downicon.png
نکاتی در مورد خرید نرم افزار حسابداری تولیدی
نکاتی در مورد خرید نرم افزار حسابداری تولیدی
نکاتی در مورد خرید نرم افزار حسابداری تولیدی
خرید نرم افزار حسابداری تولیدی

هدف تمامی شرکت های تولیدی و صنعتی، به حداکثر رساندن سود و کاهش هزینه های سربار است. به همین دلیل روند کاری شرکت های تولیدی با هدف شناسایی و کاهش هزینه ها انجام می شود.

برای رسیدن به این اهداف استفاده از ابزارهای محاسباتی مخصوص الزامی است. خرید نرم افزار حسابداری تولیدی باعث می شود ثبت و گزارشگیری تمامی فعالیت های انجام شده با دقت و جزئیات بالایی انجام شود که در تصمیم گیری های مهم شرکت های تولیدی، تاثیر زیادی دارد.

اگر قصد خرید نرم افزار حسابداری تولیدی را دارید، باید به برخی نکات، توجهات لازم را داشته باشید و بی گدار به آب نزنید. انتخاب و خرید نرم افزار حسابداری تولیدی مناسب باعث می شود محاسبات و گزارشگیری های مختلف کسب و کار خود را با دقت بیشتری انجام دهید و به سودی بیشتری برسید.

در این مقاله قصد داریم نکاتی را بیان کنیم که هنگام خرید نرم افزار حسابداری تولیدی، باید به آنها دقت کرد. با ما همراه باشید.

نرم افزار حسابداری تولیدی چیست؟

نرم افزار حسابداری تولیدی، ابزاری است برای انجام امور حسابداری شرکت های تولیدی. ثبت و بررسی هزینه های مربوط به تولید مانند هزینه مواد اولیه، دستمزد پرسنل و کارکنان، محاسبه قیمت تمام شده و بسیاری موارد دیگر، بصورت دستی امکان پذیر نیست. به همین دلیل نرم افزار حسابداری تولیدی، نقش مهمی در امور حسابداری شرکت های تولیدی و صنعتی دارد. بوسیله این نرم افزار می توان امور مربوط به مدیریت کارگاره تولیدی، هزینه های مربوط به فرآیندهای تولید و گزارش گیری های مختلف را با دقت و سرعت بالایی انجام داد.

خرید نرم افزار حسابداری تولیدی

 

نرم افزار های تولیدی می توانند انواع مختلفی داشته باشند؛ برای مثال نرم افزار های حسابداری تولیدی پوشاک، تولیدی سنگ و … . انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری باید با توجه به امکانات مدنظر شما و ویژگی های کسب و کارتان انجام شود.

ویژگی ها و امکانات نرم افزار حسابداری تولیدی

در این بخش قصد داریم راهنمایی در مورد خرید نرم افزار حسابداری تولیدی ارائه دهیم. توجه به برخی ویژگی ها و امکانات این نرم افزار، باعث می شود بتوانید بهترین نرم افزار را برای کسب و کار خود تهیه کنید.

امکان ثبت تولید ثابت و متغیر

هنگام خرید نرم افزار حسابداری تولیدی، باید به ویژگی ثبت فرمول تولید دقت کافی داشته باشید. نرم افزار مورد نظر شما باید امکان جلوگیری از تغییر فرمول و مواد مصرفی هنگام تولید محصولات را داشته باشد.

هم چنین در صورتی که قصد تغییر مقادیر مصرفی و هزینه های سربار هنگام تولید محصولات را داشتید، نرم افزار شما باید این امکان را در اختیار شما قرار دهد.

محاسبه بهای تمام شده

یک نرم افزار حسابداری استاندارد، باید امکان محاسبه قیمت تمام شده محصولات را داشته باشد. با این ویژگی می توان قیمت محصولات را با قیمت روز مواد مصرفی آنها مقایسه کرد که در قیمت گذاری محصولات، کاربرد بسیار زیادی خواهد داشت.

ویرایش و افزودن هزینه ها

هزینه های بسیاری هنگام تولید محصولات، به شکلی پیش بینی نشده بوجود می آید که نرم افزار شما باید امکان محاسبه آنها را داشته باشد. این ویژگی تاثیر مهمی روی قیمت گذاری نهایی محصولات دارد به همین دلیل هنگام خرید نرم افزار حسابداری تولیدی، داشتن این ویژگی را در اولویت قرار دهید.

