مقالات آموزشی معین
ویژگی های نرم افزار حسابداری رستوران

بررسی ویژگی های نرم افزار حسابداری رستوران

فهرست مطالب

ویژگی های نرم افزار حسابداری رستوران

 

اگر صاحب یک رستوران باشید، مسلما با دغدغه ها و چالش های زیاد بخش حسابداری آن آشنا هستید. مدیریت بخش های مختلف رستوران مانند انبار، مواد اولیه، فاکتورهای فروش، تعداد و نوع سفارشات و بسیاری از موارد دیگر، نیازمند سیستمی هوشمند است. بدون استفاده از ابزاری مخصوص، نمی توان مدیریت بخش های مختلف رستوران را کنترل کرد و حتما مشکلات زیادی بوجود خواهد آمد. نرم افزار حسابداری رستوران به منظور جلوگیری از همین مشکلات ساخته شده است.

خرید نرم افزار حسابداری خوب، یکی از اولین اقدامات برای مدیریت رستوران است. نگهداری فاکتورها، ثبت سفارشات، ثبت امور مالی مربوط به سفارش مواد اولیه و موارد دیگر، بدون استفاده از یک نرم افزار حسابداری عملا غیر ممکن است.

اگر رستوران یا حتی کترینگ خود را راه اندازی کرده اید و نیاز به خرید نرم افزار حسابداری رستوران دارد، با ما همراه باشید. در این مقاله به بررسی مهم ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری رستوران می پردازیم.

 

انواع نرم افزار حسابداری رستوران

 

نرم افزار های حسابداری برای انواع مشاغل و بسته به نیاز های آنها، طراحی شده است. در این میان یکی از کاربردی ترین نرم افزار های حسابداری، مربوط به رستوران ها و یا حتی کترینگ هاست. ویژگی های نرم افزار حسابداری رستوران باعث می شود که انجام امور مالی و حسابداری به صحیح ترین شکل ممکن انجام شود و مدیریت مشتریان نیز بهبود یابد.

 

ویژگی های نرم افزار حسابداری رستوران

نرم افزارهای حسابداری رستوران با توجه به ویژگی ها، به دو نوع Peach Works و Hot Schedules تقسیم می شوند. مورد اول شامل نرم افزار هایی است که تمامی بخش های رستوران را می تواند مدیریت کند اما بخش دوم، تنها یک بخش از رستوران را پوشش می دهد. هنگام خرید نرم افزار حسابداری رستوران باید توجه داشته باشید کدام نوع مناسب کسب و کار شماست و کارایی بیشتری برای شما خواهد داشت.

 

ویژگی های نرم افزار حسابداری رستوران

 

در صورتی که قصد خرید نرم افزار حسابداری برای رستوران خود را داشته باشید، باید از اطلاعات کافی در مورد ویژگی های لازم نرم افزار حسابداری مدنظر خود آگاه باشید. توجه به مهم ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری رستوران باعث خواهد شد که بتوانید بهترین نرم افزار موجود را خریداری کرده و از مزایای بسیاری بهره مند شوید.

در این بخش به بررسی مهم ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری می پردازیم.

 

مدیریت مشتریان

 

یکی از اصلی ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری رستوران، مدیریت صحیح مشتریان است. با استفاده از نرم افزار حسابداری مناسب می توانید برای کاربران و مشتریان رستوران خود به سریع ترین شکل ممکن اشتراک ایجاد نمایید و یا آنها را برای مدیریت بهتر در منطقه، گروه و دسته بندی های مدنظر خود معرفی نمایید.

از دیگر ویژگی های نرم افزار حسابداری در این بخش، امکان اتصال آن به کالر آیدی است. با استفاده از این ویژگی هنگام تماس، اطلاعات کاملی از مشتری شامل شماره تلفن، نام، آدرس، اشتراک و … را مشاهده خواهید کرد.

 

دسته بندی غذاها

 

یکی از ویژگی های نرم افزار حسابداری ستوران که تاثیر زیادی روی مدیریت شما خواهد داشت، امکان گروه بندی غذاها، نوشیدنی ها و سرویس هاست. توسط این ویژگی با معرفی دسته بندی های مختلف می توانید با سرعت بالا سفارشات مشتریان خود را ثبت نمایید و پیشنهادات مناسبی را به آنها ارائه دهید.

 

مدیریت انبار و انبارگردانی

 

از دیگر ویژگی های نرم افزار حسابداری رستوران که کاربرد بالایی دارد، امکانات متنوع برای مدیریت انبار است. بوسیله نرم افزار حسابداری رستوران می توانید به تعداد نا محدود انبار معرفی نمایید و محصولات اولیه خود را در این انبار ها تعریف کنید. هم چنین امکان گزارش گیری سابقه خرید و فروش غذاها، نمایش سابقه غذاهای انتقال داده شده میان انبار ها، موجودی هر انبار و … از دیگر ویژگی های نرم افزار حسابداری رستوران است.

