downicon.png
نکاتی در مورد راه اندازی فروشگاه کیف و کفش
نکاتی در مورد راه اندازی فروشگاه کیف و کفش
نکاتی در مورد راه اندازی فروشگاه کیف و کفش

یکی از کالاهایی که اغلب در کنار هم عرضه می شود، کیف و کفش می باشد. به همین دلیل هم اکثریت فروشگاه‌ها با عنوان فروشگاه کیف و کفش راه اندازی می شوند. پیشنهاد می ‌کنیم اگر شما هم این شغل و حرفه را انتخاب نموده‌اید بهتر است این دو کالا را با هم ارائه دهید تا فروش بهتری داشته باشید.

حالا می رسیم به بحث جذاب مراحل راه اندازی فروشگاه کیف و کفش و فوت و فن‌هایی که برای داشتن یک فروشگاه کیف و کفش موفق نیاز دارید. در ادامه با ما باشید تا به بررسی مسائل مربوط به راه اندازی کیف و کفش بپردازیم.

نکاتی در مورد راه اندازی فروشگاه کیف و کفش

برای راه اندازی فروشگاه کیف و کفش و موفقیت در آن، نیاز به داشتن برنامه ای مشخص و تعیین اهداف خود می باشید. توجه به برخی موارد و نکات الزامی است و تنها با رعایت آنها، می توانید مشتریان زیادی را جذب فروشگاه خود کرده و سود مناسبی از این کسب و کار حاصل کنید. در این بخش به بررسی نکاتی در خصوص راه اندازی فروشگاه کیف و کفش می پردازیم.

سرمایه اولیه برای راه اندازی فروشگاه کیف و کفش

در ابتدا باید بررسی کنید که به چه مقدار سرمایه نیاز دارید. این سرمایه برای خرید اجناس، اجاره بها فروشگاهتان، حقوق کارکنان و مخارج جانبی دیگر صرف می شود. تخمین زدن این سرمایه وابسته به چند مورد اصلی می باشد:

 • میزان اجناس و کالاهایی که می خواهید خریداری نمایید.
 • تعداد کارمندان و کارکنانی که می خواهید استخدام کنید
 • موقعیت مکانی که قصد اجاره و رهن آن را دارید
 • نوع طراحی دکور، ویترین و دیزاین داخل مغازه
 • میزان تجهیزاتی که نیاز دارید که آیا پیشرفته باشد یا در حد رفع نیاز!

 

راه اندازی فروشگاه کیف و کفش

انتخاب موقعیت مکانی فروشگاه

همان طور که می‌ دانید موقعیت مکانی فروشگاه می تواند نقش بسزایی در کسب درآمد داشته باشد. مسلما اگر فروشگاه شما در مرکز یا بالای شهر باشد هزینه اجاره و رهن نیز بالاتر می رود و به همان نسبت درآمدزایی شما نیز بیشتر خواهد شد.

در انتخاب موقعیت مکانی شما دو راه پیش رو دارید:

 1. یک مغازه شیک در بالای شهر یا مرکز شهر راه اندازی نمایید. اگر بخواهید این کار را بکنید باید دقت بیشتری به خرج دهید و یک دکور و ویترین بسیار جذاب برای مغازه خود طراحی کنید چراکه مشتریان شما به این موضوع اهمیت زیادی می ‌دهند. اما فروش بسیار خوبی خواهید داشت و اگر بتوانید کالاهای باکیفیت و اورجینال عرضه کنید پول خوبی بابت آن دریافت می کنید.
 2. راه دیگر این است که یک مغازه کوچک در پایین شهر راه اندازی نمایید و اجناس پایین قیمت و معمولی به مشتریان ارائه دهید با این روش مشتریان آن منطقه قدرت خرید خواهند داشت و با این روش نیز می توانید درآمد خوبی به دست بیاورید.

دکور مغازه کیف و کفش باید چگونه باشد؟

همان طور که قبلا هم به آن اشاره کردیم دکور و ویترین مغازه باید متناسب با موقعیت مکانی و نوع مشتریان شما باشد اما در کل 3 فاکتور اصلی وجود دارد که باید در مورد طراحی آن تصمیم‌ گیری کنید. این سه مورد شامل طراحی داخل فروشگاه، طراحی ویترین و نورپردازی می باشد. هنگام راه اندازی فروشگاه کیف و کفش خود و طراحی داخلی فروشگاه، بهتر است برای این کار با یک دیزاینر مشورت نموده و اگر طرح یا ایده خوبی دارید همان طرح را برای چیدمان داخل مغازه پیاده سازی کنید.

طراحی ویترین نیز در هنگام راه اندازی فروشگاه کیف و کفش، اهمیت بالایی دارد و در کل می‌ توان گفت این ویترین است که بیشتر مشتریان شما از طریق آن جذب فروشگاه می شود. بنابراین اگر هم نمی خواهید هزینه زیادی برای ویترین صرف نمایید، یک چیدمان باسلیقه و زیبا به نمایش بگذارید تا فروشگاه شما شیک و تمیز به نظر برسد.

