مقالات آموزشی معین

راهنمای خرید نرم افزار حسابداری لوازم قنادی

راهنمای خرید نرم افزار حسابداری لوازم قنادی
راهنمای خرید نرم افزار حسابداری لوازم قنادی
خرید نرم افزار حسابداری لوازم قنادی
فهرست مطالب

خرید نرم فزار حسابداری لوازم قنادی

 

 از جمله مشاغلی که با توجه به مناسبات مختلف و در تمامی فصول سال مشتریان زیادی دارد، قتادی است. مدیریت قنادی به دلیل مراجعه بالای مشتریان، خرید مواد اولیه مختلف، کنترل روی انبار، پرسنل و … پیچیدگی های خاص خود را دارد که برای مدیریت آنها باید از یک سیستم حرفه ای و مناسب استفاده کرد. جدا از این بخش ها، لوازم و محصولات بسیار زیادی در قنادی ها موجود می باشد که کنترل موجود، وزن و قیمت آنها نیز بدون استفاده از یک نرم افزار حرفه ای بسیار مشکل خواهد شد.

نرم افزار حسابداری لوازم قنادی، راه حل این مشکل است. با خرید نرم افزار حسابداری لوازم قنادی می توانید به شکلی صحیح مدیریت خود را روی تمامی محصولات فروشگاه خود متمرکز کنید. نرم افزار حسابداری لوازم قنادی مخصوص قنادی ها و شیرینی پزی های مختلف طراحی شده است و تمامی امکانات مورد نظر آنها را در خود جای داده است. خرید نرم افزار حسابداری لوازم قنادی با توجه مزایای آن، جزو الزامات کسب و کار شما خواهد بود و اگر تا کنون اقدامی برای خرید آن نکرده اید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را از دست ندهید.

در این مقاله به بررسی ویژگی ها و نکاتی مهم هنگام خرید نرم افزار حسابداری لوازم قنادی می پردازیم. توجه به این نکات باعث خواهد شد که بتوانید نرم افزاری مناسب را خریداری کرده و تا مدت ها از آن استفاده نمایید.

 

خرید نرم افزار حسابداری لوازم قنادی

نکاتی مهم در خصوص خرید نرم افزار حسابداری لوازم قنادی

 

برای استفاده بهتر از نرم افزار حسابداری و پیشرفت کاری خود، نیاز است به برخی نکات مهم هنگام خرید نرم افزار حسابداری لوازم قنادی، توجه ویژه ای داشته باشید. در این بخش به ویژگی های ضروری و نکاتی مهم که هنگام خرید نرم افزار حسابداری لوازم قنادی باید به آنها توجه داشته باشید می پردازیم.

 

امکان اتصال به صندوق فروشگاهی

 

یکی از امکانات ضروری که هنگام خرید نرم افزار حسابداری لوازم قنادی باید به آن توجه داشته باشید، قابلیت اتصال نرم افزار به صندوق فروشگاهی (POS) است. با این امکان سرعت و دقت در عملیات فروش محصولات شما بالا خواهد رفت و رضایت مشتریان نیز افزایش خواهد یافت. اتصال نرم افزار حسابداری لوازم قنادی به صندوق فروشگاهی باعث خواهد شد که بدون دخالت انسانی فاکتورهایی دقیق صادر نمایید و کنترل بیشتری روی محصولات خود داشته باشید.

 

امکان اتصال به ترازو آفلاین

 

یکی از بخش ها در مدیریت قنادی ها، وزن کشی محصولات و کالاهای مختلف است. به همین دلیل از دیگر امکاناتی که در خرید نرم افزار حسابداری لوازم قنادی اهمیت بالایی دارد، امکان اتصال نرم افزار به ترازو به صورت آفلاین است. با این ویژگی می توانید وزن محصولات و کالاهای خود را به میزان دلخواه اندازه گیری کرده و ثبت نمایید.

 

مدیریت انبار و انبارگردانی

 

یکی از بخش های مهم قنادی ها، انبار است. تمامی محصولاتی که سفارش داده می شوند در انبار قرار داده شده اند و برای مدیریت آنها، باید از یک ابزار حرفه ای کمک بگیرید. نرم افزار حسابداری شما باید امکان مدیریت محصولات و موجودی انبار را داشته باشد. با این ویژگی می توانید گزارش کاردکس کالا ها را دریافت نمایید و موجودی انبار خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت نمایید.

بنابراین هنگام خرید نرم افزار حسابداری لوازم قنادی، به ویژگی هایی که نرم افزار مورد نظر در این بخش  ارائه می دهد دقت زیادی داشته باشید.

محصولات خود داشته باشید.

 

امکان اتصال به دستگاه بارکدخوان و پرینتر

 

ویژگی دیگری که هنگام خرید نرم افزار حسابداری لوازم قنادی باید مورد توجه قرار بگیرد، امکان اتصال نرم افزار به بارکدخوان است. به این صورت می توانید با اسکن بارکد اختصاصی هر کالا، در سریع ترین زمان ممکن قیمت و تخفیف اعمال شده روی آن را محاسبه کنید. هم چنین می توانید با ثبت مشخصات دقیق محصول روی بارکد، در سریع ترین زمان ممکن با اسکن آن، اطلاعات محصول را مشاهده نمایید.

