downicon.png
مزایا و معایب نرم افزار حسابداری رایگان
مزایا و معایب نرم افزار حسابداری رایگان
مزایا و معایب نرم افزار حسابداری رایگان
حسابداری رایگان

اکثر کسب و کارهایی که در ابتدای راه هستند توانایی پرداخت هزینه‌های بالا برای تهیه امکانات نرم افزاری را ندارند. از همین رو به دنبال دانلود نرم افزارهای حسابداری رایگان هستند. یکی از نرم افزارهای بسیار ضروری برای هر کسب و کاری نرم افزار حسابداری است که به وسیله آن میتوان تمامی امور مالی را انجام داد. پس نرم افزار حسابداری یکی از واجبات هر کسب و کاری میباشد!

حالا تکلیف افرادی که توان مالی یا بودجه کافی برای خرید این نرم افزار را ندارند، چیست؟ موضوع گفتگو امروز ما هم در مورد همین مسئله است. میخواهیم به شما بگوییم آیا کلیدواژه دانلود نرم افزار حسابداری رایگان صحت دارد؟ و یا این نرم افزار به درد چه کسانی میخورد و چه کاربردی دارد؟ در ادامه با ما باشید تا پاسخ سوالاتتان را دریافت کنید :

موارد استفاده نرم افزار حسابداری رایگان

 • برخی از افراد هستند که به تازگی میخواهند نرم افزار حسابداری تهیه نمایند و با آموزش نرم افزار حسابداری، فرایند ها و عملکرد های آن را فراگیرند. اما در وهله اول میخواهند از صحت و کارکرد این نرم افزار مطلع شوند. این افراد میتوانند با دانلود نرم افزار حسابداری رایگان این راستی آزمایی را انجام دهند و از عملکرد صحیح این نرم افزار مطمئن شوند ، البته این مرحله یعنی راستی آزمایی نرم افزار دارای محدودیت زمانی و یا محدودیت در تعداد ثبت ها و محدودیت های دیگر را شامل می شوند.

حسابداری رایگان

 

 

 • مسلما تا به حال با افرادی برخورد داشتید که برای انجام هر کاری کمی وسواس به خرج میدهند و به دنبال بهترین‌ها هستند. از همین قرار دانلود نرم افزار حسابداری رایگان برای آنها مناسب است تا بتوانند تمامی ابعاد نرم افزار را به خوبی بسنجند.
 • بعضی از افراد هم هستند که آنقدر کلاه سرشان رفته که دیگر نمیتوانند به راحتی به چیزی اطمینان کنند. به همین دلیل هم به دنبال دانلود نرم افزار حسابداری رایگان هستند تا تمامی وعده‌های داده شده از سمت شرکت فروشنده را تست کنند. به عبارت دیگر به صورت عملی میخواهند امکانات نرم افزار را بسنجند تا خیالشان از کارآمد بودن نرم افزار حسابداری راحت شود.
 • نرم افزارهای حسابداری زیادی در بازار موجود است اما تمامی آنها اصول ارتباط با کاربر را رعایت نکرده‌اند. به عبارت ساده‌تر، بسیار پیچیده طراحی شده‌اند و کاربر نمیتواند به خوبی از امکانات آن استفاده کند و در بسیاری از مواقع دچار سردرگمی خواهد شد. از همین رو بعضی دیگر از افراد دلیلشان برای دانلود نرم افزار حسابداری رایگان این است. در واقع میخواهند سهولت یا سختی کار با نرم افزار را بسنجند.
 • کسب و کارهای نوپایی نیز وجود دارند که هنوز از دوام خود در کسب و کارشان مطمئن نیستند؛ یعنی ممکن است حیطه یا زمینه کاری خود را به دلایل مختلفی تغییر دهند. بدین ترتیب این افراد تصمیم میگیرند در خرید نرم افزار حسابداری وقفه ایجاد کنند و ترجیح میدهند از نسخه رایگان این نرم افزار بهره بگیرند.

