آموزش معرفی سطوح قیمتی کالاها در نرم افزار حسابداری معین

آموزش معرفی سطوح قیمتی کالاها در نرم افزار حسابداری معین
آموزش معرفی سطوح قیمتی کالاها در نرم افزار حسابداری معین
معرفی سطوح قیمتی کالاها در نرم افزار حسابداری
فهرست مطالب

هر کالایی که در فروشگاه به فروش می رسد یا خریداری می شود، ممکن است سطوح قیمتی مختلفی داشته باشد. به عنوان مثال قیمت یک کالا هنگام فروش عمده و یا فروش عادی ممکن است متفاوت باشد. اگر بخواهید مدیریت این نوع کالا ها را کنترل کنید، نیاز است نرم افزار حسابداری شما این قابلیت را داشته باشد. ویژگی معرفی سطوح قیمتی کالاها در نرم افزار حسابداری، می تواند کمک زیادی به بهبود مدیریت خرید و یا فروش کالاهای فروشگاه شما کند.

نرم افزار های حسابداری معتبر باید این امکان را در حین سادگی، به کاربران خود ارائه دهند؛ در این صورت کاربران و حسابداران می توانند مدیریت خوبی روی قیمت گذاری کالاهای فروشگاه داشته باشند.

نرم افزار حسابداری معین با ارائه امکانات کاربردی و زیاد در این بخش، می تواند مدیریت شما در امور حسابداری و قیمت گذاری کالاها را بهبود ببخشد. کار کردن با بخش معرفی سطوح قیمتی کالاها در نرم افزار حسابداری بسیار ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد.

در این مقاله قصد داریم نحوه معرفی سطوح قیمتی کالاها در نرم افزار حسابداری معین را آموزش دهیم. در صورتی که به تازگی نرم افزار حسابداری معین را خریداری کرده اید و با این بخش آشنایی ندارید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 

آموزش معرفی سطوح قیمتی کالاها در نرم افزار حسابداری معین

 

اگر شما هم مانند بسیاری از مدیران مشاغل و صاحبان کسب و کارهای مختلف از نرم افزار حسابداری معین استفاده می کنید، نیاز است با نحوه معرفی سطوح قیمتی کالاها در نرم افزار حسابداری آشنایی کاملی داشته باشید. امکانات خوب و مناسبی در این بخش از نرم افزار وجود دارد که مدیریت شما را در بحث قیمت گذاری خرید و فروش کالاها، بهبود می بخشد.

کار کردن با این بخش بسیار ساده است و تنها با مشاهده این آموزش، می توانید به سادگی سطوح قیمتی متفاوت و درصد یا مبلغ تخفیف مشخصی برای هر کالای فروشگاه خود تعیین نمایید.

 1. برای معرفی سطوح قیمتی کالاها در نرم افزار حسابداری معین، ابتدا از منوی ” معرفی اطلاعات “، گزینه دوم یعنی ” معرفی کالا ” را انتخاب نمایید.معرفی سطوح قیمتی کالاها در نرم افزار حسابداری
 2. با انتخاب گزینه معرفی کالا، پنجره ای باز خواهد شد که در سمت راست آن، گروه های تعریف شده برای هر کالا را می توانید مشاهده نمایید. در سمت چپ این پنجره نیز نام کالاهای شما قابل مشاهده است.
  در این بخش کالای مورد نظر خود را انتخاب و روی دکمه ویرایش کلیک کنید.معرفی سطوح قیمتی کالاها در نرم افزار حسابداری
 3. با انتخاب ویرایش کالا، پنجره ای باز خواهد شد که بخش های مختلفی را مانند نمایش گروه کالا، نوع واحد، وضعیت، کد کالا، نام کالا، واحد فروش و قیمت خرید و فروش می باشد. کار با این قسمت ها را در مقاله آموزش معرفی کالا در نرم افزار حسابداری معین بررسی کرده ایم.
  برای معرفی سطوح قیمتی کالاها در نرم افزار حسابداری معین، در پنجره اطلاعات کالا، روی تب تعیین قیمت کلیک نمایید.
  در این بخش می توانید سطوح قیمت خرید و فروش کالا را مشاهده نمایید.معرفی سطوح قیمتی کالاها در نرم افزار حسابداری
 4. در این بخش می توانید قیمت های مختلف کالا مانند قیمت نقدی، قیمت چکی، قیمت عمده و قیمت همکاری در بخش های خرید و فروش را ویرایش نمایید. هم چنین این امکان را دارید تا درصد و یا مبلغ تخفیف مورد نظر برای هر نوع قیمت را تعیین کنید.
  پس از تغییر و یا ویرایش قیمت ها، و هم چنین درج تخفیفات مدنظر در سطر های مختلف، روی دکمه ثبت کلیک نمایید.
  معرفی سطوح قیمتی کالاها در نرم افزار حسابداری

به این صورت معرفی سطوح قیمتی کالاها در نرم افزار حسابداری معین، با موفقیت انجام شد. مشاهده نمودید که کار با این بخش از نرم افزار حسابداری، پیچیدگی زیادی ندارد و در حین ساده بودن، امکانات زیادی برای تعیین و ویرایش قیمت های مختلف هر کالا را به شما ارائه می دهد.

در صورتی که نیاز به راهنمایی و آموزش بیشتری در این زمینه دارید، می توانید با ورود به صفحه فیلم های آموزشی، نحوه معرفی سطوح قیمتی کالاها در نرم افزار حسابداری معین را به صورت ویدیویی مشاهده نمایید.

 

جمع بندی

 

امکانات بسیار زیاد و متنوعی باعث شده است که مدیران و صاحبان کسب و کار های مختلف، از نرم افزار حسابداری معین برای انجام امور مالی و حسابداری خود استفاده کنند. رابط کاربری ساده و آسان این نرم افزار به همراه امکانات و ویژگی های کاربردی آن، باعث شده که تمام افراد، حتی بدون دانش حسابداری، بتوانند از این نرم افزار استفاده نمایند و مشکلی با آن نداشته باشند.

در این مقاله به آموزش یکی از بخش های کاربردی نرم افزار یعنی معرفی سطوح قیمتی کالاها در نرم افزار حسابداری پرداختیم. در این بخش می توانید سطوح قیمتی مختلفی مانند قیمت نقدی، قیمت چکی، قیمت عمده و قیمت همکاری در بخش های خرید و فروش هر کالا را به همراه درصد و یا مبلغ تخفیف تعیین نمایید که تاثیر زیادی در مدیریت صحیح امور فروشگاه و خرید و فروش کالا خواهد داشت. کار با این قسمت بسیار ساده است و به راحتی می توانید این عملیات را انجام دهید.

در صورتی که هنوز از نرم افزار حسابداری معین استفاده نمی کنید و قصد خرید آن را دارید، می توانید با دانلود دموی رایگان نرم افزار، به مدت یک ماه تمامی امکانات نرم افزار و عملکرد پشتیبانی را به صورت کاملا رایگان مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت رضایت اقدام به پرداخت و خرید نرم افزار حسابداری مورد نظر خود کنید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمینه دارید می توانید با همکاران پشتیبانی نرم افزار حسابداری معین در ارتباط باشید.

 

مقالات مرتبط

 

پیشنهاد میکنیم مقالات مرتبط به این مقاله را هم مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.