آموزش ثبت انتقال وجه در نرم افزار حسابداری معین

آموزش ثبت انتقال وجه در نرم افزار حسابداری معین
آموزش ثبت انتقال وجه در نرم افزار حسابداری معین
ثبت انتقال وجه در نرم افزار حسابداری
فهرست مطالب

یکی از پرتکرارترین عملیات ها در هر کسب و کاری، عملیات انتقال وجه می باشد. تعداد عملیات های انتقال وجه در کسب و کار شما، خصوصا در انتهای ماه و هنگام پرداخت حقوق پرسنل بسیار زیاد خواهد شد و به همین دلیل، مدیریت آنها نیز کمی پیچیده خواهد بود.

ثبت انتقال وجه در نرم افزار حسابداری، یکی از راه های مطمئن برای حل این مشکل است. با این قابلیت که در اکثر نرم افزار های حسابداری معتبر وجود دارد، دیگر نگران فراموشی یا از بین رفتن اطلاعات انتقال وجه نخواهید بود و با اطمینان زیاد می توانید این عملیات ها را ثبت و ذخیره نمایید.

بخش عملیات ثبت انتقال وجه در نرم افزار حسابداری معین، با ارائه ویژگی های کاربردی، بسیار ساده انجام خواهد شد. در این مقاله، به آموزش ثبت انتقال وجه در نرم افزار حسابداری معین می پردازیم.

 

آموزش ثبت انتقال وجه در نرم افزار حسابداری معین

 

 • برای انجام عملیات ثبت انتقال وجه در نرم افزار حسابداری معین، ابتدا از منوی عملیات، گزینه انتقال وجه را انتخاب نمایید.ثبت انتقال وجه در نرم افزار حسابداری
 • با انتخاب این گزینه پنجره ای مربوط به لیست انتقال وجه باز خواهد شد. این پنجره از دو قسمت تشکیل شده است که سمت راست آن مربوط به وضعیت انتقال وجه های گذشته را نمایش می دهد و در سمت چپ آن نیز، لیست انتقالات وجه قابل مشاهده خواهد بود.
  جهت ثبت انتقال وجه در نرم افزار حسابداری معین، روی دکمه جدید کلیک نمایید. هم چنین می توانید با فشردن دکمه F2 این عملیات را سریع تر انجام دهید.ثبت انتقال وجه در نرم افزار حسابداری
 • با فشردن این دکمه، همانطور که در پنجره باز شده مشاهده می کنید، می توانیم اطلاعات انتقال وجه را وارد نماییم. این پنجره دارای بخش های مختلفی است که به ترتیب شامل موارد زیر می شود:
  تاریخ و ساعت انتقال وجه، بخش انتخاب صندوق، بانک، شخص یا درآمد که انتقال از سمت آن صورت گرفته است، مانده حساب، کارمزد، بخش انتخاب صندوق، بانک، شخص یا هزینه که انتقال به آن صورت گرفته، مانده حساب آن و مبلغ انتقال.
  پس از انتخاب تاریخ و ساعت انتقال وجه، می توانید مبالغی را از صندوق، بانک، شخص و یا درآمد به هر حساب دیگری از جمله صندوق، بانک، شخص و درآمد انتقال دهید. به عنوان مثال می خواهیم از صندوق نقدی، مبلغی را به بانک مورد نظر واریز نماییم. کافی است پس از انتخاب صندوق در بخش “انتقال از” با کلیک روی دکمه “+” صندوق مورد نظر را انتخاب نماییم و سپس در بخش “انتقال به” با کلیک روی دکمه “+” بانکی که می خواهیم به آن مبلغی را واریز نماییم انتخاب کنیم.ثبت انتقال وجه در نرم افزار حسابداری
 • در ادامه و برای ثبت انتقال وجه در نرم افزار حسابداری معین، مبلغ انتقال را وارد می کنیم.
  در صورت نیاز می توانید توضیحات مربوطه را در بخش توضحیات وارد نمایید.ثبت انتقال وجه در نرم افزار حسابداری
 • در نهایت روی دکمه ثبت کلیک نموده و مشاهده می کنید که انتقال وجه در نرم افزار حسابداری معین، با موفقیت انجام شده است.ثبت انتقال وجه در نرم افزار حسابداری

همانطور که مشاهده نمودید، امکانات مناسب و زیادی مانند انتخاب بانک، صندوق، شخص، درآمد یا هزینه برای انتقال وجه، مشخص نمودن تاریخ و ساعت دقیق انتقال وجه صورت گرفته، نمایش مانده حساب ها، انتقال از طریق کارتخوان، بخش توضیحات و  … در بخش ثبت انتقال وجه در نرم افزار حسابداری معین وجود دارد که باعث می شود اطلاعات انتقال وجه های مختلف را به سادگی ثبت و مدیریت نمایید. کار با این بخش بسیار ساده است و تمام افراد، حتی بدون نیاز به دانش حسابداری و تنها با مشاهده این آموزش، می توانند با آن کار کنند و از این نرم افزار حسابداری استفاده نمایند.

در صورتی که نیاز به آموزش بیشتری در این بخش دارید، می توانید با ورود به صفحه آموزش، نحوه ثبت انتقال وجه در نرم افزار حسابداری معین را بصورت ویدیویی مشاهده نمایید.

 

جمع بندی

 

ممکن است در کسب و کار خود، روزانه انتقال وجه های زیادی را به حساب های مختلف انجام دهید. این انتقال وجوه می توانند از حساب نقدی به بانک خودتان باشند یا به حساب اشخاص دیگر. مدیریت این عملیات ها در صورت زیاد بودن، به تنهایی مشکل خواهد بود به همین دلیل به شما توصیه می کنیم از یک نرم افزار حسابداری معتبر که این ویژگی را ارائه می دهد استفاده نمایید.
قابلیت ثبت انتقال وجه در نرم افزار حسابداری خریداری شده شما باید وجود داشته باشد تا بتوانید به سادگی انواع عملیات های انتقال وجه را انجام دهید و آنها را ثبت نمایید.

ثبت این عملیات ها باید به سادگی در نرم افزار حسابداری انجام شود و امکانات زیادی نیز در بخش اطلاعات دفترچه اقساط دریافتی در اختیار شما قرار دهد.

در این مقاله آموزشی، نحوه ثبت انتقال وجه در نرم افزار حسابداری معین را بررسی کردیم. نرم افزار حسابداری معین با ارائه امکانات زیاد و کاربردی در تمام بخش ها، می تواند مدیریت شما را در امور حسابداری تقویت کند. کار با این نرم افزار بسیار ساده است و حتی کسانی که هیچ گونه دانشی از حسابداری ندارند، تنها با پشتیبانی رایگان یک ساله ما و فیلم های آموزشی، می توانند با تمام بخش های آن به راحتی کار کنند.

در صورتی که هنوز از نرم افزار حسابداری معین استفاده نمی کنید و قصد خرید آن را دارید، می توانید با دانلود دموی رایگان نرم افزار، به مدت یک ماه تمامی امکانات نرم افزار حسابداری و عملکرد پشتیبانی را مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت رضایت اقدام به پرداخت وجه و خرید نرم افزار حسابداری مد نظر خود کنید و از یک سال پشتیبانی رایگان نیز بهره مند شوید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمینه دارید می توانید با همکاران پشتیبانی نرم افزار حسابداری معین در ارتباط باشید.
 

مقالات مرتبط

 

پیشنهاد میکنیم مقالات مرتبط به این مقاله را هم مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.