تاثیر سیستم مدیریتی بر مدیریت حسابداری

تاثیر سیستم مدیریتی بر مدیریت حسابداری
تاثیر سیستم مدیریتی بر مدیریت حسابداری
مدیریت حسابداری
فهرست مطالب

همان طور که می دانید امروزه چینی‌ها توانستند تسلط خوبی بر بازار جهانی داشته باشند. شاید برای شما هم جالب باشد بدانید که این کشور چگونه توانسته سهم بزرگی از بازار جهانی را از آن خود کند!

امروز می خواهیم ویژگی‌های اخیر مدیریت حسابداری چینی و زمینه‌های عمومی و تولیدات ایستگاه تلفن سلولی چینی را مورد بررسی قرار دهیم و با وضعیت ژاپنی آن مقایسه نماییم.

در این مقاله قصد داریم به تجارت‌هایی اشاره کنیم که رقابت قیمتی شدیدی دارند. همچنین در مورد گرایش عمومی و زمینه‌های پیشرفت اخیر مدیریت حسابداری در چین صحبت خواهیم نمود.

 

ویژگی های مدیریت حسابداری چینی در حال حاضر

 

اگر بخواهیم مدیریت حسابداری چینی را از زوایای مختلف بین‌المللی بررسی نماییم، می‌ توان آن‌ ها را در سه مرحله توسعه یافته بدین شرح بیان نمود:

  1. خود گردانی
  2. خود کفایی
  3. کالای اقتصادی

جدیداً سرمایه گذارهای چینی و مدیران حسابداری آن‌ها به سمت ارزش زنجیره‌ای مدیریت و ارزش پایه‌های مدیریتی کارت، تراز شده‌اند و فعالیت، قیمت و دولتی که به صورت یک شرکت درآمده را نشان می دهد.

به گفته شرکت هواوی، تکنولوژی فقط وسیله‌ای برای ورود به بازار هدف است. از همین رو سرمایه گذاری‌ های چینی قادرند افراد کاردان جامعه را برای آن تعلیم دهد. در نتیجه شاهد رشد آموزش در علم و تکنولوژی، استفاده در مشارکت با دولت‌های منطقی و جوامع سرمایه گذار هستند.

مدیریت حسابداری

ساختار و ترکیب تولیدات چینی و مدیریت حسابداری سیستم

 

در چین ساختمان‌های تولیدی تلفن شبکه و تلویزیون کریستاله مسئول معرفی سیستم‌های جدی غربی و عقاید مدیریت ایشان از بی ثباتی به سمت یکپارچگی ملی و بین المللی پیشرفته است.

این فرآیند را می توان به عنوان میزان پتانسیل آن‌ها برای شروع در نظر گرفت. مدیریت حسابداری غربی در موج اول با اخذ تصمیمات، ساخت و ایجاد تراژدی‌های تاثیر گذار و شناختن تشکیلات قابل تشخیص بوده و با موج مدیریت حسابداری نوعی ژاپن و کنترل فیزیکی توسط یکپارچگی قیمت پایین و کیفیت بالا کنترل فیزیکی مشخص گردیده است.

در موج سوم که ترکیبی از ماه‌های اول و دوم می باشد، تولیدات از استراتژی سرمایه گذاری چینی‌ها نشأت گرفته که سبب کامل شدن در کیفیت بالا و قیمت تنزل یافته است که دریافت سریع در میان تکنولوژی‌های پیشرفته واردات و بخش‌هایی از کشورهای خارجی طبق کارگران محلی ارزان و منابع اقتصادی بیشتر شده است.

باید بدانید که مدیریت در چین فقط مبادله کردن و واردات نمی باشد بلکه می توان پیشرفت در فرآیند تولیدات و تولید ارزان و پیشرفته را در بر بگیرد. یکی از حائز اهمیت ترین موضوعات در این زمینه، یکپارچگی بازار و تولیدات استراتژی جهانی می باشد.

یکپارچه شدن مدیریت و ایجاد طراحی هزینه از دید سرمایه گذاری چینی و انتخاب دستگاه‌های به روز و تکنولوژی‌هایی از سراسر جهان است که آن‌ها را با هم ترکیب و به کار می گیرد و یا آن‌ها را تغییر می دهد. این کالاها با ارزان ترین قیمت و با بالاترین کیفیت با استفاده از منابع و ارزانی کارگر طبق وضعیت بازار جهانی و فروش در بازار محلی و بعد از آن در تجارت گسترش یافته با کشورهای غربی بین بازارهای آفریقا و آسیا.