 

ویژگی های نرم افزار حسابداری رستوران

ویژگی های نرم افزار حسابداری رستوران معین

 

نرم افزار حسابداری رستوران معین با ارائه ویژگی های تخصصی، می تواند انتخاب مناسبی برای رستوران و یا کترینگ شما باشد. این نرم افزار امکانات مختلفی مانند ایجاد اشتراک سریع با قابلیت معرفی و گروه بندی و منطقه بندی مشترکین، امکان گروه بندی و انتخاب تصویر غذاها و نوشیدنی ها و سرویس ها را دارا می باشد. در ادامه بیشتر با امکانات و ویژگی های نرم افزار حسابداری رستوران معین آشنا خواهید شد.

 • امكان ایجاد اشتراک سریع با قابلیت معرفی و گروه بندي و منطقه بندی مشتركين
 • قابل اتصال به دستگاه کالر آیدی جهت نمایش تلفن، نام، آدرس مشتری و ….. در هنگام تماس
 • دارای فاکتوری لمسی رستورانی با امکان گروه بندی و انتخاب تصویر غذاها و نوشیدنی ها و سرویس ها
 • امکان استفاده به صورت لمسی بدون نیاز به موس و صفحه کلید و صدور فیش با سرعت بسیار بالا
 • امکان تعیین نوع سرو غذا و چاپ بر روی فیش مشتری و فیش آشپزخانه (بیرون بر، سالن و پیک)
 • امکان چاپ شماره میز، نام پیک، آدرس و تلفن مشتری بر روی فیش
 • دارای گزارش هاي متنوع گزارش فروش، گزارش صندوق، گزارش کارتخوان، گزارش فیش ها ، گزارش پیک و ….
 • قابلیت محاسبه مالیات بر ارزش افزوده
 • امکان فعال کردن محاسبه سرویس به صورت درصدی یا بر اساس تعداد نفرات و افزوده شدن به فاکتور
 • گزارش کامل پیک از جمله تعداد سرویس، آخرین سرویس، کارکرد پیک، جمع مبالغ دریافتی و غیره
 • قابلیت اعلام شماره فیش از طریق نرم افزار بدون نیاز به سخت افزار جانبی
 • امکان معرفی شیفت و گزارش کارکرد کاربران نسبت به شیفت
 • قابلیت اتصال به ترازو به صورت آفلاین برای غذاهای وزنی مانند مرغ بریان و پاچین و غیره
 • امکان تعیین نقطه سفارش و هشدار کسری موجودی مواد اولیه مصرفی
 • امکان تغییر و طراحی تمامی فاکتورها بر اساس سلیقه شما
 • تعریف کاربران متعدد و تعیین سطوح دسترسی برای آنها
 • قابلیت تعریف نامحدود کالا و گروه کالا در کنار کالا های تعریف شده
 • امکان اتصال به سایت رستوران (در صورت طراحی سایت)

در صورتی که قصد خرید و استفاده از ویژگی های نرم افزار حسابداری رستوران معین را دارید، پیشنهاد می کنیم با دانلود دموی رایگان نرم افزار، به مدت یک ماه تمامی امکانات نرم افزار و عملکرد پشتیبانی را به صورت کاملا رایگان مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت رضایت اقدام به پرداخت و خرید نرم افزار حسابداری رستوران کنید.

ویژگی های نرم افزار حسابداری رستوران

جمع بندی

 

ویژگی های نرم افزار حسابداری رستوران باعث می شود بخش های مختلف مالی و حسابداری رستوران خود را بهتر مدیریت نمایید. در این مقاله به بررسی ویژگی ها و امکاناتی که این نرم افزار به شما ارائه می دهد پرداختیم.

بهره مندی از مزایا و استفاده از ویژگی های نرم افزار حسابداری رستوران ، بستگی به خرید یک نرم افزار معتبر دارد. شما می توانید با خرید نرم افزار حسابداری رستوران معین، از تمامی امکاناتی که در این مقاله به آنها اشاره کردیم بهره مند شوید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمینه دارید می توانید با همکاران پشتیبانی نرم افزار حسابداری معین در ارتباط باشید.

 

مقالات مرتبط

 

پیشنهاد میکنیم مقالات مرتبط به این مقاله را هم مطالعه کنید.

 

نرم افزار رستوران
نحوه راه اندازی رستوران
مراحل راه اندازی رستوران
مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری رستورانی
راهنمای انتخاب و خرید نرم افزار حسابداری رستوران
نکاتی در مورد راه اندازی رستوران و فست فود
خرید بهترین نرم افزار حسابداری رستوران
مزایا و معایب نرم افزار حسابداری رستوران رایگان
عوامل موثر بر قیمت نرم افزار حسابداری رستوران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.