راهنمای خرید نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل

راهنمای خرید نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل
راهنمای خرید نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل
خرید نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل
فهرست مطالب

خرید نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل

 

 از جمله مشاغلی که امروزه مشتریان زیادی پیدا کرده اند، فروشگاه های تعمیرات موبایل می باشند. با توجه به گسترش استفاده از تلفن های همراه و کارایی زیاد آنها در امور روزمره، این نوع مشاغل در صورت حرفه ای بودن در کار خود، بازار کار خوبی خواهند داشت و می توانند به سود خوبی دست پیدا کنند.

اما برای حرفه ای بودن در این شغل، پس از کسب دانش کافی در زمیه شناخت و تعمیرات انواع تلفن های همراه، نیاز است از ابزار های به خصوصی نیز استفاده نمایید.

از مهم ترین این ابزار ها، نرم افزار حسابداری است. خرید نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل باعث می شود که مدیریت بهتری روی کسب و کار خود داشته باشید و خطاهای احتمالی در محاسبه قیمت ها و … را تا حد زیادی کاهش دهید.

اگر به تازگی کسب و کار خود را شروع کرده اید و هنوز از یک نرم افزار حسابداری حرفه ای و همه جانبه استفاده نمی کنید، باید هرچه سریع تر اقدام به خرید نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل کنید. امکاناتی که در این نرم افزار حسابداری به شکلی تخصصی پیاده سازی شده است، باعث می شود که بتوانید مدیریت بهتری روی تمامی بخش های فروشگاه خود داشته باشید.

در این مقاله قصد داریم نکاتی را در مورد خرید نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل بررسی نماییم. رعایت این نکات باعث می شود که بتوانید نرم افزار مناسبی را خریداری کرده و تا مدت ها از آن استفاده نمایید.

 

دلایل خرید نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل

 

همانطور که گفته شد، مزایای زیاد استفاده و خرید نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل باعث می شود که مدیریت بهتری روی بخش های مختلف کسب و کار خود داشته باشید. در این بخش به مهم ترین دلایلی که خرید نرم افزار حسابداری موبایل را ضروری می کند می پردازیم.

 

صرفه جویی در زمان و هزینه

 

یکی از بهترین مزیت های استفاده از نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل، صرفه جویی در زمان و هزینه است. شما با یک بار خرید نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل، تا مدت ها می توانید به طور رایگان از آن استفاده نمایید و از امکانات مختلف آن بهره مند شوید.

هم چنین ثبت تلفن های همراه، دسته بندی آنها، سرعت محاسبات و … در نرم افزار حسابداری، به سادگی قابل انجام است و با استفاده از آن می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید و بازده کاری خود را افزایش دهید.

 

کاهش خطاها

 

استفاده از یک نرم افزار حسابداری معتبر باعث کاهش خطاهای احتمالی خواهد شد. محاسبات در این نرم افزار به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد و با ثبت رسید و چاپ آن می توانید روند تعمیرات و قیمت هر بخش را به صورت جداگانه مشاهده نمایید.

خرید نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل

 

نکات مهم هنگام خرید نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل

 

با توجه به مزایای خرید نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل، اگر قصد دارید از یک نرم افزار مناسب و معتبر استفاده کنید، با ادامه این مقاله همراه باشید. در این بخش نکاتی را هنگام خرید نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل بررسی خواهیم کرد که با استفاده از آنها می توانید بهترین نرم افزار را خریداری کرده و از آن استفاده نمایید.

 

معرفی انواع دستگاه ها و تلفن های همراه

 

نرم افزار حسابداری خریداری شده شما باید قابلیت ثبت و معرفی انواع تلفن همراه های هوشمند و تبلت ها را داشته باشد. هم چنین امکان معرفی مارک و برند دستگاه ها، مدل آنها، رنگ، وسایل همراه مانند کابل، شارژر، کارتن و … از دیگر ویژگی های ضروری هر نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل است.

 

امکان فروش محصولات

 

علاوه بر بخش تعمیرات، نرم افزار حسابداری شما باید قابلیت فروش محصولات مختلف و ثبت فاکتور آنها را داشته باشد. ممکن است با گسترش حرفه خود، قصد اضافه کردن قسمت فروشگاه را نیز داشته باشید؛ بنابراین نرم افزار حسابداری شما باید این ویژگی را پشتیبانی کند.

 

قابلیت اضافه کردن یا حذف خدمات

 

نرم افزار شما باید به شکلی پویا، امکان افزودن یا حذف خدمات مختلف را داشته باشد. توسط این ویژگی می توانید حین ثبت و معرفی تلفن همراه برای تعمیر، خدمات مختلفی را معرفی نمایید و یا در صورت غیر کاربردی بودن، آنها را حذف کنید.

 

قابلیت ثبت اطلاعات کامل 

 

هنگام خرید نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل، توجه ویژه ای به بخش معرفی و ثبت تلفن همراه در آن داشته باشید. نرم افزار حسابداری شما باید امکان ثبت تمامی اطلاعات فروشنده، موبایل و خدمات گارانتی را داشته باشد.

به عنوان مثال با امکان ثبت سریال موبایل در نرم افزار حسابداری، می توان از بوجود آمدن اشتباه هنگام تحویل موبایل تعمیر شده جلوگیری کرد. هم چنین امکان ثبت و تعیین گارانتی، ثبت هزینه تقریبی تعمیر موبایل برای جلوگیری از سوء تفاهم، ثبت بیعانه و تعیین دریافت وجه نیز جزو ویژگی های ضروری یک نرم افزار حسابداری معتبر است.

 

اعمال تخفیف و محاسبه درصد

 

از دیگر ویژگی هایی که نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل شما باید داشته باشد، امکان ثبت درصد تخفیف برای ارائه خدمات می باشد. هم چنین نرم افزار حسابداری شما باید امکان محاسبه درصد و سهم تکنسین ها از روی خدمات انجام شده روی هر موبایل را داشته باشد.

 

سایر نکات مهم هنگام خرید نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل

 

  • قابلیت نصب نرم افزار روی تمامی ویندوز ها
  • مدیریت تمامی فاکتور های خرید و فروش
  • مدیریت پیش فاکتور ها و فاکتور های برگشتی
  • مدیریت تمامی چک های دریافتی و پرداختی
  • ارائه گزارشات متنوع
  • مدیریت حساب های بانکی
  • پشتیبانی حرفه ای
  • قابلیت اتصال به سایت (در صورت طراحی سایت برای فروشگاه)

 

خرید نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل

جمع بندی

خرید نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل یکی از اقدامات ضروری برای تمامی افراد فعال در این حوزه می باشد. با کمک نرم افزار حسابداری می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی قابل توجهی داشته باشید و از امکانات بی نظیر آن استفاده کنید.

نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل معین، با ارائه بهترین امکانات و ویژگی ها، انتخاب مناسبی برای شماست. شما می توانید با دانلود دموی رایگان نرم افزار، به مدت یک ماه تمامی امکانات نرم افزار و عملکرد پشتیبانی را به صورت کاملا رایگان مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت رضایت اقدام به پرداخت و خرید نرم افزار حسابداری مورد نظر خود کنید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمینه دارید می توانید با همکاران پشتیبانی نرم افزار حسابداری معین در ارتباط باشید.

مقالات مرتبط

 

پیشنهاد میکنیم مقالات مرتبط به این مقاله را هم مطالعه کنید.

 

انواع برنامه موبایل

راه اندازی فروشگاه تعمیرات موبایل

20 ویژگی نرم افزار حسابداری موبایل

نحوه راه اندازی فروشگاه موبایل فروشی

نکاتی در مورد خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

اصلی ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.