شد.
نرم افزار حسابداری معین به نحوی طراحی شد که مشاغل آزاد و افراد عادی بدون نیاز به آشنایی با اصول حسابداری و بدون نیاز به استخدام حسابداران متخصص بتوانند به راحتی با نرم افزار کار کنند و از تمامی امکانات آن جهت انجام امور مالی و حسابداری خود بهره مند شوند و به کسب و کار خود سروسامان بدهند و از نتایج آن لذت ببرند.