مقالات آموزشی معین
ویژگی های نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

اصلی ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

فهرست مطالب

ویژگی های نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

 

 موبایل فروشی یکی از مشاغلی است که جذابیت بالایی دارد و برای راه اندازی یک کسب و کار مستقل، می تواند گزینه مناسبی باشد. برای موفق شدن در این رشته، علاوه بر داشتن سرمایه لازم، باید دانش کافی در زمینه تلفن های همراه و تکنولوژی مربوط به آنها را داشته باشید. این دو جزو مهم ترین شاخصه ها برای موفقیت در کارتان هستند.

در صورتی که با داشتن این دو مشخصه، قصد راه اندازی موبایل فروشی خود را دارید، باید به نکاتی مهم و ضروری توجه ویژه ای داشته باشید. حساب و کتاب موبایل فروشی ها به دلیل تنوع بالای کالاها مانند لوازم جانبی تلفن های همراه، انواع موبایل ها، نحوه فروش قسطی و مواردی از این دسته، نیازمند استفاده از یک ابزار حرفه ای و مخصوص است. انجام امور مربوط به بخش های مالی و حسابداری فروشگاه، توسط نرم افزار حسابداری موبایل فروشی صورت می گیرد.

ویژگی های نرم افزار حسابداری موبایل فروشی باعث خواهد شد که کنترل بهتری روی بخش های مختلف کسب و کار خود داشته باشید و موبایل فروشی خود را بهتر مدیریت نمایید. در این مقاله قصد داریم به بررسی ویژگی های نرم افزار حسابداری موبایل فروشی بپردازیم. اینکه برای حرفه ای بودن در کسب و کار خود باید از چه نرم افزاری استفاده کرد و تاثیر آن روی کسب و کار شما چگونه است. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری موبایل فروشی 

 

اگر با مدیریت فروشگاه موبایل فروشی و لوازم جانبی آن آشنا باشید، می دانید که مدیریت دستی موجودی محصولات، ثبت فاکتور ها، گزارشات فروش و بسیاری از موارد دیگر عملا امکان پذیر نخواهد بود. به همین دلیل نرم افزار حسابداری موبایل فروشی، اهمیت زیادی میان فروشگاه های موبایل و لوازم جانبی آنها دارد.

نرم افزار حسابداری موبایل فروشی به شما کمک می کند تا جریان پول فروشگاه خود را ثبت و مدیریت نمایید و تسلط بیشتری روی موجودی کالاهای خود داشته باشید. به طور کلی استفاده از نرم افزار حسابداری موبایل فروشی، مزایای زیر را به همراه خواهد داشت:

 • کنترل کامل امور مالی فروشگاه
 • ثبت فاکتور ها به صورت خودکار
 • صرفه جویی در هزینه ها و زمان
 • دسترسی شبانه روزی
 • مدیریت محصولات
 • کنترل موجودی لوازم جانبی
 • مدیریت مشتریان

ویژگی های نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

 

ویژگی های نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

 

خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی، امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. این نرم افزار می تواند پاسخگوی تمامی نیاز های کسب و کار شما باشد و مدیریت حساب و کتاب فروشگاه شما را ساده تر کند.

بررسی ویژگی های نرم افزار حسابداری موبایل فروشی قبل از خرید آن، باعث خواهد شد که بتوانید نرم افزار مناسبی را انتخاب و خریداری کنید. در این بخش به مهم ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری موبایل فروشی می پردازیم.

 

معرفی تعداد نامحدود موبایل و لوازم جانبی

 

یکی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری موبایل فروشی، امکان معرفی تعداد نامحدود محصولات است. به دلیل گستردگی زیاد محصولات ریز و درشت موبایل فروشی ها، این نرم افزار حسابداری محدودیتی در ثبت تعداد و نوع لوازم جانبی موبایل ها نخواهد داشت. توسط این ویژگی می توانید تمامی محصولات خود را به همراه زیر مجموعه های آن در سیستم حسابداری ثبت و مدیریت نمایید.

 

معرفی برند های مختلف و دسته بندی آنها

 

مدیریت محصولات بدون دسته بندی آنها، کار بسیاری دشواری است. از دیگر ویژگی های نرم افزار حسابداری موبایل فروشی، قابلیت تعریف انواع برند های موبایل و امکان معرفی دسته بندی های دلخواه است. به این شکل می توانید تمامی برند های موجود در فروشگاه خود را ثبت و دسته بندی کنید و مدیریت بهتری روی آنها داشته باشید.

