مقالات آموزشی معین
خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

نکاتی در مورد خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

فهرست مطالب

یکی از مناسب ترین مشاغل و کسب و کار ها برای راه اندازی، فروشگاه موبایل فروشی است. این شغل علاوه بر داشتن سرمایه مورد نیاز، نیازمند دانش و اطلاعات مناسبی نیز هست. افراد زیادی، تنها به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در زمینه موبایل و لوازم جانبی آن، دچار مشکلات جدی در این حرفه شده اند.

اگر شما با دانش و سرمایه کافی قصد راه اندازی فروشگاه موبایل فروشی را دارید، نیاز است تجهیزات مورد نیاز فروشگاه خود را آماده کنید. از مهم ترین اقدامات برای محاسبه و ثبت امور مالی موبایل فروشی ها، خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی است.

با توجه به تنوع زیاد لوازم جانبی و اجناس خرد در موبایل فروشی ها، مدیریت دقیق و حساب شده موجودی کالاها، قیمت و فروش آنها بدون استفاده از ابزاری خاص امکان پذیر نخواهد بود؛ به همین دلیل انتخاب و خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی، از اولویت های اصلی شما باید باشد.

در این مقاله قصد داریم به ارائه نکاتی در مورد انتخاب و خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی بپردازیم. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

 

نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

 

اگر با مدیریت فروشگاه موبایل فروشی و لوازم جانبی آن آشنا باشید، می دانید مدیریت دستی موجودی محصولات، ثبت فاکتور ها، گزارشات فروش و بسیاری از موارد دیگر عملا امکان پذیر نخواهد بود. به همین دلیل نرم افزار حسابداری موبایل فروشی، اهمیت زیادی میان فروشگاه های موبایل و لوازم جانبی آنها دارد.

امکانات زیادی که با خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی در اختیار شما قرار می گیرد، می تواند پاسخگوی تمام نیاز های شما باشد. این نوع نرم افزار حسابداری با مطالعه نیاز های این صنف، به صورت اختصاصی طراحی شده است و مدیریت این کسب و کار را آسان تر می کند.

خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

 

اما هنگام خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی چه نکاتی را باید مدنظر قرار دهیم؟ آیا نرم افزار های حسابداری رایگانی که در اینترنت وجود دارند گزینه مناسبی برای استفاده هستند؟ در ادامه مقاله تمامی این سوالات را پاسخ خواهیم داد.

 

نکاتی در مورد خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

 

انتخاب نرم افزار حسابداری برای هر کسب و کاری، یکی از چالش برانگیز ترین مراحل راه اندازی یک فروشگاه است. با توجه به شرکت های مختلف حسابداری و قیمت های متنوع این نرم افزار ها، نیاز است قبل از خرید و استفاده از یک نرم افزار حسابداری، اطلاعات جامعی در مورد ویژگی ها و کاربرد های آن کسب کنید.

در این بخش قصد داریم ویژگی ها و نکاتی که هنگام خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی باید به آنها دقت کنید را بررسی کنیم.

 

امکان تعریف نامحدود موبایل و لوازم جانبی

 

از اولین نکاتی که هنگام خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی باید به آن توجه داشت، امکان معرفی تعداد نامحدود محصولات است. به دلیل گستردگی زیاد محصولات ریز و درشت موبایل فروشی ها، نرم افزار حسابداری مورد نظر شما باید محدودیتی در ثبت تعداد و نوع آنها نداشته باشد. به این صورت می توانید تمامی محصولات خود را به همراه زیر مجموعه های آن در سیستم حسابداری خود مدیریت کنید.

 

امکان دسته بندی و معرفی برند

 

مدیریت محصولات بدون دسته بندی آنها، کار بسیاری دشواری است. نرم افزار حسابداری موبایل فروشی شما باید قابلیت تعریف انواع برند های موبایل و امکان معرفی دسته بندی های دلخواه شما را داشته باشد.

 

معرفی خدمات

 

جدا از محصولات، خدمات زیادی در فروشگاه های موبایل فروشی انجام می شود که دارای هزینه های متفاوتی است. به عنوان مثال نصب نرم افزار و بازی های مختلف، می تواند دارای هزینه ای باشد که نرم افزار حسابداری شما باید امکان تعریف این خدمات را نیز داشته باشد.

 

درج توضیحات محصولات

 

اطلاع از ویژگی های مختلف محصولات، یکی از الزامات اولیه مدیریت موبایل فروشی است. به دلیل سهولت کار، نرم افزار حسابداری شما باید امکان معرفی هر محصول به همراه ویژگی های مختص آن را داشته باشد.