هم چنین نرم افزار حسابداری شما باید قابلیت اتصال به انواع پرینتر ها به منظور چاپ فاکتور را نیز داشته باشد.

 

ارائه گزارشات متنوع

 

هنگام خرید نرم افزار حسابداری لوازم قنادی، باید به قابلیت گزارش گیری نرم افزار توجه زیادی داشته باشید. این بخش تاثیر زیادی در تصمیم گیری های مهم شما خواهد داشت و می تواند باعث مدیریت بهتر شما و افزایش رونق کسب و کارتان شود.

نرم افزار حسابداری لوازم قنادی باید ویژگی هایی مانند ارائه گزارش سود و زیان کالا ها، ارائه گزارشات هزینه ها، گزارش فروش و … را داشته باشد.

 

خرید نرم افزار حسابداری لوازم قنادی

ویژگی های نرم افزار حسابداری لوازم قنادی معین

 

بهره مندی از مزایای نرم افزار حسابداری لوازم قنادی، در وهله اول بستگی به خرید نرم افزاری حرفه ای دارد. در صورتی که نتوانید نرم افزار مناسبی را انتخاب کنید، مسلما در انجام امور حسابداری فروشگاه خود با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد.

نرم افزار حسابداری لوازم قنادی معین دارای تمامی امکانات حسابداری و انبارداری با قابلیت اتصال به ترازو به صورت آفلاین، تمامی نیازهای قنادی ها را برآورده میکند. در این بخش به معرفی اصلی ترین امکانات این نرم افزار می پردازیم.

 • دارای فاکتورهای خرید و فروش و برگشتی خرید و پیش فروش
 • مدیریت پیش فاکتورها با قابلیت تبدیل به فاکتور فروش تنها با یک کلیک
 • قابلیت مدیریت چک های دریافتی و پرداختی و مدیریت سررسید وصول و برگشتی چک ها
 • دارای گزارشات متنوع خرید و فروش، مانده حساب اشخاص بدهکار و بستانکار
 • امکان مدیریت حساب های بانکی با قابلیت گزارش گیری موجودی و مغایرت گیری موجودی
 • امکان معرفی و مدیریت بی نهایت صندوق و گزارش گیری ریز گردش صندوق ها
 • گزارش گیری سود و زیان روزانه و ماهانه یا در تاریخ دلخواه نسبت به شخص یا کالا یا گروهی خاص
 • قابلیت انبارداری و انبارگردانی و معرفی و مدیریت موجودی بی نهایت انبار به صورت همزمان
 • امکان چاپ تمامی گزارشات و فاکتورها با قابلیت طراحی و شخصی سازی
 • مدیریت بی نهایت کاربر با قابلیت تعیین محدودیت دسترسی اختصاصی برای هر کاربر
 • امکان معرفی و مدیریت بی نهایت شرکت و سال مالی به صورت همزمان
 • مدیریت پورسانت ویزیتورها با قابلیت محاسبه و گزارش گیری لحظه ای
 • داری بخش مدیریت پیگیری ها و مدیریت ارتباط با مشتری CRM
 • امکان مدیریت اقساط دریافتی و پرداختی با قابلیت یادآوری سررسید به کاربر و مشتری
 • دارای چاپ چک اختصاصی با قابلیت چاپ مبلغ بر روی قالب چک های صیاد
 • دارای نمایشگر آنلاین نرخ دلار و ارز و سکه به صورت لحظه ای
 • دارای ابزار پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات به صورت دستی و اتومات
 • اتصال به سایت (در صورت طراحی سایت برای قنادی)

خرید نرم افزار حسابداری لوازم قنادی

پیشنهاد ما

 

پیشنهاد میکنم مقالات مرتبط به این مقاله را هم مطالعه کنید.

1. راهنمای خرید نرم افزار حسابداری قنادی
2. نحوه انتخاب نرم افزار حسابداری قنادی و شیرینی فروشی
3. بررسی ویژگی های نرم افزار حسابداری قنادی
4. نحوه راه اندازی کارگاه قنادی

 

جمع بندی

 

مدیریت صحیح قنادی به دلیل مراجعه مشتریان زیاد و تنوع بالای کالا ها، نیازمند ابزاری حرفه ای و تخصصی است. با خرید نرم افزار حسابداری لوازم قنادی به سادگی می توانید تمامی بخش های کسب و کار خود رامدیریت نمایید.

برای خرید نرم افزاری حرفه ای، می توانید با دانلود دموی رایگان نرم افزار حسابداری معین، به مدت یک ماه تمامی امکانات نرم افزار و عملکرد پشتیبانی را به صورت کاملا رایگان مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت رضایت اقدام به پرداخت و خرید نرم افزار حسابداری لوازم قنادی کنید و از مزایای بی شمار آن بهره مند شوید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمینه دارید می توانید با همکاران پشتیبانی نرم افزار حسابداری معین در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.