downicon.png
اتصال نرم افزار حسابداری به سایت و فروشگاه اینترنتی در وردپرس
اتصال نرم افزار حسابداری به سایت و فروشگاه اینترنتی در وردپرس
اتصال نرم افزار حسابداری به سایت و فروشگاه اینترنتی در وردپرس
اتصال نرم افزار حسابداری به سایت

نرم افزار حسابداری مرتبط با سایت و فروشگاه اینترنتی

اتصال نرم افزار حسابداری به سایت: حسابداری از مواردی است که برای صاحبان کسب و کار بسیار مورد توجه و اهمیت است. این مساله از مسائلی ست که بسیار مورد توجه و مورد نیاز مشاغل می باشد و بسیاری از مشاغل در حال حاضر از افزونه اتصال نرم افزار حسابداری به سایت استفاده می کنند. با آنلاین شدن همه کارها و سیستمی شدن همه کارهای سازمانی و شرکتی، دیگر استفاده از روش سنتی مرسوم نبوده و همچنین به علت عدم برخورداری از دقت کافی دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد.

برای صرفه جویی در وقت و کاهش حداکثری خطاها همه محاسبات و عملیات مالی باید به صورت آنلاین و سیستماتیک انجام گیرد. در این صورت چیزی از قلم نمی افتد و خطایی نیز در محاسبات صورت نمی گیرد. اتصال نرم افزار حسابداری به سایت موضوعی است که در این مقاله به آن پرداخته ایم. پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

اگر شما دارای سایت وردپرسی هستید و از این سیستم مدیرت محتوا (CMS) استفاده می کنید، این امکان برای شما فراهم شده است تا نرم افزار حسابداری خود را به سایت وردپرسی متصل کنید و از مزایای این نرم افزار کاربردی بهره مند شوید.

اتصال نرم افزار حسابداری به سایت

چرا سایت را به نرم افزار حسابداری متصل کنیم؟

اتصال نرم افزار حسابداری به سایت: برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی برخی از صاحبان مشاغل از ووکامرس برای ایجاد وب سایت فروشگاهی خود استفاده می کنند. زمانی که فرآیند های مالی در سایت آغاز می شود، به مجموع عملیات مالی شما افزوده می شود و کنترل این عملیات کمی مشکل می شود و چالش های مالی را برای صاحبان کسب و کار به وجود می آورد. افزونه اتصال سایت به نرم افزار حسابداری برای رفع تمامی این چالش های مالی شکل گرفته و به راحتی با این افزونه می توانید کنترل جامعی روی تمامی رویدادهای مالی در سایت داشته باشید.

اما اگر از نرم افزار حسابداری استفاده می کنید و افزونه اتصال نرم افزار حسابداری به سایت را بی اهمیت می دانید، توجه داشته باشید که هر رویداد مالی را باید به صورت جداگانه و دستی محاسبه و در نرم افزار حسابداری وارد کنید. در این صورت مدیریت فروشگاه اینترنتی شما کاری سخت و زمان بر خواهد بود.

در حالت کلی استفاده از این نرم افزار برای اتصال به ووکامرس، وقت شما را به بهینه ترین شکل ممکن در ثبت و محاسبه صورت حساب مالی به کار می گیرد. همچنین تمامی تغییرات و به روز رسانی ها به صورت دسته جمعی در نرم افزار و سایت اعمال می شود. این یکپارچگی اطلاعات می تواند از مهمترین مزایای استفاده از افزونه اتصال نرم افزار حسابداری به سایت باشد.

اتصال نرم افزار حسابداری به سایت چه مزایایی دارد؟

اتصال نرم افزار حسابداری به سایت: شما با هر شرایط کاری و در هر شغلی که فعالیت می کنید نیاز به استفاده از نرم افزار حسابداری مرتبط با شغل خود دارید. در نرم افزار حسابداری هزینه های ثابت و جاری، محاسبه سود و زیان کلی، دستمزد کارکنان و … بسیار سریع و آسان محاسبه و ثبت می شود.

