مقالات آموزشی معین

مهم ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری خدماتی

مهم ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری خدماتی
مهم ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری خدماتی
ویژگی های نرم افزار حسابداری خدماتی
فهرست مطالب

یکی از پرکاربردترین نرم افزار ها در زمینه حسابداری، نرم افزار حسابداری خدماتی است. مشاغل زیادی که به ارائه خدمات مختلف می پردازند، می توانند از ویژگی های نرم افزار حسابداری خدماتی استفاده کنند و مدیریت بهتری روی کسب و کار خود داشته باشند.

استفاده از نرم افزار حسابداری خدماتی بیشتر به منظور فروش کالا و محصولات و هم چنین ارائه خدمات مختلفی است که در بعضی مشاغل انجام می شود. مشاغلی مانند تعمیرگاه ها، تاسیسات ساختمان، خدمات کامپیوتری، شرکت های دکوراسیون، پرده فروشی ها و … عمده فعالیت هایشان ارائه خدمات مختلفی است که نیاز به ثبت و معرفی دارد. با استفاده از نرم افزار حسابداری خدماتی، می توان به راحتی در کنار کالاهای ثبت شده، انواع خدمات را معرفی کرد.

در این مقاله قصد داریم به بررسی مهم ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری خدماتی بپردازیم. کسب اطلاع از ویژگی های این نرم افزار باعث خواهد شد که انتخاب بهتری در خرید نرم افزار حسابداری خود داشته باشید و یا در صورتی که نرم افزار حسابداری شما دارای این ویژگی ها نبود، اقدام به تعویض آن کنید. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

مهم ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری خدماتی

 

نرم افزار های حسابداری خدماتی برای مشاغل مختلفی طراحی شده اند و هرکدام بسته به نوع کسب و کار، ویژگی های مختلفی دارند؛ اما برخی ویژگی ها و امکانات ضروری در تمامی آنها یکسان است. با استفاده از ویژگی های نرم افزار حسابداری این امکان فراهم می شود که معاملات مالی و حسابداری سرعت و دقت بالایی به خود بگیرد و هزینه و زمان قابل توجهی نیز صرفه جویی شود.

در این بخش قصد داریم به بررسی مهم ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری خدماتی بپردازیم. با بررسی این ویژگی ها در نرم افزار حسابداری مدنظر خود، می توانید خریدی مطمئن را انجام داده و تا مدت ها از نرم افزار حسابداری خود استفاده نمایید.

 

داشتن ویژگی های تخصصی هر کسب و کار

 

از مهم ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری خدماتی، داشتن ویژگی های تخصصی هر کسب و کار است. همانطور که گفتیم نرم افزار های حسابداری خدماتی، برای مشاغل مختلفی طراحی می شوند که هر کدام بسته به نوع کسب و کار، دارای ویژگی های به خصوصی هستند. به عنوان مثال در نرم افزار حسابداری تعمیرگاه خودرو که جزو نرم افزار های خدماتی محسوب می شود، ویژگی هایی مانند امکان پذیرش خودرو، داشتن قطعات مختلف خودرو، امکان ثبت اطلاعات تعمیرکار، امکان محاسبه دستمزد و بیعانه تکنسین ها و … وجود دارد.

 

ویژگی های نرم افزار حسابداری خدماتی

معرفی خدمات

 

از دیگر ویژگی هایی که در تمامی نرم افزارهای حسابداری مشترک است، امکان ثبت و معرفی خدمات است. تفاوتی ندارد که نرم افزار حسابداری خدماتی مربوط به چه کسب و کاری را خریداری می کنید؛ نرم افزار شما باید قابلت ثبت و و معرفی هر گونه خدماتی که ارائه می دهید را داشته باشد. با داشتن این ویژگی می توانید به راحتی هزینه خدمات انجام شده را در فاکتور فروش ثبت کرده و آن را محاسبه کنید.

