downicon.png
خرید بهترین نرم افزار حسابداری رستوران
خرید بهترین نرم افزار حسابداری رستوران
خرید بهترین نرم افزار حسابداری رستوران
بهترین نرم افزار حسابداری رستوران

انتخاب یک نرم افزار حسابداری کامل برای رستوران یا فست فود ها، از میان تعداد زیاد نرم افزار های موجود در بازار ممکن است کمی مشکل باشد. آشنایی با ویژگی ها و امکانات اصلی این نرم افزار، شما را در انتخاب و خرید بهترین نرم افزار حسابداری رستوران کمک بسیار زیادی می کند.

در صورتی که شما نیز قصد خرید و استفاده از بهترین نرم افزار حسابداری رستوران را دارید، تا انتها با ما همراه باشید. در این مقاله به بررسی ویژگی ها و امکاناتی که در این نرم افزار از اهمیت بالایی برخوردار هستند می پردازیم.

انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری با توجه به نیاز های خود

نرم افزار های حسابداری رستوران، انوع مختلفی دارند و به منظور اهداف متفاوتی طراحی شده اند که کاربردی ترین آنها مربوط به رستوران و کترینگ ها می باشند. به طور کلی نرم افزار های حسابداری رستوران به دو دسته Peach Works و Hot Schedules تقسیم می شوند که نوع اول، قابلیت مدیریت و کنترل تمامی بخش های رستوران را دارد و نوع دوم، تنها متمرکز روی یک بخش رستوران می باشد.

اگر قصد استفاده از بهترین نرم افزار حسابداری رستوران را دارید، باید با توجه به نیاز های خود و امکاناتی که انتظار دارید، نرم افزار خود را انتخاب و خریداری نمایید.

 

بهترین نرم افزار حسابداری رستوران

ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری رستوران

برای استفاده از کاملترین نرم افزار حسابداری رستوران، باید به نکات مهمی قبل از خرید آن توجه داشته باشید. در ادامه به بررسی مهم ترین ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری رستوران می پردازیم.

امکان دسته بندی غذاها

از جمله امکاناتی یک نرم افزار حسابداری رستوران دارد، امکان معرفی و دسته بندی انواع غذاها، نوشیدنی ها، دسر ها و … است. این بخش نرم افزار تاثیر زیادی روی مدیریت بهتر رستوران شما خواهد داشت و به کمک آن می توانید علاوه بر ارائه پیشنهادات مناسب به مشتریان، کنترل بهتری روی ارائه فاکتور و مدیریت صندوق رستوران خود داشته باشید.

مدیریت بخش آشپزخانه

از دیگر امکانات و ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری رستوران، امکان مدیریت کامل بخش آشپزخانه رستوران می باشد. گزارش گیری سابقه خرید و فروش غذاها، نمایش سابقه غذاهای انتقال داده شده میان انبار ها، موجودی هر انبار و … از جمله امکاناتی است که با خرید بهترین نرم افزار حسابداری می توان از آنها استفاده کرد.

هم چنین با کمک نرم افزار حسابداری رستوران می توانید به تعداد نامحدود انبار معرفی نمایید و محصولات اولیه خود را در این انبار ها تعریف کنید و کنترل دقیقی روی کالاها و غذاهای ذخیره شده در انبارها داشته باشید.

ثبت اطلاعات مشتریان

یکی از قابلیت هایی که با خرید بهترین نرم افزار حسابداری رستوران از آن استفاده خواهید کرد، ثبت اطلاعات مشتری و ذخیره آن است. اغلب سفارشات بیرون بر در رستوران ها بوسیله کد اشتراک صورت می گیرد و نرم افزار حسابداری شما باید از این ویژگی بهره مند باشند. ایجاد سریع اشتراک و ثبت و نگهداری آن همراه مشخصات و اطلاعات مشتری، می تواند کمک زیادی به افزایش سرعت فروش و بازاریابی شما کند.

ارائه فیش های متنوع

فیش های ارائه شده در رستوران ها، اغلب به دو صورت بیرون بر و سالن می باشند که نرم افزار حسابداری شما باید بتواند نوع سفارشات دریافت شده را مشخص نماید.

امکان اتصال به صندوق

از دیگر ویژگی هایی که در خرید بهترین نرم افزار حسابداری رستوران باید به آن توجه داشته باشید، قابلیت اتصال نرم افزار به صندوق فروشگاهی (POS) را داشته باشد. هم چنین قابلیت اتصال به دستگاه کالر آیدی به منظور نمایش تلفن، نام مشتری، آدرس و … هنگام تماس نیز از دیگر امکانات یک نرم افزار حسابداری رستوران مناسب است. نرم افزار حسابداری شما باید امکان استفاده بصورت لمسی و بدون نیاز به موس و صفحه کلید، هنگام اتصال به صندوق فروشگاهی را نیز فراهم نماید.

سایر ویژگی های بهترین نرم افزار حسابداری رستوران

 • مدیریت انواع فاکتورهای خرید و فروش
 • مدیریت سود و زیان
 • قابلیت اتصال به ترازو
 • ارائه گزارشات درباره پیک
 • محاسبه مالیان
 • مدیریت چک های دریافتی و پرداختی
 • مدیریت انبار رستوران
 • مدیریت تمامی حساب های بانکی
 • امکان اتصال به سایت رستوران در صورت طراحی سایت
 • امکان چاپ چک

بهترین نرم افزار حسابداری رستوران

 

مزایای خرید بهترین نرم افزار حسابداری رستورن

توجه به ویژگی ها و امکاناتی که در بخش قبل به آنها پرداختیم، باعث خواهد شد که بتوانید بهترین نرم افزار حسابداری رستوران را خریداری کرده و از مزایای مختلف آن بهره مند شوید. اما این مزایای چیست و خرید نرم افزار حسابداری رستوران از چه طریق باعث رونق و بهبود کسب و کار شما خواهد شد؟ در این بخش به مزایای خرید بهترین نرم افزار حسابداری رستوران می پردازیم.

 • مدیریت کامل محصولات و منوی رستوران
 • مدیریت تمامی مشتریان و پرسنل
 • مدیریت صحیح فروش
 • افزایش کارایی
 • افزایش سرعت در ثبت اطلاعات
 • جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی
 • گزارش گیری های متنوع

خرید و دانلود بهترین نرم افزار حسابداری رستوران

نرم افزار های حسابداری بسیاری برای مدیریت رستوران و کترینگ ها طراحی شده اند که کیفیت و کارایی های متفاوتی دارند. برای خرید بهترین نرم افزار حسابداری رستوران با توجه به ویژگی های گفته شده، می توانید نرم افزار حسابداری معین را انتخاب نمایید.

در صورتی که قصد خرید و استفاده از ویژگی های نرم افزار حسابداری رستوران معین را دارید، پیشنهاد می کنیم با دانلود دموی رایگان نرم افزار، به مدت یک ماه تمامی امکانات نرم افزار و عملکرد پشتیبانی را به صورت کاملا رایگان مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت رضایت اقدام به پرداخت و خرید نرم افزار حسابداری رستوران کنید.

بهترین نرم افزار حسابداری رستوران

جمع بندی

انتخاب و خرید بهترین نرم افزار حسابداری رستوران، نیازمند توجه به نکاتی مهم و ویژگی هایی کاربردی دارد. در این مقاله به بررسی امکانات و ویژگی هایی که هنگام خرید بهترین نرم افزار حسابداری رستوران باید به آنها توجه داشته باشید پرداختیم. اگر نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمینه دارید می توانید با همکاران پشتیبانی نرم افزار حسابداری معین در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.