 

مقایسه مدیریت حسابداری چینی با ژاپنی

 

در صورتی که تولید همزمان و سیستم مدیریتی سرمایه گذاری‌ های چینی توسط کنترل فیزیکی تعیین شده به عنوان یک الگو در بخش‌ها و تکنولوژی‌های جهانی مهار شده است از طرفی با ترکیب کارگر محلی ارزان و منابعی در وضعیت‌های بسیار مناسب، این یکپارچگی تکنولوژی‌ها، پیشرفت‌های خارجی و کارگر ارزان یک بازار استراتژی محبوب را ایجاد نموده که این بازار رفته ‌رفته در بازارهای غربی، بازارهای آسیایی و آفریقایی توسعه یافت. همچنین این دوره کوتاه و تهاجم استراتژی با فیزیک کنترل می شود که توسط تجدید آزمایش و خطا تعیین گردیده است.

درواقع تولید کننده‌های شبکه‌ای چینی با تکنولوژی‌های خاص بسیار احساس نگرانی می کنند. از وقتی که آن‌ها بر این باورند که می توانند تسلط انحصاری روی بازار بین المللی پیدا کنند به دلیل اینکه استراتژی بازار یکپارچه نبود با استراتژی رو به آینده، تکنولوژی‌های نوین یا به بیان دیگر این امر به یک استراتژی فیزیکی وابسته می باشد.

وابستگی‌های شدید و دارایی‌های خارجی سبب گردیده یک نوع تنوع دو قطبی بین سرمایه گذاری‌ های شکست پذیر و شکست ‌ناپذیر رخ دهد. در صورتی که سرمایه گذاری‌ های خارجی علاوه بر اینکه از کارگران ارزان و منابع در چین کمک می گیرند و آن‌ها را با تکنولوژی‌های خود برای تولید کالای استراتژی رقابتی ترکیب می نمایند و از انتقال دادن و فروش آن‌ها در بازار چینی پرهیز می کنند، در حال حاضر سرمایه گذاری‌ های چینی در استفاده از تکنولوژی‌های خارجی از نگرش جهانی بسیار موثر واقع شده است.

چراکه کارگران آن‌ها و منابع‌ شان در مکان‌هایی که کالاهای رقابتی در بازار بین المللی نشان داده شده است. به ویژه گروه تی سی ال که جایگاه بالایی در ساخت محصولات جهانی دارد.

مدیریت حسابداری

احتمال یک پتانسیل جدی بر مدیریت حسابداری جهان

 

اگر بخواهیم مدیریت حسابداری چین را از نگرش ترکیب بخش‌های آن در یک مجموعه کل بررسی نماییم، متوجه خواهیم شد که نقاط ضعف متعددی در آن وجود دارد.

گرچه هیچ کس قادر نیست ترکیب استراتژی جهانی را نادیده بگیرد. از نقطه نظر جهانی با قابلیت‌های بسیار قوی در گسترش و طراحی هر ترکیب تکنولوژی بسیار پیشرفته و بخش‌های در حال استفاده با کارگر محلی ارزان و منابع دیگر می بایست به پتانسیل رشد کامل مانند یک کمپانی چند ملیتی بسیار قوی دست یابد.

امروزه امکان پاک کردن موجودی‌ها برای سرمایه گذاری‌ های جهانی از چین مانند Huawei برای ایجاد موج حسابداری جدید در راستای راه پیشرفت سرمایه گذاری‌ ها با انشعاب دو قطبی در چین ایجاد نموده و در سراسر جهان این موج را توسعه می دهد.

 

جمع‌بندی

 

در این مقاله به بررسی انتقال سرمایه گذاری‌ های چینی و تاثیر سیستم مدیریتی بر مدیریت حسابداری پرداختیم. طبق این مقاله ما در موج سوم قرار داریم که رشد چشم گیری از لحاظ اقتصاد جهانی و محیطی داشته است.

برای مدیریت بهتر بخش های مختلف کسب و کار خود، می توانید با دانلود دموی رایگان نرم افزار حسابداری معین، به مدت یک ماه تمامی امکانات نرم افزار و عملکرد پشتیبانی را به صورت کاملا رایگان مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت رضایت اقدام به پرداخت و خرید نرم افزار حسابداری مورد نظر خود کنید و از یک سال پشتیبانی رایگان نیز بهره مند شوید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمینه دارید می توانید با همکاران پشتیبانی نرم افزار حسابداری معین در ارتباط باشید.

 

مقالات مرتبط

 

پیشنهاد میکنیم مقالات مرتبط به این مقاله را هم مطالعه کنید.

 

راه اندازی آهن فروشی

برنامه حسابداری چیست؟

نکات مهم در راه اندازی گلخانه

راه اندازی فروشگاه عطر و ادکلن

راه اندازی فروشگاه مصالح ساختمانی

نحوه راه اندازی فروشگاه پوشاک موفق

انتخاب سیستم حسابداری فروشگاهی مناسب

تعریف حسابداری و مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.