 

افزودن محصولات

 

از دیگر ویژگی های نرم افزار حسابداری خدماتی، امکان معرفی و ثبت محصولات است. تمامی شرکت های خدماتی، محصولات مختلفی را برای فروش عرضه می کنند که اغلب آنها حین انجام خدمات صورت می گیرد. نرم افزار حسابداری خدماتی با ثبت این نوع کالاها و نمایش آنها در فاکتور فروش، باعث افزایش سرعت روند کاری شما خواهد شد.

 

گزارش گیری

 

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری خدماتی، ارائه گزارشات متنوع است. این نرم افزار با قابلیت ارائه گزارش سود و زیان هر کالا، نمایش گزارش فروش بر اساس شخص و یا گروه کالا، گزارش بدهی و بستانکاری، گزارش موجودی کالا، گزارش حساب اشخاص و … تاثیرات زیادی روی بهبود مدیریت کسب و کار شما خواهد داشت.

ویژگی های نرم افزار حسابداری خدماتی

 

ویژگی های نرم افزار حسابداری خدماتی معین

 

نرم افزار های حسابداری خدماتی معین، با تنوع بالا برای انواع کسب و کار ها طراحی شده و دارای تمامی ویژگی های ضروری آنها می باشند. در این بخش قصد داریم به معرفی ویژگی های نرم افزار حسابداری خدماتی معین بپردازیم.

 • مناسب برای انواع مشاغل خدماتی و داشتن تمامی ویژگی های تخصصی آنها
 • امکان نصب روی تمامی ویندوز ها
 • قابلیت پشتیبان گیری به صورت خودکار و دستی
 • مدیریت فاکتور های خرید و فروش
 • مدیریت سود و زیان
 • ارائه گزارشات متنوع
 • مدیریت تمامی چک های دریافتی و پرداختی
 • مدیریت تمامی حساب های بانکی
 • مدیریت انبار و انبارگردانی
 • مدیریت کاربران و ویزیتورها
 • مدیریت اقساط
 • مدیریت سال های مالی
 • امکان اتصال به سایت (در صورت طراحی سایت)
 • مدیریت ارتباط با مشتریان و بسیاری از ویژگی های دیگر

در صورتی که قصد خرید نرم افزار حسابداری خدماتی متناسب با کسب و کار خود را دارید، می توانید با مراجعه به بخش نرم افزارهای حسابداری خدماتی معین، نرم افزار حسابداری مناسب کسب و کار خود را انتخاب نموده و با مطالعه دقیق ویژگی های آن، اقدام به خرید نرم افزار حسابداری خدماتی خود کنید.

هم چنین می توانید با دانلود دموی رایگان نرم افزار، به مدت یک ماه تمامی امکانات نرم افزار و عملکرد پشتیبانی را به صورت کاملا رایگان مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت رضایت اقدام به پرداخت و خرید نرم افزار حسابداری خدماتی مورد نظر خود کنید.

 

ویژگی های نرم افزار حسابداری خدماتی

جمع بندی

 

استفاده از یک نرم افزار حسابداری خدماتی برای تمامی مشاغلی که در این زمینه فعالیت می کنند الزامی است. مزایای بیشمار این نرم افزار باعث خواهد شد که مدیریت بهتری روی کسب و کار خود داشته باشید و سرعت و دقت محاسبات مالی و حسابداری خود را افزایش دهید. پیشنهاد میکنم آموزش معرفی گروه خدمات جدید در نرم افزار حسابداری معین را هم مطاله کنید.

در این مقاله به بررسی مهم ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری خدماتی پرداختیم. اگر نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمینه دارید می توانید با همکاران پشتیبانی نرم افزار حسابداری معین در ارتباط باشید.

 

مقالات مرتبط

 

پیشنهاد میکنیم مقالات مرتبط به این مقاله را هم مطالعه کنید.

 

نکاتی هنگام خرید نرم افزار حسابداری خدماتی

ویژگی ها و مزایای نرم افزار حسابداری خدماتی

آموزش معرفی گروه خدمات جدید در نرم افزار حسابداری معین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.