مدیریت انبار

ثبت موجودی مواد اولیه شما در انبار و کاهش اتومات آنها هنگام تولید محصولات، از ویژگی های اصلی یک نرم افزار حسابداری تولیدی است. به این صورت نیازی به محاسبه و ثبت چند باره مواد اولیه و محصولات موجود در انبار نخواهید داشت که این موضوع باعث افزایش سرعت روند کاری و دقت محاسبات خواهد شد.

هم چنین نرم افزار حسابداری شما باید قابلیت هشدار هنگام کسری موجودی کالاهای مصرفی را نیز داشته باشد.

چاپ بارکد

از ویژگی های کاربردی که هنگام خرید نرم افزار حسابداری تولیدی باید به آن توجه داشته باشید، امکان تولید و چاپ بارکد برای کالاهای تولید شده است. توسط این ویژگی امکان فروش بارکدی محصولات خود را خواهید داشت.

سایر ویژگی های نرم افزار حسابداری تولیدی

مواردی که گفته شود، ویژگی های تخصصی است که هنگام خرید یک نرم افزار حسابداری تولیدی باید به آنها توجه کافی داشته باشید. اما برخی ویژگی های کلی نیز هنگام خرید یک نرم افزار حسابداری تولیدی، اهمیت زیادی دارند. این ویژگی ها کارایی نرم افزار را بالا می برند و استفاده از آن را برای کاربران راحت تر می کنند.

  • امکان معرفی و تغییر انبار بصورت نامحدود
  • مدیریت فاکتورهای خرید و فروش، پیش فاکتورها و فاکتورهای برگشتی
  • مدیریت تمامی چک های دریافتی و پرداختی
  • ارائه گزارشات مختلف
  • مدیریت سود و زیان
  • مدیریت حساب های بانکی ثبت شده
  • مدیریت سال های مالی
  • مدیریت ویزیتور ها و تکنسین ها
  • امکان اتصال به سایت (در صورت طراحی سایت برای کارگاه یا فروشگاه تولیدی خود)
  • ظاهری ساده و کاربر پسند

خرید نرم افزار حسابداری تولیدی

 

نکات مهم هنگام خرید نرم افزار حسابداری تولیدی

پس از بررسی ویژگی های تخصصی و عمومی نرم افزار حسابداری مدنظر، نکات دیگری نیز وجود دارند که باعث می شوند در خرید نرم افزار حسابداری تولیدی خود، بهترین انتخاب را انجام دهید.

پشتیبانی مناسب

خرید نرم افزار حسابداری تولیدی بدون پشتیبانی مناسب، پیشنهاد مناسبی نمی تواند باشد. ممکن است هنگام کار با بخش های مختلف این نرم افزار با مشکلات و سوالات مختلفی مواجه شوید که یک پشتیبانی مناسب می تواند نیاز های شما را برطرف نماید.

قیمت مناسب

با یک جستجوی ساده، شرکت های حسابداری زیادی را پیدا خواهید کرد که قیمت های مختلفی را برای نرم افزار حسابداری خود ارائه داده اند. قیمتی که هنگام خرید نرم افزار حسابداری تولیدی هزینه می کنید، باید متناسب با ویژگی و امکانات آن باشد.

بروزرسانی های مداوم

خرید نرم افزار حسابداری تولیدی که از رده خارج شده باشد، مشکلات زیادی را برای شما بوجود خواهد آورد. بنابراین با بررسی آپدیت های قبلی این نرم افزار، سعی کنید نرم افزاری را خریداری کنید که به صورتی مرتب بروز رسانی های مختلفی در جهت ارتقا یا حل مشکلات نرم افزار ارائه داده باشد.

خرید نرم افزار حسابداری تولیدی رایگان

اگر قصد خرید نرم افزار حسابداری تولیدی رایگان را دارید، می توانید از دموی رایگان نرم افزار حسابداری معین استفاده نمایید. با دانلود این نرم افزار، به مدت یک ماه از تمامی امکانات آن به همراه پشتیبانی به طور رایگان بهره مند خواهید بود.

خرید نرم افزار حسابداری تولیدی

 

در صورت رضایت از عملکرد نرم افزار و نحوه پشتیبانی، می توانید اقدام به خرید نرم افزار حسابداری تولیدی کنید و از یک سال پشتیبانی رایگان نیز بهره مند شوید.

جمع بندی

انتخاب و خرید نرم افزار حسابداری تولیدی می توانید موضوعی چالش برانگیز باشد به همین دلیل در این مقاله به بررسی ویژگی های تخصصی و عمومی یک نرم افزار حسابداری تولیدی مناسب پرداختیم.

در صورتی که سوال یا پیشنهادی در این زمینه دارید، می توانید با مشاورین گروه نرم افزار حسابداری معین در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.