نکاتی در مورد دانلود برنامه حسابداری ساده و رایگان

نکاتی در مورد دانلود برنامه حسابداری ساده و رایگان
نکاتی در مورد دانلود برنامه حسابداری ساده و رایگان
دانلود برنامه حسابداری ساده و رایگان
فهرست مطالب

امروزه با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی، بسیاری از کارآفرینان و افرادی که می خواهند کسب و کاری را شروع کنند، پی دانلود برنامه حسابداری ساده و رایگان هستند. هزینه نداشتن این نرم افزار ها، اولین دلیل صاحبان کسب و کار برای انتخاب آنهاست. کاهش هزینه های حسابداری حتی به مدتی کوتاه، از مزیت های استفاده و دانلود برنامه حسابداری رایگان است.

در این مقاله نکاتی را در مورد نرم افزار حسابداری رایگان بررسی می کنیم و به مزایا و معایبی که این برنامه های حسابداری دارند می پردازیم.

 

دلایل استفاده و دانلود برنامه حسابداری ساده و رایگان

 

انتخاب و استفاده از نرم افزار حسابداری رایگان، ریسک بالایی نیاز دارد. معایب و کاستی هایی که این نرم افزار های رایگان دارند، استفاده از آنها را محدود کرده است. با این حال کسب و کارهایی هستند که دنبال لینک دانلود برنامه حسابداری رایگان می گردند.

دانلود برنامه حسابداری ساده و رایگان

 

دلیل اصلی انتخاب نرم افزار حسابداری ساده و رایگان، کاهش و صرفه جویی در هزینه هاست. اغلب کسب و کار هایی که با سرمایه ای کم کار خود را شروع کرده اند، تا زمانی که به سود قابل توجهی نرسیده باشند از نرم افزار های حسابداری رایگان استفاده می کنند و با مزایا و معایب این نرم افزار ها می سازند!

دلیل دیگری که صاحبان مشاغل دنبال دانلود برنامه حسابداری رایگان هستند، آشنایی با این نرم افزار هاست. بسیاری از مدیران و صاحبان مشاغل ریسک بالایی در انتخاب نرم افزاری که تنها اسم آن را شنیده باشند نمی کنند. این افراد ترجیح می دهند با استفاده از نسخه ای رایگان، کارکرد های کلی نرم افزار را متوجه شوند و در صورت کسب رضایت، اقدام به خرید آن کنند.

عده ای دیگر نیز به منظور استفاده از این برنامه ها به عنوان نرم افزار حسابداری شخصی، اقدام به دانلود نرم افزار حسابداری رایگان می کنند. بسیاری از نرم افزار های حسابداری شخصی که روی گوشی های هوشمند نصب می شوند، لینک دانلود رایگان دارند و تنها بخش هایی از نرم افزار نیاز به خریداری دارد. به همین دلیل افرادی که به بهانه امور شخصی و روزمره از نرم افزار حسابداری شخصی استفاده می کنند، بیشتر دنبال دانلود و استفاده از برنامه حسابداری رایگان هستند.

 

نرم افزار حسابداری قفل شکسته یا کرک شده

 

با یک جستجو ساده در اینترنت میتوان به وفور سایت هایی را مشاهده نمود که لینک دانلود نرم افزار های حسابداری کرک شده را قرار داده اند. استفاده از این نرم افزار های معروف آن هم بصورت رایگان، ممکن است باعث تشویق برخی صاحبان کسب و کار برای استفاده شود.

قفل های این نرم افزار های حسابداری بدون تایید شرکت تولید کننده شکسته است و استفاده از آن در فضای اینترنت گسترش پیدا کرده است. جدا از مباحث اخلاقی و کپی رایت، این نرم افزار ها بخاطر دستکاری شدن غیرقانونی و نداشتن امنیت، ممکن است تمام اطلاعات شخصی یا حسابداری شما را سرقت کنند. به همین دلیل توصیه ما این است گول تبلیغات و رایگان بودن این نرم افزار ها را نخورید و از دانلود و استفاده از آنها بپرهیزید.

 

دانلود برنامه حسابداری ساده و رایگان

 

مزایا و معایب دانلود برنامه حسابداری رایگان

 

طبیعتا استفاده و دانلود برنامه حسابداری رایگان، نمی تواند مزیت های بیشتری نسبت به نرم افزار های حسابداری کاملی که خریداری می شوند داشته باشد و مزیت کلی آن در قیمت و هزینه خلاصه می شود. در این بخش بعضی مزایا و معایبی که این نرم افزار های حسابداری رایگان دارند را بررسی می کنیم.

