اطلاعات استفاده از نسخه آزمایشی

تبریک درخواست دانلود رایگان شما با موفقیت ثبت شد

شما عزیزان متناسب با نیاز شما میتوانید نسخه دانلود یا دموی آنلاین را روی سیستم خود نصب و تست کنید

نحوه استفاده از دموی دانلودی

دموی دانلودی مناسب کسانی است که به کامپیوتر دسترسی دارند و می خواهند نسخه آزمایشی رایگان را روی سیستم خود نصب کنند و به صورت عملی اطلاعات واقعی خود را در سیستم ثبت کنند، این حالت بیشتر توصیه می شود چون در صورت ورود اطلاعات واقعی در نسخه دمو پس از تهیه نسخه اصلی کلیه اطلاعات ثبت شده، به نسخه اصلی منتقل می شود و کاربر میتواند به کار خود ادامه دهد.

پنجره شروع نصب نسخه دانلودی
نرم افزار حسابداری

اطلاعات نصب دموی دانلودی

نام کاربری : ندارد

پسورد نصب : 38643864

پنجره ورود به نرم افزار پس از نصب
نرم افزار حسابداری

پنجره شروع نصب نسخه دانلودی

نام کابری : مدیریت

کلمه عبور : 1

نحوه استفاده از دموی آنلاین

دموی آنلاین مناسب کسانی است که در حال حاضر دسترسی به کامپیوتر نداشته یا فرصت کافی برای دانلود و نصب نسخه آزمایشی ندارند، مناسب است. در این حالت پس از وارد کردن یوزر و پسورد میتوانید از نسخه رایگان استفاده کنید. در این حالت پس از خارج شدن از نسخه دمو کلیه اطلاعات ثبت شده در سیستم حذف خواهد شد، این حالت صرفا جهت آشنایی با محیط نرم افزار مناسب است.

پنجره ورود به دموی آنلاین بدون نصب
نرم افزار حسابداری

اطلاعات ورود دموی آنلاین 

نام کاربری : demo

پسورد نصب : m38643864M

پنجره ورود به دموی آنلاین بدون نصب
نرم افزار حسابداری

پنجره شروع نصب نسخه دانلودی

نام کابری : مدیریت

کلمه عبور : 1

سوالات متداول

پس از نصب دمو چه کاری انجام دهیم؟

پس از دانلود و نصب دموی اصلی رو سیستم خود شما میتوانید با مراجعه به این  لینک فیلم های آموزشی نرم افزار حسابداری معین رو مشاهده کنید همچنین شما عزیزان میتوانید با تماس با واحد های پشتیبانی شرکت آموزش را به صورت آنلاین دریافت کنید،همچنین در صورت بروز هر مشکلی در مراحل نصب با کارشناسان ما تماس بگیرید وظیفه ما پشتیبانی به شماست.

آموزش ها به چه صورت است؟

تمامی آموزش های نرم افزار حسابداری معین به صورت آنلاین می باشد و اوپراتور ما به سیستم شما ازطریق نرم افزار های مرتبط متصل میشود و مراحل نصب را برای شما انجام میدهد

مدت استفاده رایگان نرم افزار چقدر است؟

با نصب نسخه اصلی نرم افزار حسابداری معین به صورت رایگان شما عزیزان میتوانید تا یک ماه به صورت رایگان از نرم افزار استفاده کنید یا سقف 100 فاکتور این مدت برای تست و بررسی تمامی امکانات نرم افزار برای شما عزیزان فعال است و شما در این مدت پشتیبانی رایگان دارید،در نظر داشته باشید پس از اتمام دوره آزمایشی تمامی اطلاعات شما به نسخه اصلی منتقل میشود.

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

درخواست مشاوره