downicon.png
چرا از برنامه حسابداری رایگان معین استفاده کنیم
چرا از برنامه حسابداری رایگان معین استفاده کنیم
چرا از برنامه حسابداری رایگان معین استفاده کنیم
برنامه حسابداری رایگان

در این مقاله قصد داریم دلایل استفاده از نرم افزار حسابداری رایگان را شرح دهیم. کاربران اینترنت کلمه “برنامه حسابداری رایگان” را بسیار زیاد در گوگل سرچ کرده اند و این کلمه در گوگل بسیار پراستفاده است. حال به تحلیل این رفتار کاربران می پردازیم و دلیل اینکه چرا به دنبال برنامه حسابداری رایگان و استفاده از آن هستند. گروه نرم افزاری معین در این خصوص توضیحات کاملی را ارائه می کند. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

چرا از برنامه حسابداری رایگان استفاده کنیم ؟

معمولا کاربرانی که به دنبال استفاده از برنامه حسابداری رایگان هستند به یکی از دلایل زیر نسخه رایگان برنامه حسابداری را ترجیح می دهند.

1.دلیل اول اینکه شاید هنوز کسب و کار آن ها به قدر کافی بزرگ نشده و رشد نکرده است. بنابراین از آینده شغلی خود اطمینان خاطر ندارند و احتمال بروز مشکل در کسب و کارشان وجود دارد. پس اگر برای تهیه نرم افزار حسابداری هزینه کرده باشند هزینه غیر قابل بازگشت خواهد بود و ترجیح می دهند از برنامه حسابداری رایگان استفاده کنند.

2.از کاربرد و نحوه عملکرد برنامه های حسابداری موجود در بازار مطلع نیستند و حسن نیت فروشندگان برای آنها ثابت نشده است. به دلیل بی اطلاعی، این کاربران نمی توانند نرم افزارهای مختلف را تست کنند و امکان راستی آزمایی ارائه دهندگان نرم افزار برای‌شان وجود ندارد. به این دلیل می خواهند بدون پرداخت هزینه و با استفاده از برنامه حسابداری رایگان ، نرم افزار را بررسی و تست کنند و سپس به طور قطع برای خرید آن اقدام کنند.

برنامه حسابداری رایگان

 

3.یک دسته از کاربران وجود دارند که نیازی به استفاده از برنامه حسابداری ندارند و اصلا صاحب کسب و کاری نیستند. این کاربران قصدشان از تهیه برنامه حسابداری رایگان کار کردن با محیط نرم افزار حسابداری می‌باشد. ممکن است دلایل دیگری مانند آشنایی با محیط کاربری برنامه های حسابداری، آموزش عملی استفاده از نرم افزارهای حسابداری، الگوبرداری از برنامه های حسابداری و … داشته باشد.

4.بعضی از کاربران هستند که به دنبال نرم افزارهای ساده هستند و برای پیدا کردن نرم افزار ساده ، با تهیه برنامه حسابداری رایگان محیط آن را بررسی می کنند. این دسته از کاربران علاوه بر شناسایی برنامه های حسابداری ساده، انتظار قیمت پایین و یا رایگان بودن آن را نیز دارند.

آیا برنامه حسابداری رایگان واقعی و کاربردی است؟

ارائه دهندگان نرم افزار برای ارائه یک نرم افزار حسابداری هزینه های مختلفی را متقبل می‌شوند و برای ارائه برنامه حسابداری رایگان باید از این هزینه ها چشم پوشی کنند. سوالی که پیش می آید این است که آیا شرکت های ارائه دهنده نرم افزار از دریافت این هزینه ها صرف نظر می کنند؟

برخی از هزینه های تولید برنامه حسابداری موارد زیر را شامل می شود:

  • هزینه هایی جهت خرید لایسنس نرم افزار
  • هزینه راه اندازی و نصب نرم افزار
  • هزینه به روز رسانی و اضافه کردن امکانات جدید به نرم افزار
  • هزینه پشتیبانی نرم افزار و رفع خطا ها
  • هزینه های سخت افزاری مثل سرور و شبکه

احتمال دارد بعضی از شرکت ها از دریافت این هزینه هایی که گفته شد صرف نظر کنند اما قطعا با این روش از دریچه های دیگر هزینه های خود را پوشش می‌دهند. اما نمی توان در واقعیت انتظار داشت که یک شرکت بعد از تولید یک نرم افزار کامل و جامع حسابداری آن را بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای در اختیار کاربران قرار دهد. به عنوان مثال شما به یک برنامه حسابداری رایگان دسترسی داشته باشید قطعا به همه خدمات نرم افزار دسترسی ندارید مانند پشتیبانی و آپدیت نرم افزار.