همچنین اگر شما دارای یک فروشگاه اینترنتی هستید و تمامی روادید مالی همچون موجودیها،بدهکاری،بستانکاری و… را در نرم افزار اکسل ثبت می کنید، بعد از گذشت مدتی با گسترش کسب و کارتان متوجه خواهید شد که با این روش، محاسبه تمام عملیات مالی شدنی نیست. زیرا زمان زیادی از شما می گیرد و بسیار کار دشواریست.

بنابراین استفاده از یک نرم افزار حسابداری می تواند وقت شما را ذخیره کند تا به کارهایی مانند سئو و تبلیغات بپردازید. نرم افزارهای حسابداری معین به گونه ای طراحی شده اند که کاربری بسیار راحتی دارند و برای کسانی که هیچ اطلاعاتی در زمینه حسابداری ندارند ، بسیار کاربردی و آسان است.

در این زمان شما دارای یک سایت و یک نرم افزار حسابداری هستید که فروش و محاسبات را در تجارت شما پیش می برد. اما برای محاسبه و سینک کردن اطلاعات مالی در سایت و نرم افزار نیاز به یک ابزار داریم تا این کار را برای ما انجام دهد. تمامی فاکتورهای فروش، پرداخت ها، انبارداری و موجودی ها که در سایت در اثر فروش دچار تغییراتی می شوند در همان زمان در سیستم حسابداری ثبت و محاسبه می شوند. این ابزار همان افزونه کاربردی اتصال سایت به نرم افزار حسابداری است.

 

از مزایای بی شمار این افزونه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برای وارد نمودن فاکتورهای فروش سایت در نرم افزار سایت نیازی به وارد کردن دستی نیست و به صورت خودکار تمامی فاکتورهای فروش در نرم افزار ثبت می شوند و همین باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.
  • باعث کاهش خطای انسانی و بی دقتی ها شده و همه چیز با دقت بالا به صورت آنلاین، انجام می شود.
  • می توانید خروجی جداگانه از سایت و نرم افزار حسابداری بگیرید و همین امر به مدیریت فروشگاه اینترنتی شما کمک شایانی می کند.
  • استفاده از افزونه اتصال نرم افزار حسابداری به سایت ووکامرسی، باعث یکپارچگی اطلاعات شده و همگام سازی اطلاعات در هر لحظه صورت می گیرد و نیاز به معرفی یا ویرایش تکی نیست.
  • می توانید فاکتور ها را در حالت تکی یا گروهی ثبت کنید.
  • می توانید انبار جدا برای سایت اختصاص دهید.
  • گزارش فروش کامل از سایت و نرم افزار به شما می دهد.
  • تغییرات در کالاها به صورت گروهی قابل انجام است و هر تغییری که از سمت نرم افزار حسابداری صورت پذیرد، در سایت و فروشگاه آنلاین نیز همان تغییرات انجام می شود.
  • برای استفاده از افزونه اتصال نرم افزار حسابداری به سایت نیاز به تهیه آی پی اختصاصی ندارید و به راحتی می توانید با اتصال به اینترنت از افزونه ووکامرس کمک بگیرید و این افزونه با هر آی پی اطلاعات را منتقل می کند.

 

[xcover bg=#f2f2f2 bc=#e03514] شاید به این مطلب نیز علاقه مند باشید:   طراحی سایت فروشگاهی  ویژه کسب و کار شما ! [/xcover]

ابزار لازم برای اتصال سایت به نرم افزار حسابداری 

وب سایت های ووکامرسی در بستر وب ایجاد شده اند ، بنابراین برای ایجاد ارتباط بین نرم افزارهای حسابداری و سایت ، نرم افزار حسابداری باید قابلیت اتصال به اینترنت را داشته باشد.

اطلاعات تکمیلی و جامع تر در ارتباط با افزونه اتصال نرم افزار حسابداری به سایت را در این لینک مطالعه کنید. سوالات خود را در قسمت دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در صورتی که هنوز از نرم افزار حسابداری معین استفاده نمی کنید، می توانید با دانلود دموی رایگان ، به مدت یک ماه تمامی امکانات نرم افزار و عملکرد پشتیبانی را به صورت کاملا رایگان مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت رضایت اقدام به پرداخت و خرید نرم افزار حسابداری مورد نظر خود کنید و از یک سال پشتیبانی رایگان نیز بهره مند شوید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمینه دارید می توانید با همکاران پشتیبانی نرم افزار حسابداری معین در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.