مقالات آموزشی معین

نکاتی در مورد خرید نرم افزار حسابداری مویرگی

نکاتی در مورد خرید نرم افزار حسابداری مویرگی
نکاتی در مورد خرید نرم افزار حسابداری مویرگی
فهرست مطالب

خرید نرم افزار حسابداری مویرگی

 

یکی از مفاهیم حسابداری، پخش مویرگی است. پخش مویرگی به موضوع پخش کالا ارتباط دارد و به روشی گفته می شود که در آن، پخش کالا در شبکه ای گسترده انجام شود و کالای به فروش رفته و یا خریداری شده، در سطح وسیعی پخش شود تا به دست خریدار برسد.پخش مویرگی در بخش های مختلفی مانند دفاتر مرکزی، نمایندگی های فروش، شعب مستقل و یا غیر مستقل انجام می شود.

انجام عملیات های این نوع حسابداری، به دلیل پیچیدگی بخش های مختلفی مانند مدیریت انبار، نیاز به یک ابزار مخصوص و حرفه ای دارد. با خرید نرم افزار حسابداری مویرگی، می توانید مدیریت پخش این نوع کالا ها را به سادگی انجام دهید.

اما برای خرید نرم افزار حسابدای مویرگی باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟ بهترین نرم افزار پخش مویرگی کدام است؟ با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا به این سوالات پاسخ دهیم.

 

نکاتی در مورد خرید نرم افزار حسابداری مویرگی

 

در صورتی که برای شرکت بازاریابی خود قصد خرید نرم افزار حسابداری مویرگی را دارید، باید به برخی نکات توجه زیادی داشته باشید. در این بخش نکاتی را در مورد خرید نرم افزار حسابداری بررسی می کنیم.

 

امکان تعیین درصد ویزیتوری

 

یکی از قابلیت های مهمی که هنگام خرید نرم افزار حسابداری مویرگی باید به آن توجه داشته باشید، مدیریت و تعیین درصد ویزیتور ها از هر فروش است. نرم افزار حسابداری مویرگی شما باید امکان تعیین درصد ویزیتور ها بر اساس جمع فاکتور یا کالاهای فاکتور را داشته باشد. هم چنین تعیین درصد ویزیتوری متفاوت نسبت به هر کالا و قابلیت تغییر درصد ویزیتور هنگام صدور فاکتور ها، از دیگر امکاناتی است که هنگام خرید نرم افزار حسابداری باید به آن توجه زیادی داشته باشید.

از دیگر قابلیت هایی که در هنگام خرید نرم افزار حسابداری مویرگی باید به آن توجه کنید، امکان تعیین درصد ویزیتور عادی و معکوس است. محاسبه درصد ویزیتوری معکوس برای کسب و کار ها و مشاغلی است که پس از فروش، درصد خود را از شرکت مربطه دریافت می نمایند.

 

خرید نرم افزار حسابداری مویرگی

امکان اتصال به اپلیکیشن 

 

امکان اتصال نرم افزار حسابداری به اپلیکیشن نیز یکی دیگر از ویژگی های مهمی است که هنگام خرید نرم افزار حسابداری مویرگی باید به آن دقت داشته باشید. اکثر شرکت های پخش مویرگی از یک نرم افزار و یک وب سایت حرفه ای استفاده می کنند بنابراین برای انجام راحت تر عملیات های حسابداری، پیشنهاد می کنیم نرم افزاری را خریداری نمایید که دارای افزونه اتصال به اپلیکیشن باشد.

با این ویژگی سفارش گیری ویزیتورها، مشاهده قیمت ها و گزارش گیری موجودی لحظه ای انبار به سادگی قابل انجام است و می توانید کالاهای خود را از طرق نرم افزار، به فروش رسانید.

 

ثبت و مدیریت اشانتیون ها

 

یکی از مهم ترین روش های بازاریابی در پخش مویرگی، ارائه اشانتیون هاست. نرم افزار حسابداری مویرگی شما باید قابلیت مدیریت این بخش را داشته باشد.

هنگام خرید نرم افزار حسابداری مویرگی، به ویژگی هایی مانند ثبت خودکار اشانتیون ها در هزینه ها و فاکتور ها، و هم چنین ثبت آنها در سابقه مشتری توجه نمایید.

 

مدیریت ساده دستمزد پرسنل

 

شرکت های بازاریابی و پخش مویرگی به دلیل تعداد زیاد ویزیتورها، نیاز به ابزاری حرفه ای برای مدیریت حقوق پرسنل خود دارند. این مدیریت باید توسط نرم افزار حسابداری مویرگی انجام شود.

هنگام خرید نرم افزار حسابداری مویرگی در نظر داشته باشید که نرم افزار شما قابلیت های مختلفی مانند محاسبه خودکار حقوق پرسنل بر اساس اطلاعات ثبت شده را داشته باشد.