آیا نرم افزار حسابداری معین یک برنامه حسابداری رایگان است؟

برنامه حسابداری رایگان معین با اطلاع از نیازهای مشتریان ، برنامه ای ارائه کرده است که پاسخ این نیازها را می دهد. نرم افزار حسابداری معین یک نرم افزار یکپارچه و جامع برای همه مشاغل در هر سایز و ابعادی می باشد. این نرم افزار مجموعه ای از برنامه های حسابداری، فروش و هزینه های خرید، مدیریت انبار و انبار گردانی، و مدیریت تولید است. شرکت معین تمامی نرم افزارهای حسابداری خود را با تمامی امکانات و قابلیت ها به مدت یک ماه جهت استفاده مشاغل گوناگون به صورت کاملا رایگان در اختیار مشتریان قرار میدهد.

نحوه استفاده رایگان از برنامه حسابداری معین:

برنامه حسابداری رایگان

 

قدم اول: استفاده از برنامه حسابداری رایگان معین

پس از مشاوره و تعیین نرم افزار مناسب برای استفاده شغل شما می توانید به مدت یک ماه از برنامه حسابداری به صورت رایگان استفاده کنید. پس از دانلود برنامه حسابداری رایگان شما می توانید تا 30 روز از تمامی بخش های نرم افزار استفاده کنید. حتی در نسخه رایگان دسترسی به تمام بخش های برنامه به شما داده می شود.

قدم دوم: با پرداخت هزینه صاحب نرم افزار شوید

سیاست کاری معین برای استفاده به صرفه مشتریان از نرم افزار حسابداری به این صورت است که پس از تست رایگان نرم افزار و پرداخت هزینه ، به صورت دائمی از تمامی قسمت ها استفاده می‌کنید و با دریافت پشتیبانی در هر ساعت و هر روز می توانید بدون خطا به حسابداری بی عیب و نقص مجموعه خود بپردازید.

در برنامه حسابداری رایگان معین داده ها به صورت یکپارچه و یکدست و همچنین قابل استناد می باشند. استفاده از الگوریتم های صحیح و بکارگیری آنها در اتوماتیک سازی باعث سهولت کار در دسترسی به انواع داده ها می باشد.

سندهای حسابداری که از تراکنش ها و فعالیت های محاسباتی در نرم افزار به دست می آید به صورت همیشگی به منظور نگهداری حسابهای طرف حساب مجموعه یا شرکت می باشد. این اسناد در هر زمان که به آنها نیاز پیدا کنید در دسترس شما قرار دارد و همبن دلیلی بر قابل استناد بودن نرم افزار می باشد. شما می توانید کاربری آسان نرم افزار حسابداری معین را با تست رایگان سی روزه بررسی نمایید.

استفاده از نرم افزارهای تماما رایگان معایب فراوانی دارد که در مقاله دیگری به تفصیل به این موضوع پرداخته ایم. برای مطالعه “معایب استفاده از نرم افزار حسابداری رایگان” کلیک کنید.

شما می توانید با دانلود دموی رایگان نرم افزار حسابداری معین، به مدت یک ماه تمامی امکانات نرم افزار و عملکرد پشتیبانی را به صورت کاملا رایگان مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت رضایت اقدام به پرداخت و خرید نرم افزار حسابداری مورد نظر خود کنید و از یک سال پشتیبانی رایگان نیز بهره مند شوید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمینه دارید می توانید با همکاران پشتیبانی نرم افزار حسابداری معین در ارتباط باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.