 

جستجوی سریع

 

هنگام خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی، به قابلیت جستجوی گوگلی و چند کلمه ای آن دقت زیادی داشته باشید. توسط این ویژگی با یک جستجوی ساده قادر خواهید بود به مشخصات کامل یک گوشی به شکلی سریع دسترسی پیدا کنید.

 

ثبت شماره سریال گوشی های همراه

 

از اصلی ترین مشخصات هر گوشی، شماره سریال آن است. نرم افزار حسابداری مد نظر شما باید امکان ثبت و چاپ شماره سریال موبایل، روی فاکتور های فروش را داشته باشد. هم چنین ویژگی جستجو بر اساس شماره سریال نیز، می تواند کارایی این نرم افزار حسابداری را بالا ببرد.

خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

 

ثبت محل قرار گرفتن محصولات

 

فروشگاه های موبایل فروشی بزرگ و وسیع، دارای قفسه بندی های مختلفی هستند که محصولات زیادی در آنها جایگذاری شده است. نرم افزار حسابداری شما باید محل قرارگرفتن هر محصول را به شما نشان دهد. این ویژگی کاربرد زیادی برای پرسنل جدیدی که با دسته بندی محصولات آشنا نیستند دارد.

 

تعیین موجودی کالا و گزارش کسری

 

از دیگر امکانات نرم افزار حسابداری موبایل فروشی، مدیریت موجودی کالاهاست. با این ویژگی می توانید محصولاتی که به انتهای موجودی نزدیک می شوند را شناسایی کنید.

 

سایر ویژگی های دارای اهمیت هنگام خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

 

ویژگی های دیگری که باعث می شود یک نرم افزار حسابداری گزینه مناسبی برای خرید باشد، شامل موارد زیر می شود:

  • طراحی ساده و کاربرپسند
  • مدیریت تمامی فاکتور ها
  • مدیریت چک های دریافتی و پرداختی
  • ارائه گزارشات متنوع
  • مدیریت سود و زیان
  • مدیریت انبار
  • مدیریت حساب های بانکی
  • مدیریت چک ها
  • امکان اتصال به سایت فروشگاه (در صورت طراحی سایت)

 

خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی رایگان

 

با یک جستجوی ساده، می توانید سایت های زیادی را پیدا کنید که لینک های رایگان نرم افزار های مختلف حسابداری را به اشتراک گذاشته اند. استفاده از نرم افزار های رایگان یا کرک شده، به دلیل امنیت پایین آنها، به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود. جدا از این موضوع، پشتیبانی مناسب یک نرم افزار حسابداری، از مهم ترین بخش های خرید آن است. با دانلود نرم افزار های رایگان و کرک شده، از این امکانات بهره ای نمی برید و در صورت بروز مشکل هنگام کار با نرم افزار، زمان زیادی را باید صرف رفع آن کنید که ممکن است تمامی اطلاعات شما از بین برود.

اما اگر به دلایل مختلف قصد استفاده از نرم افزار حسابداری رایگان را دارید، می توانید با دانلود دموی رایگان نرم افزار حسابداری معین، به مدت یک ماه از تمامی امکانات آن بهره مند شوید. در این مدت اگر از عملکرد نرم افزار و نحوه پشتیبانی آن رضایت داشتید، می توانید اقدام به خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی کنید. هم چنین با خرید نرم افزار حسابداری معین، از یک سال پشتیبانی رایگان نیز بهره مند خواهید شد.

خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

 

جمع بندی

 

خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی، از اولین اقدامات راه اندازی این  کسب و کار است. ویژگی های متنوع نرم افزار حسابداری موبایل فروشی می تواند تمامی نیاز های شما از در این زمینه برطرف نماید. در این مقاله به بررسی نکاتی که هنگام خرید نرم افزار حسابداری موبایل فروشی باید به آنها توجه داشته باشید پرداختیم.

اگر سوال یا نظری در این زمینه دارید، می توانید با مشاورین گروه نرم افزار حسابداری معین در ارتباط باشید.

 

مقالات مرتبط

 

پیشنهاد میکنیم مقالات مرتبط به این مقاله را هم مطالعه کنید.

 

انواع برنامه موبایل

راه اندازی فروشگاه تعمیرات موبایل

20 ویژگی نرم افزار حسابداری موبایل

نحوه راه اندازی فروشگاه موبایل فروشی

راهنمای خرید نرم افزار حسابداری تعمیرات موبایل

اصلی ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری موبایل فروشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.