 

قابلیت چاپ بارکد

 

هنگام خرید نرم افزار حسابداری مویرگی، به قابلیت طراحی و چاپ بارکد آن توجه زیادی داشته باشید. در صورتی که محصولات شرکت شما نیاز به بارکد اختصاصی داشته باشند، با این ویژگی می توانید در سایز و ابعاد مختلف، بارکد اختصاصی طراحی و چاپ نمایید.

 

خرید نرم افزار حسابداری مویرگی

ویژگی ها و امکانات نرم افزار حسابداری مویرگی معین

 

نرم افزار حسابداری پخش مویرگی معین یک نرم افزار حسابداری و انبارداری کامل است که قابلیت سفارگیری از طریق اپلیکیشن اندروید را داراست در ادامه بیشتر با امکانات این محصول آشنا خواهید شد.

 • امکان تجمیع فاکتورها جهت بارگیری و ارسال کالاها
 • تعیین درصد ویزیتور بر اساس جمع فاکتور یا کالاهای فاکتور
 • تعیین درصد ویزیتوری متفاوت نسبت به هر کالا
 • قابلیت تغییر درصد ویزیتور در هنگام صدور فاکتور
 • گزارش تعدادی و مبلغی کالاهای فروخته شده توسط ویزیتور
 • امکان گزارش سود فروش هر ویزیتور به صورت تفکیک
 • نمایش لیست مشتریان هر ویزیتور به صورت مجزا
 • نمایش مشتریان بدهکار و بستانکار هر ویزیتور با قابلیت مشاهده ریز گزارش
 • امکان تعیین سقف اعتبار برای ویزیتورها و مشتریان و هشدار در هنگام گذشتن از سقف تعیین شده
 • تعیین سقف اعتبار چکی و نسیه برای ویزیتور و مشتریان هر ویزیتور
 • محاسبه اتومات سهم ویزیتور و ثبت بستانکاری در حساب ویزیتور
 • امکان معرفی نوع محاسبه درصد ویزیتوری به صورت عادی و یا معکوس
 • تعیین درصد ویزیتور عادی و بستانکار شدن ویزیتور در هنگام ثبت فاکتور
 • تعیین درصد ویزیتور معکوس و بدهکار شدن ویزیتور در هنگام ثبت فاکتور
 • دارای افزونه اپلیکیشن اندروید
 • دارای افزونه مدیریت اشانتیون ها
 • دارای افزونه مدیریت تخفیف گروهی
 • دارای افزونه حقوق و دستمزد پرسنل
 • دارای افزونه طراحی و چاپ بارکد
 • امکان اتصال به سایت (در صورت طراحی سایت)

در صورتی که قصد خرید و استفاده از ویژگی های نرم افزار حسابداری مویرگی معین را دارید، پیشنهاد می کنیم با دانلود دموی رایگان نرم افزار، به مدت یک ماه تمامی امکانات نرم افزار و عملکرد پشتیبانی را به صورت کاملا رایگان مورد ارزیابی قرار دهید و در صورت رضایت اقدام به پرداخت و خرید نرم افزار حسابداری مویرگی کنید.

خرید نرم افزار حسابداری مویرگی

جمع بندی

 

خرید نرم افزار حسابداری مویرگی باعث می شود بخش های مختلف حسابداری کسب و کار خود را بهتر مدیریت نمایید. در این مقاله به بررسی ویژگی ها و امکاناتی که هنگام خرید این نرم افزار حسابداری باید رعایت کنید پرداخیتم.

بهره مندی از مزایا و استفاده از ویژگی های نرم افزار حسابداری پخش مویرگی، بستگی به خرید یک نرم افزار معتبر دارد. شما می توانید با خرید نرم افزار حسابداری مویرگی معین، از تمامی امکاناتی که در این مقاله به آنها اشاره کردیم بهره مند شوید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتری در این زمینه دارید می توانید با همکاران پشتیبانی نرم افزار حسابداری معین در ارتباط باشید.

 

مقالات مرتبط

 

پیشنهاد میکنیم مقالات مرتبط به این مقاله را هم مطالعه کنید.

 

حقوق و دستمزد در نرم افزار حسابداری

بررسی ویژگی های نرم افزار حسابداری پیمانکاری

راهنمای خرید نرم افزار حسابداری مصالح فروشی

نکاتی در مورد خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی

حل مشکل بهم ریختن کیبورد لپ تاپ و کامپیوتر

مزایای خرید نرم افزار حسابداری پیمانکاری

معرفی نرم افزار فروشگاهی پوشاک و ویژگی های آن

5 نکته مهم برای راه اندازی فروشگاه لوازم آشپزخانه

اتصال نرم افزار حسابداری به سایت وردپرسی و ووکامرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.