نورپردازی فروشگاه نیز بخش مهمی از طراحی دکوراسیون می باشد که پیشنهاد می کنیم این کار را به گونه‌ای انجام دهید که با طراحی داخلی مغازه و ویترین هماهنگی کافی را داشته باشد. باید توجه داشته باشید که این نور نباید آنقدر زیاد باشد که چشم را آزار دهد و نه آنقدر کم که مشتریان نتوانند اجناس شما را به خوبی ببینید.

راه اندازی فروشگاه کیف و کفش

 

تبلیغات و بازاریابی برای جذب مشتری

در واقع شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها دریچه‌ای هستند که می توان از آن، کسب و کار خود را به تمام دنیا معرفی کنید. همان طور که می دانید شبکه‌های اجتماعی محدود به محله یا شهر خاصی نیستند. به همین دلیل هم فعالیت در این فضا موجب گسترش کسب و کارها می شود. اگر هزینه کافی برای تبلیغات در رسانه‌های بزرگ مانند تلویزیون رادیو و… را ندارید، می توانید از طریق اینستاگرام و تلگرام کسب و کار خود را تبلیغ کنید. در واقع این یک راه به صرفه و ایده‌‌آل برای افرادی است که می‌ خواهند پیشرفت کنند.

البته که تبلیغات و بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی هم نیاز به آموزش و یادگیری یک سری از فنون دارد که باید آن‌ها را در پیش بگیرید. از دیگر روش هایی که پس از راه اندازی فروشگاه کیف و کفش خود می توانید برای جذب مشتری از آن استفاده نمایید، خرید و یا طراحی سایت می باشد. امروزه کسب و کار های زیادی از مزایای مختلف داشتن یک وب سایت بهره مند می شوند و شما نیز می توانید با خرید سایتی مناسب، در این رقالت حرفه ای عمل کنید.

خرید نرم افزار حسابداری کیف و کفش

حقیقت موضوع این است که شما تمامی این مراحل را انجام می دهید تا به درآمد برسید، پس باید یک فکر اساسی برای مدیریت امور مالی خود داشته باشید. این امور شامل موارد زیر می شوند:

 • محاسبه سود حاصل از فروش کالاها
 • مدیریت انبار و کنترل کسری‌های انبار
 • تاریخ چک‌ها و بدهی‌ها
 • ثبت و صدور فاکتور مشتریان
 • محاسبه مالیات و …

پس از راه اندازی فروشگاه کیف و کفش خود نیز، نگران موضوع استخدام نیروی حسابدار نباشید چرا که شما در صورتی که از یک نرم ‌افزار حسابداری کامل و جامع استفاده نمایید، به هیچ وجه نیاز به استخدام حسابدار و صرف هزینه برای استخدام نخواهید داشت.

یک نرم افزار حسابداری هوشمند قادر به انجام محاسبات مربوط به فاکتور مشتری می باشد و همچنین می‌ تواند کسری کالاهای انبار را به شما اخطار دهد. علاوه بر این با نرم افزار حسابداری کیف و کفش امکان تعریف انواع کیف و کفش‌های موجود، طبق ویژگی آن‌ها مانند سایز، رنگ، طرح یا مردانه، زنانه، بچه گانه را خواهید داشت. در واقع با کمک این نرم افزار شما به راحتی می توانید تمامی امور مربوط به فروشگاه را خودتان به دست بگیرید بدون اینکه نیاز به دانش خاصی داشته باشید.

در صورتی که قصد استفاده از یک نرم افزار حسابداری مناسب برای مدیریت فروشگاه خود را دارید، پیشنهاد ما خرید نرم افزار حسابداری کیف و کفش معین می باشد. این نرم افزار با امکانات فراوان و منحصر به فرد، به همراه افزونه های مختلف، باعث خواهد شد که پس از راه اندازی فروشگاه کیف و کفش خود، مدیریت صحیحی روی تمامی بخش های کسب و کار داشته باشید و تمامی فرایندهای مالی و حسابداری خود را به سرعت و بالاترین دقت انجام دهید.

برای خرید و استفاده از نرم افزار حسابداری کیف و کفش معین، پیشنهاد می کنیم با دانلود دموی رایگان نرم افزار، به مدت یک ماه تمامی امکانات نرم افزار و عملکرد پشتیبانی را به صورت کاملا رایگان مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت رضایت اقدام به پرداخت و خرید نرم افزار حسابداری پوشاک خود کنید و از یک سال پشتیبانی رایگان نیز بهره مند شوید.

راه اندازی فروشگاه کیف و کفش

جمع بندی

راه اندازی فروشگاه کیف و کفش به دلیل استقبال بالای مردم، در صورتی که بر اساس برنامه ای هدفمند دنبال شود می تواند درآمد مناسبی داشته باشد. در این مقاله به بررسی نکاتی در مورد راه اندازی فروشگاه کیف و کفش پرداختیم. اگر سوال یا نظری در این زمینه دارید، می توانید با مشاورین گروه نرم افزار حسابداری معین در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.