 

مزایای استفاده و دانلود برنامه حسابداری رایگان

 

  1. رایگان بودن: اولین مزیت این نرم افزار ها، هزینه نداشتن و رایگان بودن آن هاست. شما می توانید با پرداخت نکردن هیچ هزینه ای، از امکانات اولیه حسابداری برخوردار شوید.
  2. آشنایی با علم حسابداری: بوسیله دانلود نرم افزار حسابداری و استفاده از آن، می توانید با عملکرد های کلی نرم افزار حسابداری آشنا شوید. پس از شناخت کاملی از نرم افزار و تسلط به امور اولیه حسابداری، می توانید به راحتی انتخاب کنید چه نوع نرم افزاری مناسب با کسب و کار شماست.
  3. کسب اطمینان خاطر: بسیاری از صاحبان مشاغل، با بدقولی ها و پشتیبانی های نامناسب شرکت های نرم افزار حسابداری مواجه شده اند.به همین دلیل اعتماد کردن به یک شرکت را امری دشوار می بینند. استفاده از نرم افزار حسابداری رایگان برای این افراد، می تواند آشنایی کاملی با پشتیبانی و کارکرد کلی نرم افزار را ارئه دهد تا انتخابی مطمئن را انجام دهید.

معایب دانلود نرم افزار حسابداری رایگان

 

  1. امنیت پایین: هرچند نرم افزارای رایگان حسابداری باید شامل حداقل ها باشند، اما بازهم امنیت بالایی در حفظ اطلاعات شما را ندارند. این مورد شاید مهم ترین بخش از معایب نرم افزار حسابداری باشد.
  2. نداشتن پشتیبانی قوی: برخی از شرکت ها با ارائه نرم افزار های حسابداری رایگان، پس از مدت کوتاهی پشتیبانی خود را کاهش می دهند. در این صورت اگر مشکلی در کار با نرم افزار داشته باشید، جواب مناسب و سریعی نخواهید گرفت و شاید پس از مدتی نیاز به تعویض نرم افزار حسابداری خود داشته باشید.
  3. تک کاربره بودن: در نرم افزار های رایگان حسابداری، هزینه زیادی روی اضافه کردن ویژگی های کاربردی نشده است. یکی از ویژگی هایی که هر نرم افزار حسابداری باید داشته باشد، قابلیت چند کاربره بودن آن است. با دانلود برنامه حسابداری رایگان و استفاده از آن، تنها خودتان قابلیت استفاده از آن را دارید و کاربری را نمیتوانید به نرم افزار اضافه کنید.
  4. خروجی های نادرست: معمولا نرم افزار های رایگان حسابداری، خروجی های خوبی نمی دهند. اطمینان از گزارشات و خروجی های این نرم افزار ها نمیتواند کار معقولانه ای باشد.
  5. عملکرد ضعیف: در طراحی نرم افزار های حسابداری رایگان، از هسته های ضعیف استفاده می شود و دقت و زمان زیادی صرف کد نویسی آنها نشده است؛ به همین دلیل عملکرد کلی این نرم افزار ها هنگام افزایش کار، تا حد زیادی کاهش می یابد.

 

دانلود برنامه حسابداری رایگان معین و استفاده از آن

 

با استفاده از نرم افزار حسابداری رایگان معین، تمام امکاناتی که نرم افزار کامل دارد را تجربه خواهید. پشتیبانی رایگان و عالی، داشتن تمام قابلیت های نرم افزار اصلی، امنیت بالا و چند کاربره بودن این نرم افزار، گزینه مناسبی برای انتخاب می تواند باشد.

شما می توانید با دانلود دموی رایگان نرم افزار حسابداری معین، به مدت یک ماه تمامی امکانات نرم افزار و عملکرد پشتیبانی را به صورت کاملا رایگان مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت رضایت اقدام به پرداخت و خرید نرم افزار حسابداری مورد نظر خود کنید و از یک سال پشتیبانی رایگان نیز بهره مند شوید.

 

 

دانلود برنامه حسابداری ساده و رایگان

 

 

جمع بندی

 

بطور کلی، هیچ نرم افزار حسابداری رایگانی وجود ندارد که شامل تمام قابلیت ها با مدت زمان نامحدود باشد. مطمئنا استفاده از نرم افزار حسابداری بطور رایگان، باعث کاهش عملکرد شما و به خطر افتادن امنیت اطلاعات شما می شود. در این مقاله با بررسی موضوعاتی، می توانید تصمیم گیری روی استفاده یا عدم استفاده از این نرم افزار های حسابداری را شروع کنید.

در صورت هرگونه سوال در این مورد می توانید با مشاورین ما در تماس باشید.
 

مقالات مرتبط

 

پیشنهاد میکنیم مقالات مرتبط به این مقاله را هم مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.