نسخه دموی آزمایشی رایگان

یکی از موارد مهم در این زمینه این است که بسیاری از شرکت های نرم افزار حسابداری نیز وجود دارند که به هیچ عنوان نسخه رایگان یا دمو را در اختیار کاربران جهت برسی و تصمیم گیری قرار نمیدهند و دوستانی که قصد تهیه نرم افزار را دارند باید حتما به این موضوع توجه کنند که از این عمل فروشندگاه نرم افزار حسابداری چه نتیجه میگیرند؟!

 • آیا این کار به دلیل کیفیت بالای نرم افزار است و یا به دلیل پایین بودن کیفیت نرم افزار و برخی مشکلات و نواقص که شاید مشتری را از خرید منصرف کند؟! 
 • آیا آن نرم افزار طوری طراحی شده است که امکان ارائه نسخه دمو نمی باشد؟(متاسفانه باید بگویم خیر چنین چیزی صحت ندارد، حتی در صورت صحت این امر راهکارهای زیادی جهت ارائه نسخه دمو به متقاضیان وجود دارد) پس پشت پرده اهدافی وجود دارد.
 • آیا بهانه فروشنده این است که به این دلیل دمو قرار نداده ایم تا مشتری به سیستم ما ریموت بزند (وارد سیستم فروشنده شدن از طریق اینترنت ریموت نام دارد) و ما به متقاضی نرم افزار را تمام و کمال نمایش می دهیم و تمام و کمال به سوالات متقاضی پاسخ می دهیم و آموزش های لازم را نیز در همین حین به ایشان می دهیم؟!  (( اگر این بهانه آورده شد بدانید که این نرم افزار در سیستم شما قطعا دچار مشکل خواهد شد می دانید چرا؟؟!! چون در سیستم فروشنده نرم افزار در بهترین شرایط و با بهترین امکانات سخت افزاری نصب و راه اندازی شده است در صورتی که نرم افزار حسابداری خوب باید در تمامی کامپیوتر ها چه قدیمی و چه جدید ترین ها و کلیه ویندوز ها نصب شود و بهترین عملکرد را ارائه دهد.

حسابداری رایگان

 

مزایای نرم افزار حسابداری رایگان

 • اولین و مهم‌ترین مزیت دانلود نرم افزار حسابداری رایگان این است که شما مجبور به پرداخت هزینه نیستید و به صورت رایگان آن را دانلود میکنید.
 • مزیت دوم این است که میتوانید بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای از امکانات این نرم افزار بهره‌مند شده و امور مالیتان را به راحتی مدیریت کنید.
 • از مزایای دیگر دانلود رایگان نرم افزار حسابداری این است که میتوانید تمامی امکانات این نرم افزار را تست کنید و در صورت راضی نبودن از ویژگی‌هایش، آن را کنار بگذارید.

 

جمع‌بندی

 • به تمامی دلایلی که در بالا گفته شد دانلود نرم افزار رایگان حسابداری محبوب واقع شده است. همانطور که گفتیم با وجود این نرم افزار تا مدتی از پرداخت هزینه برای استفاده از امکانات نرم افزار حسابداری ، آسوده خاطر هستید.
 • با این دموی رایگان میتوانید بسیاری از امور حسابداری سازمان یا شرکتتان را انجام دهید و پس از خریداری نرم افزار حسابداری اصلی، آن داده‌ها یا اطلاعات را به نسخه اصلی منتقل نمایید. البته باید دقت کنید نرم افزاری که انتخاب میکنید دارای این ویژگی هست یا خیر!
 • همچنین برای دانلود نرم افزار حسابداری رایگان میتوانید روی دموی رایگان نرم افزار حسابداری معین حساب باز کنید. با دانلود دموی رایگان نرم افزار، می توانید به مدت یک ماه تمامی امکانات نرم افزار و عملکرد پشتیبانی را به صورت کاملا رایگان مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت رضایت اقدام به پرداخت و خرید نرم افزار حسابداری مورد نظر خود کنید و از یک سال پشتیبانی رایگان نیز بهره مند شوید.

  اگر نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمینه دارید می توانید با همکاران پشتیبانی نرم افزار حسابداری معین در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.