آموزش معرفی گروه اشخاص در نرم افزار حسابداری معین

آموزش معرفی گروه اشخاص در نرم افزار حسابداری معین
آموزش معرفی گروه اشخاص در نرم افزار حسابداری معین
معرفی گروه اشخاص در نرم افزار حسابداری
فهرست مطالب

از مهم ترین کاربردهای هر نرم افزار حسابداری معتبر، می توان به امکان ذخیره اطلاعات اشخاص و ایجاد دیتابیسی عظیم از مشتریان اشاره کرد. این ویژگی تاثیر زیادی در بازاریابی ها و شناسایی مخاطبان هدف شما می تواند داشته باشد. اما برای دسته بندی و مدیریت بهتر اشخاص تعریف شده در نرم افزار حسابداری، باید گروه هایی را از قبل تعیین کرده باشید و اشخاص تعریف شده را پس از ثبت اطلاعات، در گروه مربوطه قرار دهید. با قابلیت معرفی گروه اشخاص در نرم افزار حسابداری می توانید به راحتی و در کسری از ثانیه، تعداد زیادی گروه از اشخاص را مانند مشتریان، پرسنل، همکاران، ویزیتورها و … تعریف کنید و به راحتی آنها را مدیریت نمایید.

تمامی نرم افزارهای حسابداری معتبر، بخش معرفی گروه اشخاص را باید داشته باشند؛ اما کارایی و نحوه ثبت گروه و زیر گروه در این نرم افزارها، ممکن است با یکدیگر متفاوت باشد. هنگام خرید نرم افزار حسابداری  باید توجه ویژه ای به بخش معرفی گروه اشخاص داشته باشید.

نرم افزار حسابداری معین با ویژگی های منحصر به فرد و کاربردی، امکانات خوبی را در این زمینه در اختیار شما قرار می دهد. رابط کاربری ساده و آسان، ثبت تعداد زیادی گروه و بی نهایت زیر گروه، از ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار حسابداری است.

در این مقاله قصد داریم به آموزش معرفی گروه اشخاص در نرم افزار حسابداری معین بپردازیم. با ما همراه باشید.

 

آموزش معرفی گروه اشخاص در نرم افزار حسابداری معین

 

در صورتی که شما نیز اخیرا اقدام به خرید نرم افزار حسابداری معین کرده اید و با بخش معرفی گروه اشخاص در نرم افزار حسابداری آشنا نیستید، با ما تا انتهای این مقاله آموزشی همراه باشید. معرفی گروه اشخاص در نرم افزار حسابداری معین در حین سادگی، امکانات کاربردی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید مدیریت بهتری روی مشتریان، کاربران، پرسنل و … داشته باشید.

در مقاله های قبلی، نحوه معرفی اشخاص در نرم افزار حسابداری معین را نیز آموزش داده ایم که می توانید برای تکمیل عملیات ثبت اشخاص و گروه ها، از آن استفاده نمایید.

 1. برای معرفی گروه اشخاص در نرم افزار حسابداری معین، ابتدا از منوی معرفی اطلاعات، گزینه اول یعنی معرفی اشخاص را انتخاب نمایید.معرفی گروه اشخاص در نرم افزار حسابداری
 2. پنجره ای باز خواهد شد که در سمت راست آن، لیست گروه های معرفی شده را می توانید مشاهده نمایید. در سمت چپ این پنجره نیز، می توانید نام اشخاص را مشاهده کنید.
 3. برای معرفی گروه اشخاص جدید، روی دکمه گروه اشخاص که در بالای لیست گروه های تعریف شده قرار دارد، کلیک کنید.معرفی گروه اشخاص در نرم افزار حسابداری
 4. پنجره ای باز خواهد شد که برای تعریف گروه جدید در آن، باید روی دکمه گروه جدید کلیک نمایید.معرفی گروه اشخاص در نرم افزار حسابداری
 5. با کلیک روی دکمه گروه جدید، نام گروه مورد نظر خود را وارد کنید و دکمه ثبت را بزنید.معرفی گروه اشخاص در نرم افزار حسابداری
 6. همانطور که مشاهده می کنید، گروه جدید با موفقیت به این لیست افزوده شد.
  یکی از مهم ترین امکانات نرم افزار حسابداری معین، معرفی بی نهایت زیر گروه اشخاص می باشد. برای معرفی زیر گروه جدید، ابتدا گروه مورد نظر را انتخاب نمایید و سپس روی دکمه زیر گروه جدید کلیک کنید.معرفی گروه اشخاص در نرم افزار حسابداری
 7. در پنجره باز شده، نام زیر گروه اشخاص را وارد نمایید و سپس روی دکمه ثبت کلیک نمایید.معرفی گروه اشخاص در نرم افزار حسابداری
 8. مشاهده می کنید که زیر گروه جدید، با موفقیت به لیست گروه مورد نظر ما افزوده شده است. این روند تا بینهایت می تواند ادامه داشته باشد.
 9. جهت ویرایش نام گروه ها، ابتدا باید نام گروه مورد نظر را انتخاب نموده و سپس روی دکمه ویرایش کلیلک کنید.معرفی گروه اشخاص در نرم افزار حسابداری
 10. پس از ویرایش نام گروه مورد نظر، روی دکمه ثبت کلیک کنید.معرفی گروه اشخاص در نرم افزار حسابداری
 11. همانطور که مشاهده می کنید، ویرایش نام گروه انتخاب شده با موفقیت انجام شد. با بستن این پنجره، می توانید نام گروه ها و زیرگروه های تعریف شده و یا ویرایش شده را در سمت چپ مشاهده نمایید.

همانطور که مطابق این مقاله آموزشی مشاهده نمودید، معرفی گروه اشخاص در نرم افزار حسابداری معین به سادگی قابل انجام است و امکانات زیادی را در زمینه معرفی گروه و زیرگروه های مختلف، به شما ارائه می دهد. در صورتی که نیاز به راهنمایی و آموزش بیشتری در این زمینه دارید، می توانید با ورود به صفحه فیلم های آموزشی، نحوه معرفی گروه اشخاص در نرم افزار حسابداری معین را به صورت ویدیویی مشاهده نمایید.

 

جمع بندی

 

امکانات بسیار زیادی باعث شده است که مدیران و صاحبان کسب و کار های مختلف، از نرم افزار حسابداری معین برای انجام امور مالی و حسابداری خود استفاده کنند. رابط کاربری ساده و آسان این نرم افزار به همراه امکانات و ویژگی های کاربردی، باعث شده که تمام افراد، حتی بدون دانش حسابداری، بتوانند از این نرم افزار استفاده نمایند و مشکلی با آن نداشته باشند.

در این مقاله به آموزش یکی از بخش های اصلی نرم افزار یعنی معرفی گروه اشخاص در نرم افزار حسابداری پرداختیم. در این بخش می توانید گروه های مختلفی از اشخاص با آنها رابطه تجاری دارید و هم چنین بی نهایت زیر گروه برای هر یک را ثبت کنید و به راحتی آنها را مدیریت نمایید. کار با این قسمت بسیار ساده است و به راحتی می توانید این عملیات را انجام دهید.

در صورتی که هنوز از نرم افزار حسابداری معین استفاده نمی کنید و قصد خرید آن را دارید، می توانید با دانلود دموی رایگان نرم افزار، به مدت یک ماه تمامی امکانات نرم افزار و عملکرد پشتیبانی را به صورت کاملا رایگان مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت رضایت اقدام به پرداخت و خرید نرم افزار حسابداری مورد نظر خود کنید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمینه دارید می توانید با همکاران پشتیبانی نرم افزار حسابداری معین در ارتباط باشید.

 

مقالات مرتبط

 

پیشنهاد میکنیم مقالات مرتبط به این مقاله را هم مطالعه کنید.

 

بد اخلاقی در حسابداری

حسابداری وجوه نقد چیست؟

حسابداری اجاره های بلند مدت

تاریخ چهار هزار ساله حسابداری

تفاوت ERP و نرم افزار حسابداری

آموزش کامل ایجاد سال مالی جدید

آموزش ثبت نام پنل پیامک حسابداری معین

آموزش عملیات پرداخت در نرم افزار حسابداری معین

آموزش نحوه ثبت اطلاعات در نرم افزار حسابداری معین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.