مقالات آموزشی معین

آموزش معرفی شیفت در نرم افزار حسابداری معین

آموزش معرفی شیفت در نرم افزار حسابداری معین
آموزش معرفی شیفت در نرم افزار حسابداری معین
معرفی شیفت در نرم افزار حسابداری
فهرست مطالب

معرفی شیفت در نرم افزار حسابداری

 تمامی مشاغل بسته به ساعت کاری، دارای شیفت های مشخصی هستند. برخی از مشاغل تک شیفت، برخی دو شیفت و برخی دیگر نیز ممکن است به صورت شبانه روزی فعالیت داشته باشند. در هر شیفت تعداد مشخصی از کارکنان فعالیت می کنند و نحوه محاسبه حقوق هر شیفت نیز می تواند با سایر شیفت ها متفاوت باشد؛ به همین دلیل مدیریت این بخش نیاز به دقت بالایی دارد.

در صورتی که تعداد شیفت یا نوبت کاری در شرکت یا فروشگاه شما بالا باشد، این مدیریت پیچیده تر نیز خواهد شد بنابراین نیاز به استفاده از یک ابزار مناسب برای کنترل و مدیریت آنها ضروری است. معرفی شیفت در نرم افزار حسابداری، می تواند راه حل مناسبی برای شما باشد.

در این مقاله قصد داریم به نحوه معرفی شیفت در نرم افزار حسابداری معین بپردازیم. نحوه انجام این عملیات در نرم افزار حسابداری، به ساده ترین شکل ممکن انجام خواهد شد و تنها با مطالعه این مقاله آموزشی می توانید تعداد زیادی شیفت کاری را بسته به نحوه مدیریت خود، در نرم افزار حسابداری ثبت و معرفی نمایید. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 

آموزش معرفی شیفت در نرم افزار حسابداری معین

 

اگر شما نیز مانند بسیاری از مدیران مشاغل و کسب و کارهای مختلف دیگر از نرم افزار حسابداری معین استفاده می کنید، نیاز است با نحوه ثبت و معرفی شیفت در نرم افزار حسابداری آشنایی کامل داشته باشید. ثبت شیفت و نوبت کاری می تواند روی مدیریت شما تاثیر خوبی داشته باشد.

ویژگی ها مناسب این بخش از نرم افزار باعث می شود که بتوانید تعداد زیادی شیفت را بسته به نحوه مدیریت خود، در سیستم حسابداری به سادگی هرچه تمام تر معرفی کنید و آنها را مدیریت نمایید. کار کردن با این بخش بسیار ساده است و تنها با مشاهده این آموزش، به سادگی می توانید نوبت کاری مدنظر خود را در سیستم حسابداری معرفی و ثبت نمایید.

  1. برای معرفی شیفت در نرم افزار حسابداری معین، ابتدا از منوی معرفی اطلاعات، گزینه معرفی شیفت را انتخاب نمایید.معرفی شیفت در نرم افزار حسابداری
  2. با انتخاب این گزینه، پنجره ای مربوط  اطلاعات شیفت ها باز خواهد شد. برای معرفی شیفت در نرم افزار حسابداری، از انتهای این پنجره روی دکمه جدید کلیک نمایید. هم چنین می توانید این کار را با فشردن دکمه “F2” سریع تر انجام دهید.معرفی شیفت در نرم افزار حسابداری
  3. در این بخش، پنجره اطلاعات شیفت باز خواهد شد که در آن می توانید شیفت مد نظر خود را وارد نمایید.
    ابتدا و در بخش اول، عنوان شیفت را وارد نمایید. سپس بازه زمانی شیفت را که بر اساس ساعت می باشد، وارد کنید.
    در بخش بعدی نیز می توانید توضیحات لازم را در اطلاعات شیفت مورد نظر خود وارد کنید.
    سپس برای ثبت و معرفی شیفت در نرم افزار حسابداری معین، روی دکمه ثبت کلیک نمایید.معرفی شیفت در نرم افزار حسابداری
  4. همانطور که مشاهده می کنید، شیفت مورد نظر با موفقیت ثبت شد.معرفی شیفت در نرم افزار حسابداری

به این صورت معرفی شیفت در نرم افزار حسابداری معین با موفقیت انجام شد. همانطور که مشاهده نمودید، امکانات لازم و ضروری مانند عنوان شیفت، بازه زمانی و درج توضیحات لازم، در بخش معرفی شیفت در نرم افزار حسابداری معین وجود دارد که باعث می شود مدیریت خوبی روی شیفت های فروشگاه یا شرکت خود داشته باشید. کار با این بخش بسیار ساده است و تمام افراد، حتی بدون نیاز به دانش حسابداری، می توانند با آن کار کنند و از این نرم افزار حسابداری استفاده نمایند.

در صورتی که نیاز به آموزش بیشتری در این بخش دارید، می توانید با ورود به صفحه آموزش، نحوه معرفی شیفت در نرم افزار حسابداری معین را بصورت ویدیویی مشاهده نمایید.

 

جمع بندی

 

معرفی نوبت و شیفت کاری در شرکت ها یا فروشگاه هایی که در تمامی ساعات شبانه روز مشغول به کار هستند امری ضروری است و این معرفی، باید بوسیله نرم افزار حسابداری انجام شود.

معرفی شیفت در نرم افزار حسابداری باعث می شود کنترل خوبی روی کارکنان  داشته باشید و میزان ساعت کاری هر یک را به راحتی ثبت کنید. این روند باید به راحتی در نرم افزار حسابداری انجام شود و در صورتی که نتوانید نوبت و شیفت کاری تعیین شده را در سیستم حسابداری ثبت و مدیریت نمایید، مسلما دچار مشکل خواهید شد.

در این مقاله آموزشی، نحوه ثبت و معرفی شیفت در نرم افزار حسابداری معین را بررسی کردیم. نرم افزار حسابداری معین با ارائه امکانات زیاد و کاربردی در تمام بخش ها، می تواند مدیریت شما را در امور حسابداری تقویت کند. کار با این نرم افزار بسیار ساده است و حتی کسانی که هیچ گونه دانشی از حسابداری ندارند، تنها با پشتیبانی رایگان یک ساله ما و فیلم های آموزشی، می توانند با تمام بخش های آن به راحتی کار کنند.

در صورتی که هنوز از نرم افزار حسابداری معین استفاده نمی کنید و قصد خرید آن را دارید، می توانید با دانلود دموی رایگان نرم افزار، به مدت یک ماه تمامی امکانات نرم افزار حسابداری و عملکرد پشتیبانی را مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت رضایت اقدام به پرداخت وجه و خرید نرم افزار حسابداری مد نظر خود کنید و از یک سال پشتیبانی رایگان نیز بهره مند شوید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمینه دارید می توانید با همکاران پشتیبانی نرم افزار حسابداری معین در ارتباط باشید.

مقالات مرتبط

 

پیشنهاد میکنیم مقالات مرتبط به این مقاله را هم مطالعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.