راهنمای خرید نرم افزار حسابداری سوپرمارکت

نرم افزار حسابداری سوپرمارکت

راه اندازی سوپرمارکت و مدیریت آن، نیازمند برنامه ریزی ها و استفاده از ابزار های به خصوصی است. یکی از مهم ترین ابزارها که تمام سوپرمارکت های بزرگ باید از آن استفاده کنند، نرم افزار حسابداری سوپرمارکت است.

مدیریت حساب و کتاب سوپرمارکت، می تواند یکی از چالش برانگیز ترین بخش های مدیریت کلی آن باشد. مراجعه مشتریان زیادی در طول روز، تعداد فاکتور های بیشمار، مدیریت محصولات و بسیاری از موارد دیگر، صاحبان این کسب و کار را ملزم به استفاده از نرم افزار حسابداری سوپر مارکت کرده است.

اما هنگام خرید یک نرم افزار مناسب برای مدیریت حساب های سوپرمارکت، چه ویژگی هایی را باید مدنظر قرار دهیم و نرم افزار حسابداری مناسب کسب و کار ما، چه مشخصاتی باید داشته باشد؟ با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا به این سوالات پاسخ دهیم.

نرم افزار حسابداری سوپرمارکت چیست؟

یکی از انواع نرم افزار های حسابداری فروشگاهی که مختص مدیریت فاکتورهای سوپرمارکت ها طراحی شده است، نرم افزار حسابداری سوپرمارکت است. این نرم افزار امکانات زیادی را مانند مدیریت محصولات و انبار، اعمال درصد تخفیف روی اجناس، دسته بندی های مختلف، مدیریت فاکتور ها و بسیاری از موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد که مدیریت حساب و کتاب سوپرمارکت را به ساده ترین شکل ممکن فراهم می سازد.

 این نرم افزار با در نظر گرفتن تمامی نیازهای حسابداری سوپرمارکت ها، به شکلی تخصصی مخصوص این کسب و کار تولید شده است که با نصب روی صندوق های فروشگاهی، امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.

نرم افزار حسابداری سوپرمارکت

ویژگی های نرم افزار حسابداری سوپرمارکت

اگر شما هم سوپرمارکت خود را راه اندازی کرده اید، نیاز است هرچه سریعتر اقدام به خرید نرم افزار حسابداری سوپرمارکت کنید. قبل از هرگونه اقدامی باید ویژگی های یک نرم افزار حسابداری را که برای سوپرمارکت شما مناسب باشد در نظر داشته باشید. در این بخش به بررسی ویژگی های یک نرم افزار حسابداری مناسب برای انواع سوپرمارکت ها می پردازیم.

امکان معرفی تعداد زیادی محصول

از ویژگی های هر سوپرمارکتی، بالا بودن تعداد و تنوع محصولات است. نرم افزار حسابداری مورد نظر شما باید امکان معرفی تمامی کالاهای موجود در فروشگاه شما را داشته باشد. علاوه بر این، درج بارکد اختصاصی برای هر محصول، از دیگر امکاناتی است که می تواند کمک زیادی به ساده سازی مدیریت محصولات شما کند.

امکان دسته بندی محصولات

از دیگر قابلیت هایی که این نرم افزار باید داشته باشد، قابلیت دسته بندی محصولات است. با این ویژگی سرعت کارکردن با نرم افزار بسیار بالا رفته که سرعت کلی ارائه فاکتور و پرداخت را سریع تر می کند.

تعیین درصد تخفیف

بوسیله نرم افزار حسابداری سوپرمارکت، می توانید برای تمام کالاهای خود بصورت مجزا یا گروهی، درصد تخفیفی را تعیین کنید و این مبلغ را هنگام چاپ فاکتور، به مشتری خود ارائه دهید. با این قابلیت نیازی به اعمال تخفیف بصورت دستی نخواهید داشت که درصد خطا را به پایین ترین حد ممکن می رساند و سرعت ثبت قیمت و ارائه فاکتور را افزایش می دهد.

تغییر قیمت محصولات

همانند تعیین درصد تخفیف روی محصولات، این نرم افزار قابلیت تغییر قیمت محصولات را به ساده ترین شکل ممکن برای شما فراهم می سازد. شما می توانید با تعیین درصد کاهش یا افزایش قیمت محصولات، تنها با یک کلیک قیمت محصولات خود را تغییر دهید.

مدیریت موجودی اجناس

از دیگر قابلیت های کاربردی این نرم افزار حسابداری، مدیریت ساده محصولات است. با این قابلیت می توانید به ساده ترین شکل ممکن از موجودی محصولات خود در فروشگاه یا انبار مطلع شوید و در صورت اتمام محصولات، اقدام به سفارش کلی آنها کنید.

سایر ویژگی های نرم افزار حسابداری سوپرمارکت

جدا از ویژگی های تخصصی این نرم افزار حسابداری که بررسی شد، ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که هنگام خرید یک نرم افزار حسابداری سوپرمارکت، باید به آنها دقت داشته باشید. ویژگی هایی که عملکرد این نرم افزار را افزایش می دهند شامل موارد زیر می باشند:

  • طراحی ساده و کاربرپسند
  • قابلیت اتصال به وب سایت فروشگاه در صورت خرید سایت
  • مدیریت فاکتورهای خرید و فروش، پیش فاکتور ها و فاکتورهای برگشتی
  • ارائه گزارشات متنوع و کاربردی مانند درصد سود و زیان، میزان فروش بر اساس بازه های زمانی مختلف و …
  • مدیریت تمامی چک های دریافتی و پرداختی
  • مدیریت کاربران و ذخیره دیتابیسی عظیم از مشخصات مشتریان
  • مدیریت حساب های بانکی تعریف شده

نرم افزار حسابداری سوپرمارکت رایگان

یکی از بیشترین جستجو هایی که در اینترنت انجام می شود، دانلود و استفاده از نرم افزارهای حسابداری رایگان است. این مورد برای نرم افزار حسابداری سوپرمارکت نیز صدق می کند که ما استفاده از این نرم افزار های رایگان را به شما پیشنهاد نمی کنیم.

اگر قصد استفاده از یک نرم افزار حسابداری سوپرمارکت رایگان را دارید، می توانید با دانلود دموی رایگان نرم افزار حسابداری معین، به مدت یک ماه از تمامی امکانات آن استفاده کنید. با استفاده از دموی رایگان این نرم افزار، برخلاف سایر نرم افزار های حسابداری رایگان و کرک شده، به مدت یک ماه پشتیبانی کاملی دریافت خواهید کرد تا تمامی مشکلات و سوالات خود را حل نمایید. پس از یک ماه نیز می توانید در صورت رضایت از عملکرد نرم افزار و نحوه پشتیبانی، اقدام به خرید نسخه کامل نرم افزار حسابداری سوپرمارکت کنید و از پشتیبانی یک ساله بطور رایگان بهره مند شوید.

نرم افزار حسابداری سوپرمارکت

جمع بندی

استفاده از یک نرم افزار حسابداری سوپرمارکت برای تمامی کسب و کار های مرتبط با آن ضروری است. تعداد بالای مشتریان و پرداخت های انجام شده در طول روز، یکی از دلایل اصلی آن می باشد به همین دلیل انتخاب یک نرم افزار حسابداری با ویژگی های مناسب، از چالش های بوجود آمده در این موضوع است.

در این مقاله به معرفی و بررسی ویژگی های کاربردی نرم افزار حسابداری سوپرمارکت پرداختیم که هنگام خرید، باید به آنها توجه داشته باشید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *