downicon.png
دلایل خرید نرم افزار حسابداری معین و استفاده از آن
دلایل خرید نرم افزار حسابداری معین و استفاده از آن
دلایل خرید نرم افزار حسابداری معین و استفاده از آن

خرید نرم افزار حسابداری معین : مدیریت امور مالی شرکت شما یا حتی کسب و کاری که راه اندازی کرده اید، نمیتواند همیشه راحت باشد به همین دلیل است که حتما نیاز به یک نرم افزار حسابداری دارید. استفاده از نرم افزار حسابداری امری غیر قابل انکار است بنابراین بجای صرف وقت برای استفاده کردن از نرم افزار حسابداری یا استفاده نکردن آن، باید تحقیقات خود را روی “کدام نرم افزار حسابداری بهتر است؟” صرف کنید.

در این مقاله دلایل خرید نرم افزار حسابداری معین را بررسی می کنیم و ویژگی ها و خدماتی که به شما ارائه می شود را نام می بریم.

دلایل خرید نرم افزار حسابداری معین

در این بخش دلایل کلی که شما را تشویق به استفاده از نرم افزار حسابداری مخصوصا خرید نرم افزار حسابداری معین می کند را بررسی می کنیم:

افزایش کارایی

هدف شما اداره کردن کسب و کار خود به بهترین شکل ممکن است بنابراین باید بهترین نرم افزار حسابداری را انتخاب نمایید. خرید نرم افزار حسابداری معین و یادگیری و استفاده از آن باعث می شود مراحل حسابداری خود را راحت تر و سریع تر انجام دهید؛ معاملات و حساب های مالی خود را به راحتی ثبت نمایید و در کل کارایی حسابداری خود را بالا ببرید.

افزایش سرعت

با خرید نرم افزار حسابداری معین این امکان دارید که پردازش امور مالی خود را با سرعت بسیار بیشتری نسبت به قبل انجام دهید. همچنین توسط عملیات های اتوماسیون و خودکار، در وقت خود صرفه جویی می کنید.

کاهش هزینه ها

با توجه به مقایسه قیمت نرم افزار های حسابداری در بازار، متوجه معقول بودن نرم افزار حسابداری معین خواهید شد. علاوه بر این با خرید نرم افزار حسابداری معین، تمام کارمندان شما می توانند با قابلیت تحت شبکه بودن، هم زمان وظایف خود را انجام دهند. این فرایند باعث کوچک تر شدن تیم حسابداری و افزایش کارایی هریک می شود که کاهش حقوق و دستمزد اضافی را بدنبال دارد.

گزارشات و خروجی های دقیق

با خرید نرم افزار حسابداری معین و استفاده از آن می توانید از صحت گزارشات و خروجی های نرم افزار مطمئن باشید. گزارشات دقیق و به موقع بر اساس تمام معیار های شما، یکی از دلایل استفاده از نرم افزار حسابداری می تواند باشد. چه تجارتی بزرگ داشته باشید یا کسب و کاری معمولی، ثبت این گزارشات بصورت دستی خطاهای بیشماری را به دنبال دارد. بنابراین با خرید نرم افزار حسابداری معین می تواند خروجی و گزارشات دقیق و به موقعی را در اختیار داشته باشید.

کاربری ساده

بسیاری از نرم افزار های حسابداری رابط کاربری پیچیده و مشکلی دارند. برای استفاده از این نرم افزار ها باید حتما علم حسابداری داشته باشید یا حداقل با آن تا حدودی آشنا باشید. اما با خرید نرم افزار حسابداری معین این مشکل برطرف می شود! طراحی کاربردی و ساده این نرم افزار باعث شده کسانی که حتی با امور حسابداری نیز آشنا نیستند، تنها با آموزش و پشتیبانی های ما در مدت زمان محدود، استفاده کامل از نرم افزار را بیاموزند.

بهبود امنیت مالی

توسط نرم افزار حسابداری معین، حفظ و امینت حساب های مالی و اطلاعات کاربران شما تا حد زیادی تامین می شود. اطلاعات و داده های مالی شما پس از بوجود آمدن مشکل یا حتی دزدی سیستم حسابداری، قابل دسترسی هستند و می توانید این اطلاعات را بر گردانید.

خرید نرم افزار حسابداری معین

 

خوشبختانه امروزه بازار تولید و گسترش نرم افزار های حسابداری در ایران روندی رو به رشد دارد و رقابت شرکت ها در این زمینه بالاست. این رقابت باعث تولید و افزایش ویژگی های نرم افزار های حسابداری می شود که پیشرفت کسب و کار ها را بدنبال دارد.

با توجه به این تنوع، تحقیق در مورد خرید بهترین نرم افزار حسابداری کار آسانی نیست. شما باید لیستی از ویژگی و مزایای تمام نرم افزار های حسابداری موجود در بازار تهیه کنید و با توجه به قیمت آنها، اقدام به خرید کنید.

ویژگی های نرم افزار حسابداری معین

در این بخش ویژگی هایی را بررسی میکنیم که ممکن است در سایر نرم افزار های حسابداری موجود در بازار، وجود نداشته باشند. این ویژگی های کاربردی دلیل اصلی خرید نرم افزار حسابداری معین می تواند باشد.

نسخه رایگان

شما لازم نیست از همان ابتدا بابت استفاده از نرم افزار پولی بپردازید! با دانلود رایگان نرم افزار حسابداری معین، می توانید به مدت یک ماه از تمام ویژگی های آن برخوردار باشید. با استفاده از نسخه رایگان می توانید کارایی نرم افزار را متوجه شوید و در صورت رضایت، اقدام به خرید نرم افزار حسابداری معین کنید.

نسخه های متنوع

نرم افزار حسابداری معین شامل نسخه های محتلف برای انواع کسب و کار هاست. شما می توانید با توجه به نوع حرفه خود، یکی از این نرم افزارها را خریداری نمایید. نسخه های مختلف نرم افزار شامل لیست زیر است:

  1. نرم افزارهای حسابداری فروشگاهی
  2. نرم افزارهای حسابداری خدماتی
  3. نرم افزارهای حسابداری شرکتی
  4. نرم افزارهای حسابداری تعمیرگاهی
  5. نرم افزارهای حسابداری رستورانی
  6. نرم افزارهای حسابداری تولیدی
  7. نرم افزارهای حسابداری پیمانکاری

هر کدام از این نسخه ها شامل چندین زیر مجموعه هستند که به طور اختصاصی برای حرفه شما طراحی شده اند.

افزونه های کاربردی

افزونه های نرم افزار حسابداری معین دارای قابلیت های فراوانی هستند. با توجه به نوع استفاده از نرم افزار حسابداری و شغل مرتبط، شما می توانید از این افزونه ها استفاده نمایید.

از مهمترین و کاربردی ترین این افزونه ها، افزونه ضد باج افزار است. بوسیله این افزونه می توانید از تمام اطلاعات حسابداری خود یک پشتیبان ابری بگیرید تا در مواقعی که به آن نیاز دارید از آن استفاده کنید. این کارایی هنگامی که سیستم شما دچار حملات ویروسی یا سوختن هارددیسک می شود، بیشتر نمایان می شود. توسط افزونه ضد باج افزار و بکاپ باری معین، نگرانی بابت از دست دادن اطلاعات حسابداری خود نخواهید داشت.

خرید نرم افزار حسابداری معین

 

پشتیبانی

از مهم ترین دلایل خرید نرم افزار حسابداری معین، بهره مندی از پشتبانی قوی و یکساله رایگان است. اگر با نرم افزار های حسابداری آشنا باشید می دانید شرط استفاده مفید از این نرم افزار ها، داشتن پشتیبانی است به همین دلیل نرم افزار های کرک شده یا رایگان موجود در بازار عملا کارایی مفیدی نخواهند داشت.

شما با خرید نرم افزار حسابداری معین می توانید از یک پشتیبانی قوی در صورت ایجاد هرگونه مشکل یا سوالی برخوردار باشید.

قیمت مناسب

دقت کنید که ارزانی همیشه خوب نیست. مطمئنا شرکتی که تمام وقت و هزینه خود را صرف طراحی نرم افزار حسابداری کرده باشد، قیمت آن را به طور غیرمعمول پایین نمی آورد. از طرفی برخی از نرم های حسابداری نیز دارای قیمت های نجومی اند که با توجه به کارایی آنها، خرید این محصولات منطقی محسوب نمی شود.

نرم افزار حسابداری معین با قیمتی مناسب و متعارف، تمام نیاز های شما را برطرف می کند.

 

خرید نرم افزار حسابداری معین

 

جمع بندی

استفاده از نرم افزار حسابداری برای هر کسب و کاری جزو ضروریات است. انتخاب میان نرم افزار های مختلف شاید کار آسانی نباشد. در این مقاله با ذکر ویژگی های نرم افزار معین، تلاش کردیم بخشی از مسیر انتخاب نرم افزار حسابداری را برای شما هموار کنیم.

شما می توانید با دانلود دموی رایگان نرم افزار حسابداری معین، به مدت یک ماه تمامی امکانات نرم افزار و عملکرد پشتیبانی را به صورت کاملا رایگان مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت رضایت اقدام به پرداخت و خرید نرم افزار حسابداری مورد نظر خود کنید و از یک سال پشتیبانی رایگان نیز بهره مند شوید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمینه دارید می توانید با همکاران پشتیبانی نرم افزار حسابداری معین در ارتباط باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.