مقالات آموزشی معین
معرفی اشخاص در نرم افزار حسابداری

آموزش معرفی اشخاص در نرم افزار حسابداری معین

فهرست مطالب

یکی از مهم ترین مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری، ایجاد دیتابیسی عظیم از مشتریان است. این ویژگی تاثیر زیادی در بازاریابی ها و شناسایی مخاطبان هدف شما می تواند داشته باشد. با معرفی اشخاص در نرم افزار حسابداری می توانید به راحتی و در کسری از ثانیه، به تمام اطلاعات مشتریان، پرسنل، همکاران، ویزیتورها و … دست پیدا کنید و به راحتی آنها را مدیریت نمایید.

تمامی نرم افزارهای حسابداری معتبر، بخش معرفی اشخاص را در خود دارند. اما نحوه ثبت اطلاعات، امکانات ارائه داده شده و سادگی کار با این بخش، در نرم افزار های حسابداری با یکدیگر متفاوت است. هنگام خرید نرم افزار حسابداری  باید توجه ویژه ای به بخش معرفی اطلاعات اشخاص داشته باشید.

نرم افزار حسابداری معین با ویژگی های منحصر به فرد و کاربردی، امکانات خوبی را در این زمینه در اختیار شما قرار می دهد. رابط کاربری ساده و آسان، ثبت مشخصات متنوع مانند کد پستی، آدرس شرکت، آدرس فروشگاه و ثبت شماره تلفن های نامحدود، تعیین سقف اعتبار نسیه و چک و بسیاری از موارد دیگر، از ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار حسابداری است.

در این مقاله قصد داریم به آموزش معرفی اشخاص در نرم افزار حسابداری معین بپردازیم. با ما همراه باشید.

 

آموزش معرفی اشخاص در نرم افزار حسابداری معین

 

در صورتی که شما هم به تازگی از نرم افزار حسابداری معین استفاده می کنید و با نحوه معرفی اشخاص در نرم افزار حسابداری آشنایی ندارید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. معرفی اشخاص در نرم افزار حسابداری معین در حین سادگی، امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد تا مدیریت کاربران، پرسنل، همکاران، مشتریان و تمام اشخاصی که با آنها در ارتباط هستید را بهبود ببخشید.

 1. برای معرفی اشخاص در نرم افزار حسابداری معین، ابتدا از منوی معرفی اطلاعات، گزینه اول یعنی معرفی اشخاص را کلیک نمایید.معرفی اشخاص در نرم افزار حسابداری
 2. در پنجره باز شده و در سمت راست، لیست دسته بندی های اشخاص را می توانید مشاهده کنید. اشخاص تعریف شده شرکت شما می توانند در هر کدام از این لیست ها، قرار داده شوند. در سمت چپ این پنجره نیز نام اشخاص قابل مشاهده می باشد.
  برای معرفی شخص جدید، ابتدا از سمت راست این پنجره، دسته بندی مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای مثال ما در این بخش دسته بندی مشتریان را انتخاب می کنیم.معرفی اشخاص در نرم افزار حسابداری
 3. با انتخاب دسته بندی مورد نظر، در انتهای پنجره روی دکمه ” جدید ” کلیک کنید.معرفی اشخاص در نرم افزار حسابداری
 4. همانطور که مشاهده می کنید، پنجره ای باز می شود که می توانید تمام اطلاعات شخص مورد نظر را وارد آن کنید. بخش های مختلف این پنجره شامل موارد زیر می باشند:
  1- گروه شخص یا دسته بندی که در ابتدا آن را انتخاب کردیم.
  2- کد شخص
  3- پیشوند
  4- نام و نام خانوادگی
  5- نام شرکت
  6- مانده دوره اول
  7- آدرس ها
  8- شماره تلفن های شخص
  9- سقف اعتبار نسیه و چک
  10- مجموع اعتبار
  در بخش شماره تلفن، می توانید به صورت جداگانه شماره تلفن های ثابت، همراه و فکس را بدون هیچ گونه محدودیتی در تعداد زیاد ثبت نمایید. هم چنین در سمت راست و با ثبت سقف اعتبار نسیه و چک برای شخص، در صورتی که مانده حساب شخص از این ارقام بیشتر شود، سیستم به صورت خودکار به شما هشدار خواهد داد.
  تصویر شخص نیز از این بخش قابل تعریف است.
  جهت تکمیل فرآیند معرفی شخص، روی دکمه ثبت کلیک نمایید.معرفی اشخاص در نرم افزار حسابداری
 5. همانطور که مشاهده می کنید ثبت شخص جدید با موفقیت انجام شد. در صورتی که قصد دارید اطلاعات شخصی را تغییر دهید، می توانید با انتخاب شخص و کلیک روی دکمه ” ویرایش “، این عملیات را انجام دهید.معرفی اشخاص در نرم افزار حسابداری
 6. در پنجره باز شده هر اطلاعاتی که مد نظرتان است را می توانید تغییر دهید و پس از آن برای ذخیره فرایند ویرایش اطلاعات شخص، روی دکمه ثبت کلیک کنید.معرفی اشخاص در نرم افزار حسابداری
 7. اکنون ویرایش اطلاعات شخص مورد نظر، با موفقیت انجام شده است. در منوی پایین صفحه نیز می توانید برای حذف شخص مورد نظر، از دکمه ” حذف ” استفاده نمایید. هم چنین جهت چاپ لیست اشخاص نیز می توانید از دکمه ” چاپ ” استفاده کنید.معرفی اشخاص در نرم افزار حسابداری

همانطور که مطابق آموزش مشاهده نمودید، معرفی اشخاص در نرم افزار حسابداری معین به سادگی قابل انجام است و امکانات زیادی را در زمینه ثبت اطلاعات مختلف اشخاص به شما ارائه می دهد. در صورتی که نیاز به راهنمایی و آموزش بیشتری در این زمینه دارید، می توانید با ورود به صفحه فیلم های آموزشی، نحوه ثبت اطلاعات اشخاص در نرم افزار حسابداری معین را به صورت ویدیویی مشاهده نمایید.

 

جمع بندی

 

امکانات بسیار زیادی باعث شده است که صاحبان کسب و کار های مختلف، از نرم افزار حسابداری معین برای انجام امور مالی و حسابداری خود استفاده کنند. رابط کاربری ساده و آسان این نرم افزار به همراه امکانات و ویژگی های کاربردی، باعث شده که تمام افراد، حتی بدون دانش حسابداری، بتوانند از این نرم افزار استفاده نمایند.

در این مقاله به آموزش یکی از بخش های اصلی نرم افزار یعنی معرفی اشخاص در نرم افزار حسابداری پرداختیم. در این بخش می توانید اطلاعات مهم اشخاصی که با آنها رابطه تجاری دارید را ثبت کنید و به راحتی آنها را مدیریت نمایید. کار با این قسمت بسیار ساده است و به راحتی می توانید این عملیات را انجام دهید.

در صورتی که هنوز از نرم افزار حسابداری معین استفاده نمی کنید و قصد خرید آن را دارید، می توانید با دانلود دموی رایگان نرم افزار، به مدت یک ماه تمامی امکانات نرم افزار و عملکرد پشتیبانی را به صورت کاملا رایگان مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت رضایت اقدام به پرداخت و خرید نرم افزار حسابداری مورد نظر خود کنید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمینه دارید می توانید با همکاران پشتیبانی نرم افزار حسابداری معین در ارتباط باشید.
 

مقالات مرتبط

 

پیشنهاد میکنیم مقالات مرتبط به این مقاله را هم مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.