 

ثبت شماره سریال موبایل

 

از اصلی ترین مشخصات هر گوشی، شماره سریال آن است. نرم افزار حسابداری موبایل فروشی امکان ثبت و چاپ شماره سریال موبایل، روی فاکتور های فروش را دارد. هم چنین بوسیله ویژگی جستجو بر اساس شماره سریال نیز، می توانید سریعتر خدمات خود را به مشتریان ارائه دهید.

 

درج توضیحات محصولات

 

اطلاع از ویژگی های مختلف محصولات، یکی از الزامات اولیه مدیریت موبایل فروشی است. به دلیل سهولت بیشتر، نرم افزار حسابداری موبایل فروشی امکان معرفی هر محصول به همراه ویژگی های مختص آن را در خود جای داده است.

 

معرفی خدمات

 

جدا از محصولات، خدمات زیادی در فروشگاه های موبایل فروشی انجام می شود که دارای هزینه های متفاوتی است. به عنوان مثال نصب نرم افزار و بازی های مختلف، می تواند دارای هزینه های متنوع باشد. از دیگر ویژگی های نرم افزار حسابداری موبایل فروشی، معرفی و ثبت این خدمات است.

ویژگی های نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

 

ویژگی های نرم افزار حسابداری موبایل فروشی معین

 

نرم افزار حسابداری موبایل فروشی معین دارای تمامی امکانات مورد نیاز موبایل فروشی ها می باشد، در این نسخه علاوه بر امکان فروش موبایل، امکان فروش لوازم جانبی و ارائه خدمات هم وجود دارد، در ادامه با امکانات نرم افزار حسابداری موبایل فروشی معین بیشتر آشنا خواهید شد.

 • امکان فروش موبایل و لوازم جانبی موبایل
 • امکان فروش خدمات از جمله نصب نرم افزار و بازی
 • امکان خرید و فروش گوشی های استوک و کارکرده
 • امکان ثبت توضیحات برای لوازم جانبی جهت استفاده در گوشی های مختلف
 • دارای جستجوی گوگلی و چند کلمه ای فوق العاده سریع
 • امکان جستجوی میان کلمه‌ای یا بخشی از نام کالا
 • امکان معرفی و دسته بندی لوازم جانبی و موبایل بر اساس برند یا نوع موبایل
 • امکان معرفی بی نهایت گروه و زیرگروه
 • امکان ثبت شماره سریال گوشی در فاکتور خرید و فروش
 • جستجو و گزارش گیری گوشی بر اساس سریال
 • دارای انبارداری و انبارگردانی و مدیریت بینهایت انبار
 • معرفی و مدیریت کاربران با دسترسی های متفاوت
 • امکان محدود کردن دسترسی کاربران
 • امکان ثبت محل قرارگیری کالاها در قفسه ها
 • تعیین حداقل موجودی لوازم جانبی و گزارش کسری کالا
 • طراحی بسیار آسان و کاربرپسند
 • اتصال به سایت (در صورت طراحی سایت برای فروشگاه)

در صورتی که قصد خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی معین را دارید، پیشنهاد می کنیم با دانلود دموی رایگان نرم افزار، به مدت یک ماه تمامی امکانات نرم افزار و عملکرد پشتیبانی را به صورت کاملا رایگان مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت رضایت اقدام به پرداخت و خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی خود کنید و از یک سال پشتیبانی رایگان نیز بهره مند شوید.

ویژگی های نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

جمع بندی 

 

خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی، از اولین اقدامات راه اندازی این  کسب و کار است. ویژگی های متنوع نرم افزار حسابداری موبایل فروشی می تواند تمامی نیاز های شما از در این زمینه برطرف نماید. در این مقاله به بررسی اصلی ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری موبایل فروشی که باید به آنها توجه داشته باشید پرداختیم.

اگر سوال یا نظری در این زمینه دارید، می توانید با مشاورین گروه نرم افزار حسابداری معین در ارتباط باشید.

 

مقالات مرتبط

 

پیشنهاد میکنیم مقالات مرتبط به این مقاله را هم مطالعه کنید.

 

انواع برنامه موبایل

راه اندازی فروشگاه تعمیرات موبایل

20 ویژگی نرم افزار حسابداری موبایل

نحوه راه اندازی فروشگاه موبایل فروشی

راهنمای خرید نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل

نکاتی در مورد خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.