downicon.png
آموزش بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری معین
آموزش بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری معین
آموزش بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری معین
بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری

بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری معین: همانطور که می دانید بکاپ (BackUp) یا نسخه پشتیبان، به نسخه کپی شده از اطلاعات گفته می شود که در محلی جداگانه ذخیره سازی شده است. بکاپ گیری نیز به معنای فرایند ذخیره این اطلاعات و کپی آنها در محلی دیگر است. با اجرای عملیات بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری می توانید اطلاعات قبلی خود را که در محلی جداگانه در سیستم خود ذخیره کرده اید را بازیابی نمایید و از آنها استفاده کنید.

در این مقاله قصد داریم به ویژگی های نرم افزار حسابداری معین در بکاپ گیری بپردازیم و آموزش بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری معین را ارائه دهیم. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

امکانات نرم افزار حسابداری معین در بکاپ گیری از اطلاعات

نرم افزار حسابداری معین با ارائه امکانات کاربردی، اطلاعات شما را در برابر هرگونه حوادث حفظ خواهد کرد. شما می توانید اطلاعات حسابداری خود را توسط افزونه ضدباج افزار و بکاپ گیری ابری، در فضای ابری امن ذخیره کنید و یا از داخل خود نرم افزار حسابداری، بصورت اتومات فایل بکاپ را پس از هربار خروج در محلی جداگانه ذخیره سازی کنید.

اگر قصد بکاپ گیری حرفه ای از اطلاعات نرم افزار حسابداری خود را دارید، پیشنهاد ما استفاده از افزونه ضدباج افزار و بکاپ گیری ابری معین است. امکانات زیاد این افزونه باعث متمایز شده آن با سایر افزونه ها و نرم افزار های حسابداری دیگر شده است.

جدا از افزونه ضد باج افزار، می توانید اطلاعات حسابداری خود را به شکلی سریع در پوشه دلخواه ذخیره کنید. امکانات ارائه شده در این نوع پشتیبان گیری کمتر از استفاده از افزونه ضد باج افزار است؛ با این وجود می تواند اطلاعات شما را تا حد زیادی در برابر حذف شدن ایمن نگه دارد.

از ویژگی های مهم بکاپ گیری توسط نرم افزار حسابداری معین می توان به قابلیت بکاپ گیری خودکار هنگام خروج از نرم حسابداری اشاره کرد. با این ویژگی پس از هربار خروج از نرم افزار، اطلاعات حسابداری شما در محلی که تعیین کرده اید ذخیره خواهد شد.

در صورتی که قصد استفاده از این قابلیت نرم افزار را دارید می توانید مقاله آموزش بکاپ گیری در نرم افزار حسابداری معین را مطالعه نمایید.

اگر به تازگی از نرم افزار حسابداری معین استفاده می کنید و با روند بازگردانی فایل پشتیبان آشنا نیستید با ادامه این مقاله همراه باشید.

آموزش بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری معین

 1. برای بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری معین، ابتدا نرم افزار حسابداری معین را اجرا کنید.بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری
 2. برای تایید اجرا، گزینه Yes را کلیک کنید.بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری
 3. در پنجره ورود به سیستم، نام کاربری و رمز عبور مدیریت را وارد نمایید.بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری
 4. از منوی ابزار، گزینه سوم یعنی بازگردانی فایل پشتیبان را انتخاب نمایید.بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری
 5. پس از مطالعه موارد در پنجره باز شده، برای تایید عملیات بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری، دکمه بله را کلیک کنید.بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری
 6. با انتخاب گزینه بله در پنجره بعدی، از برنامه خارج شوید.بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری
 7. در این پنجره می توانید مسیر فایل پشتیبان یا بکاپ را انتخاب نمایید.بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری
 8. پس از انتخاب پوشه مورد نظر، فایل پشتیبان یا بکاپ را انتخاب کرده و روی دکمه Open کلیک نمایید.بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری
 9. اکنون انتخاب فایل پشتیبان با موفقیت انجام شده است. برای بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری، روی دکمه بازیابی کلیک نمایید.بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری
 10. برای تایید عملیات، روی دکمه بله کلیک کنید تا فرآیند بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری انجام شود.بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری
 11. در صورت نمایش پنجره زیر، عملیات بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری با موفقیت انجام شده است.
  برای اجرای دوباره نرم افزار روی گزینه بله کلیک نمایید.بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری
 12. پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، می توانید نرم افزار را با اطلاعاتی که بازگردانی کرده اید اجرا کنید. توجه داشته باشید که مسر ذخیره سازی پشتیبان را به هیچ وجه تغییر ندهید.

همانطور که مشاهده نمودید، بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری معین به سادگی و در چند مرحله قابل اجراست. هم چنین می توانید با مراجعه به صفحه آموزش، نحوه بازگردانی فایل پشتیبان یا بکاپ در نرم افزار حسابداری معین را بصورت ویدیویی مشاهده کنید.

جمع بندی

اهمیت بکاپ گیری از اطلاعات در نرم افزار حسابداری بسیار بالاست. نرم افزار حسابداری معین با ارائه امکانات منحصر به فرد در زمینه پشتیبان گیری از اطلاعات، نقش پررنگی در حفظ اطلاعات حسابداری شما دارد. توسط این نرم افزار می توانید در هر زمان از اطلاعات خود پشتیبان تهیه نمایید و به راحتی و تنها در چند مرحله، آنها را بازگردانی نمایید.

در صورتی که هنوز از نرم افزار حسابداری معین استفاده نمی کنید، می توانید با دانلود دموی رایگان نرم افزار، به مدت یک ماه عملکرد کلی نرم افزار حسابداری و نحوه پشتیبانی را مورد ارزیابی قرار داده و در صورت رضایت اقدام به پرداخت و خرید نرم افزار حسابداری و افزونه های مدنظر خود کنید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمینه دارید می توانید با همکاران پشتیبانی نرم افزار حسابداری معین در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.